هیئت وکلاء فلوریدا: یک محرومیت شغلی 10 ساله برای تامپسون

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
هیئت وکلاء فلوریدا، امروز بعد از اینکه جک تامپسون از دیوان عالی فلوریدا بیرون آمد و اظهار داشت که مسند قضاوت ارزش شنیدن پرونده ی او را ندارد، پیشنهادی جهت محرومیت 10 ساله ی تامپسون از مسند وکالت ارائه دادند که اگر اجرا شود، تامپسون دیگر امکان قانون گذاریهای مستبدانه ی خود را در فلوریدا نخواهد داشت.

یکی از خوانندگان سایت گیم پولیتیکز که در این جلسه حضور داشته توضیح میدهد:
من میتوانستم به واسطه ی یکی از وکلاء آشنا وارد جلسه شوم، پس با هم به دیوان عالی رفتیم و تا ساعت 2 منتظر بودیم تا بالیف در را باز کرد و من لنگ در را برای ورود حضار گرفتم، متاسفانه اینکار برای شخص دیو هم کردم.

تا اینکه قاضی وارد شد. اون آدم خوبی به نظر می آمد. تامپسون اظهاراتی روی کاغذ داشت که قصد نطق آنرا داشت اما قاضی به اون گفت که نمیتواند انرا بلند بخواند. فکر کنم این خیلی روی اعصابش راه رفت. بعد ازون تامپسون کپیهایی از نطقش بین گزارشگرها و یک عضو انجمن قانونی به نام آقای "میم" پخش کرد و بعد قر زد که "میم" نباید در این جلسه میبود. سپس او متن اصلی سخنرانی را روی میزش انداخت و سرجای خود نشست. قاضی اصلا ازینکارهایش شگفت زده نبود.

تامپسون بعد با عصبانیت اظهار داشت که قاضی یک قاضی نیست و از از جلسه بیرون رفت.

"دادگاه اعتراف میدارد که آقای تامپسون عمدا در حین پیشوری جلسه را ترک کرد"

هیئت وکلاء فلوریدا بعد از بررسی شواهد، پشنهاد داشتند که مجازات تامپسون "10 سال تعویق همراه با تمدد محکمه برای ده سال" باشد.

در آخر جلسه، آقای "میم" کپی نطق جک تامپسون را پرت کرد و دوستم سریع خودش را به آن رساند اما قبل از ان یک وکیل خود را به آن کپی رسانده بود. اما بلاخره کپی از آن دوستم شد چون وکیل آدم خوبی بود.

بعد ما به خانه برگشتیم.

اخر قصه.

تامپسون اظهار میدارد: "من گناهکارم چون حقیقت را میگویم. وقتی هوارد استرن به قضاوت در مورد گرند تفت اوتو رسید، راه قضاوتش را کج کرد."

گزارش دادگاه فلوریدا در این مورد، رسما 2 سپتامبر منتشر خواهد شد.

منبع: GP و GI

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایا شکرت -به مدت 10 سال (انشال... تا ابد)مارو از دست این تامبسون
خلاص کردی
این رو باید به وزارت ارشاد ایرانم نشون بدن
و بهش بگن وقتی یکی با اینقدر معروفیت نتونست کاری از پیش ببره شما عمرا نمیتونید:cheesygri

من تا شب شاد شادم
این پیروزی رو بر تمام گیم فن های عزیز مخصوصا بازی های +18تبریک عرض میکنم

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
حالا باید خوشحال بشیم این گلابی رو محکوم کردن ؟! :cheesygri

واسه اهانت به قاضی محکوم شد ؟ دادگاه سر چی بود ؟

احتمالا قاضیه GTA IV بازی کرده بوده :p

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخیش که جیگرم خنک شد.تا اینا باشن الکی به gTA گیر ندن.داداش خود من 12 سالشه GAT:San Andreas و تموم کرد به خدا نه آدم کشت نه کسی رو زیر گرفت ...... اما خداییش GTA 4 رو نمیذارم بازی کنه.بهش گفتم اگر هم قراره بازی کنه 1 نباید ماموریتاشو بره 2 هیچکودوم از حرفاشونو حفظ نکنه. :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر