هک 100% PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام
( * این تاپیک با هماهنگیه کامل از سوی pandora tomorrow ایجاد شده است . * )
می دونم که الان میگید دوباره این تاپیک تکراری رو یکی زد ولی ایندفعه فرق میکنه . فرقشم اینه که ایندفعه PS3 هک شد اونم به طور 100 % .
بله
همینطور که قبلا اطلاع داشتید یک هکر که قبلا آیفون 3g رو تونسته بود هک کنه و وعده هک کردن این کنسول رو داده بود ، بالاخره تونست این کنسول رو هک کنه .
متاسفانه به علت عدم تسلط کافی به زبال انگلیسی ، نتونستم دقیق از روش این هکر اطلاع پیدا کنم .
ولی اینگونه که از شواهد پیداست این هکر تونسته این کنسول رو به کمک نصب لینوکس و درست کردن یک پچ توسط خودش هک کنه .
اما این پچ فقط رویه فریم ویر ، ورژن 2.4.2 ، کار میکنه .
متاسفانه این هکر اعلام کرده که باید به زندگیه عادیش برگرده و مشکلات زندگی اجازه ی فعالیت بیشتر در زمینه ی هک پلی استیشن 3 رو به اون نمیده .

حالا 2 تا خواهش دارم :

1 . دوستان لطفا از درست یا اشتباه بودن کار این هکر پست ندید .

2 . چگونه گیه هک کردن این کنسول بعد از ترجمه دقیق اعلام میشه . پس خواهشن سوال نفرمایید تا بعدا دوستانیکه می تونن و مترجم خوبی هستن ، ترجمه کامل متن رو برامون قرار بدن .

در صورت عدم توجه شما دوستان گرامی به خواهش های بنده ، این تاپیک هم به جمع تاپیک های قفل شده میپیونده:(( .

دوستان به احتمال زیاد قیمت PlayStation 3 افزایش شدیدی پیدا می کنه . قیمت هر بازی هم به 20 تومان یا کمتر کاهش پیدا میکنه . (اینا رو گفتم که دیگه کسی سوال نکنه )
فقط خواهشا توجه فرمایید که موارد بالا رو نقض نکنید تا به کمک این تاپیک اطلاعات دقیقتری رو به دوستان بدیم .
اینم آدرس وبلاگ اون هکر :
http://geohotps3.blogspot.com/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این پچ فقط رویه فریم ویر ، ورژن 2.4.2 ، کار میکنه .

Geohot has today confirmed on his blog that his exploit DOES work on firmware 3.10. He also added that there are compile issues in Fedora but works fine in Ubuntu

روی فریم ویر 3.10 هم حجواب داده!!

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آخه دوست عزیز من
دوست گرامی که سواد انگلیسی چندانی واسه ترجمه هم نداری
گیریم اوشون صحیح میگه دمش گرم هک کرده
اولا واسه خودش هک کرده و به گفته خود شما رفته پی کارش چرا؟ چون دیده که نمیتونه...
دوما شما خبر داری که رو PS3 SLIM ها لینوکس نصب نمیشه؟؟؟ خبر داری آخرین فریم ور 3.15 هستش؟؟
گیریم همه اینها درست باشه بعید میدونم با فریم ور 2.4 PS3 لذتی داشته باشه! چه از لحاظ PSN چه اجرای بازیها
در ضمن کی گفته بازی 60$ باید بشه زیر 20 تومن؟
توروخدا بحث رو تموم کنین...PS3 هک بشو نیست
سپاس

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
آخه دوست عزیز من
اولا واسه خودش هک کرده و به گفته خود شما رفته پی کارش چرا؟ چون دیده که نمیتونه...
دوما شما خبر داری که رو PS3 SLIM ها لینوکس نصب نمیشه؟؟؟ خبر داری آخرین فریم ور 3.15 هستش؟؟
گیریم همه اینها درست باشه بعید میدونم با فریم ور 2.4 PS3 لذتی داشته باشه! چه از لحاظ PSN چه اجرای بازیها
سپاس
دوست عزیز
من خواهش کردم.
لطفا این بحث ها رو نکنید که تاپیک قفل میشه .
الان هم سایت http://www.ps3-hacks.com هم اعلام کرده که هک شده .
دوستان گرامی تا ساعاتی دیگه اطلاعات دقیق رو بهتون می دم .
لطفا به لینکها توجه کنید . و یه کمی اگر می تونید ترجمه کنید تا بدونید در چه مرحله ای است .
دوست عزیز جناب capitanrayan

از شما صمیمانه تقدیر می کنم .

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
آخه دوست عزیز من
سپاس

سلام.
برادر شما خودتو ناراحت نکن.
چون ایشون گفتن که :
( * این تاپیک با هماهنگیه کامل از سوی pandora tomorrow ایجاد شده است . * )
;)

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
این نقل قولی از سایت http://www.ps3-hacks.com
[LTR][/LTR]
Geohot has released his PS3 exploit to the masses… This particular exploit is for research purposes only; it won’t serve the average user any real purpose. So now it’s on you — all you hardcores out there.
A couple things you should know:

1. You need a non-Slim PS3;
  2. You need OtherOS installed.
Once you’ve loaded whatever Linux distro with OtherOS, you’re all set… Download the exploit below and:
Compile and run the kernel module.
When the “PRESS THE BUTTON IN THE MIDDLE OF THIS” comes on, pulse the line circled in the picture low for ~40ns.
Try this multiple times, I rigged an FPGA button to send the pulse.
Sometimes it kernel panics, sometimes it lv1 panics, but sometimes you get the exploit!!
If the module exits, you are now exploited.
This adds two new HV calls,
u64 lv1_peek(16)(u64 address)
void lv1_poke(20)(u64 address, u64 data)
which allow any access to real memory.
The PS3 is hacked, its your job to figure out something useful to do with it.
Download: geohot’s PS3 Exploit
[LTR][/LTR]​

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر