هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
ممنون از پاسخ گویی ، بله پستپها رو خوندم ، پس نمیشه با کابل وصلش کنم به کامپیوتر و فایل کم و زیاد کنم ، هر دفعه باید داستان هک اجرا بشه ، ولی احتیاج نیست بازیهارو مجدد کپی کنم درسته؟ فقط اونی که میخوام و اضافه میکنم یا کم میکنم داستان هک رو انجام میدم و تمام
فقط سیو ها نمیپره نه؟
یه سوال دیگه الان که بازیا و نرم افزار های هگ اومده تو گالری اسکرین شات های بازی ها کجا میره
وقتی مموری رو در میاری یا خاموش میکنی دستگاهو کنسول میره رو حالت AutoRCM و باید دوباره وصل کنی به pc و payload inject انجام بدی همین !
دم و دستگاه نمیخواد جیگ فقط و فقط برای اولین بار هک کردنه که کنسول RCM مد بره
من الان 3 تا مموری دارم هر کدوم بازیای متفاوت ریختم هر بازی دلم میخواد مموری رو در میارم اونیکی رو میزنم و payload میریزم و تموم که البته یه حرکت باحال یاد گرفتم که نیاز به پیلود زدن هم نیست. میتونی از منو Homebrew بری و Restart to payload رو بزنی اتوماتیک ریستارت میکنه رو پیلود مموری عوض میکنی دوباره بوت میکنی و نیازی به اینجکت نداره !

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
سلام. اخ جونم منم سوویچ دار شدم :):p:):x:x:x
ورژن دستگاهم 6.0.0 تا حالا هرچی بازی روش ریختم جواب داده مثل هلو .
فقط اولش دو تا بازیِ Wolfen 2 و LA NOire روش بود ( آخه دست دوم خریدم ) اونا انجرا نمیشدن ، نمیدونم چرا ، ولی فیفا 19 ، CrashBandicoot ، Diablo III و Mario Party یا Odysey همرو خیلی خوب اجرا میکنه.
آپدیت کن رو 6.2 اگر بلد نیستی یاد بدم خیلی آسونه جیگ اینا هم نمیخواد فیوز هم نمیسوزونه خودم الان 7.0.1 زدم ولی فعلا مشکلات زیاد داره کرش میکنه

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
وقتی مموری رو در میاری یا خاموش میکنی دستگاهو کنسول میره رو حالت AutoRCM و باید دوباره وصل کنی به pc و payload inject انجام بدی همین !
دم و دستگاه نمیخواد جیگ فقط و فقط برای اولین بار هک کردنه که کنسول RCM مد بره
من الان 3 تا مموری دارم هر کدوم بازیای متفاوت ریختم هر بازی دلم میخواد مموری رو در میارم اونیکی رو میزنم و payload میریزم و تموم که البته یه حرکت باحال یاد گرفتم که نیاز به پیلود زدن هم نیست. میتونی از منو Homebrew بری و Restart to payload رو بزنی اتوماتیک ریستارت میکنه رو پیلود مموری عوض میکنی دوباره بوت میکنی و نیازی به اینجکت نداره !
اقا ترو خدا یه ویدیویی چیزی اموزشی درست کن برامون یاد بگیریم خواهشا
ماله من توی ستینگ زده 6.2.0 reiNX
میخوام ببینم مثل شماس هکش؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
اقا ترو خدا یه ویدیویی چیزی اموزشی درست کن برامون یاد بگیریم خواهشا
ماله من توی ستینگ زده 6.2.0 reiNX
میخوام ببینم مثل شماس هکش؟
من اتمسفر استفاده میکنم فرقی هم نمیکنن حالا, چیو یاد بدم هک شده دیگه ! پیلود زدن هم باید اصولا بلد باشید

• Like
Reactions: ashkan_saremi

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
متاسفانه بلد نیستم
اول این رو دانلود کن و نصب کن Zadig - USB driver installation made easy
بعد این https://reinx.guide/downloads/ReiNX_2.0.zip و https://github.com/eliboa/TegraRcmGUI/releases/download/2.5/TegraRcmGUI_v2.5_portable.zip
بعد فایل های زیپ رو باز کن بعد کنسول رو بزن به کامپیوتر و زادیگ رو که نصب کردی بازش کن حالا دنبال Nintendo Switch یا APX باش اگر تو لیست نبود برو قسمت Option اونجا List all devices رو بزن میاره
بعد که انتخابش کردی پایین نوشته Driver بغلش یه قسمتی داره از اونجا libusbK (v3.0.7.0 رو انتخاب کن و Install بزن
بعدش Tegra RCM GUI رو باز کن باید نوشته باشه RCM OK و سبز باشه قسمت سرچش برو فایل ReiNX که دانلود کردی رو انتخاب کن ReiNX.bin نوشته بعد Inject Payload بزن الان کنسول یه صفحه بالا میاد با Volume up , Volume down بالا پایین میشه و با Power انتخاب میکنی برو تو قسمت Launch و CFW رو انتخاب کن ( شاید برا تو فرق داشته باشه دنبال CFW باش خلاصه ) و تموم

• Like

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
یه پورت دیگه بزن و هم اینکه اول دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دار
داداش دستت درد نکنه ارورش برای این بود که جوی کان راستی رو باید در بیاری فک کنم چون دراوردم درست شد بازم دمت گرم خیلی حال دادی حالا بعدا بگو چجوری بازی بریزم 8-> خیلی مردی

• Like
Reactions: MadysoNx

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
داداش دستت درد نکنه ارورش برای این بود که جوی کان راستی رو باید در بیاری فک کنم چون دراوردم درست شد بازم دمت گرم خیلی حال دادی حالا بعدا بگو چجوری بازی بریزم 8-> خیلی مردی
بازی زدن کاری نداره !
میتونی هم از رو sd نصب کنی و هم با usb (خیلی وقتا ارور میده)
از روی sd کارت اگه بخوای نصب کنی باید 2 برابر حجم بازی جای خالی داشته باشی چون مثلا بازی 5 گیگ میخوای نصب کنی اول باید کپی کنی تو مموری و بعد بزنی نصب شه و بعد میتونی فایل نصبی بازیرو پاک کنی تا جا خالی شه
من خودم برای نصب nsp از لیتیوم استفاده میکنم که نسخه ساده تر tinfoil هست http://tinfoil.io/repo/lithium.latest.zip اینو دانلود کن بعد sd رو بزن به کامپیوتر بعد محتویات فایل زیپ رو کپی پیست کن توش
بعد بازی هایی که میخوای نصب کنی (دقت کن که 2 برابر حجمش جای خالی داشته باشی) کپی کن تو sd بعد که تموم شد دوباره کارت رو بزن رو کنسول و پیلود بزن که بالا بیاد بعد برو تو Homebrew ( همون گالری عکس ) اونجا لیتیوم رو پیدا کن بازش کن بعد تو منوی برنامه اگر اشتباه نکنم قسمت Browse داره که نوشته SDmc یا همچین چیزی برو اونجا فایل nsp بازی که میخوای نصب کنی رو انتخاب کن و install رو بزن و تمام یادت نره بعد نصب فایل nsp رو پاک کنی که جا باز شه
روش دوم : Goldleaf , Goldtree اینارو دانلود کن بعد goldleaf.nro رو کپی کن تو فایل switch داخل مموری بعد goldtree رو اکسترکت کن بعد مموری رو بنداز رو کنسول برو تو Homebrew اونجا Goldleaf رو باز کن قسمت usb install رو انتخاب کن بعد برو goldtree رو کامپیوتر باز کن یه صفحه باز میشه اونجا nsp که میخوای نصب شه رو انتخاب کن بعد برگرد رو کنسول next رو بزن و جاییکه میخوای نصبش کنی ( رو sd بزن ) انتخاب کن بعد منتظر باش نصب شه . اگر دیدی گیر کرد یا تو starting موند دکمه home رو بزن دوباره از اول برو تو (باید usb رو در بیاری دوباره بزنی) تو این حالت چون مستقیم نصب میشه همون حجم خود بازی باید جای خالی داشته باشی .
بازی ها رو هم از اینجا بگیر دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/ حواست باشه nsp بگیری نه xci

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر