هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
من مموری ۱۲۸ u1 دارم میشه؟
احتماشه زیاده. اما اگه یو سه باشه سرعت انتقالو نصب بازی ها بیشتر می شه و همینطور سرعت لود بازی. اما امتحانش که ضرر نداره. من متاسفانه تجربه کار با این نوع رم رو نداشتم.

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
سپاس از وقتی که گذاشتی . با هک دیگه حالت انلاین تعطیل میشه و نمی شه انلاین زد. برای خارج کردن از هک چیکار باید کرد و ایا بعد خروج از هک م یشه انلاین زد ؟و میشه مثلا من دی ال سی زلدا رو م یخوام رو بازی اورجینال نصب کنم و سیو هام نه پره؟

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سپاس از وقتی که گذاشتی . با هک دیگه حالت انلاین تعطیل میشه و نمی شه انلاین زد. برای خارج کردن از هک چیکار باید کرد و ایا بعد خروج از هک م یشه انلاین زد ؟و میشه مثلا من دی ال سی زلدا رو م یخوام رو بازی اورجینال نصب کنم و سیو هام نه پره؟
مرسی.همینطور که خودتونم گفتید با هک دیگه حالت انلاین تعطیل میشه !یعنی کسی که هک می کنه نباید به انلاین فکر کنه،به قول معروف یا خدا یا خرما،دوتاش باهم نمی شه.
برای خارج شدن از هک هم فقط کافیف کنسولتون رو یه بار خاموش و روشن کنید.اما اینطور که تو فروم ها خوندم نینتندو متوجه میشه چه کنسولی به حالت rcm رفته و بنش می کنه.تو این مورد اطلاعات زیادی ندارم متاسفانه.سوال اخرتونم نمی دونم ببخشید،بازی اوریجینال هم ندارم تست کنم.

• Like
Reactions: shadoman

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
مم شدیدن به جیگ احتیاج دارم کسیس نیست برای ما پرینت کنه ؟

سلام
یه سوال این جیگ چیه؟؟؟؟
جیگ یه چیز دستسازه که بیسش رو با پرینتر های سه بعدی می سازن و سیم کاری هاشم دستی درست می کنن.اگه کسی خواست من می تونم براش تهیه کنم.
images.jpg

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
این روش به جیگ نیاز نداره دیگه؟؟؟؟؟چیزی نشون نداد
تمام روش ها به جیگ نیاز داره اونم نه برا یه دفعه بلکه برای همیشه.عوضش با خیال راحت فریمور تون رو می تونید آپدیت کنید تا زمانی که جیگ رو دارید نینتندو کاری ازش ساخته نیست.

• Like
Reactions: shadoman

shadoman

کاربر سایت
Sep 27, 2012
332
نام
رحیم
سلام وخسته نباشید خدمت دوست عزیز که زحمت کشیدن بینهایت ممنون خدا خیرت دهد داش اگر زحمت نباشه من سه سوال داشتم

1- من این دوتارو میخوام کابل Type C--جیگ جنس خوب اگه خودت داری واس فروش از شما میخرم

2- من یک کنسول wiiu دارم که تاج پد نداره بدون تاج هک نمیشه

3- کسی بازیهارو واس فروش داره که بتونم ازش بخرم بشناسی مال سه کنسول wii--wiiu--- switch

با تشکر از تایپ خوبتون خدا یارو نگه دارتون باشه

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سلام وخسته نباشید خدمت دوست عزیز که زحمت کشیدن بینهایت ممنون خدا خیرت دهد داش اگر زحمت نباشه من سه سوال داشتم

1- من این دوتارو میخوام کابل Type C--جیگ جنس خوب اگه خودت داری واس فروش از شما میخرم

2- من یک کنسول wiiu دارم که تاج پد نداره بدون تاج هک نمیشه

3- کسی بازیهارو واس فروش داره که بتونم ازش بخرم بشناسی مال سه کنسول wii--wiiu--- switch

با تشکر از تایپ خوبتون خدا یارو نگه دارتون باشه
سلام
ممنون از لطفتون .جواب سوالاتتون هم چون مرتبط با این تاپیک نیستند براتون به صورت خصوصی خواهم داد.ممنون از نظر لطفی که به بنده داشتید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر