هيدئو كوجيما: نمي خواهم خودم را فقط به متال گير محدود كنم .

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Kojima.jpg

هيدئو كوجيما: نميخواهم خودم را فقط به متال گير محدود كنم .

به عقيده ي كوجيما Metal Gear Solid: Ground Zeroes راه را براي IP ها ي جديد باز خواهد كرد.
كوجيما در صحبت هايش با EGM, سعي مي كرد تا از به كار بردن نام Metal Gear Solid: Ground Zeroes خود داري كند وبيشتر از واژه ي "متال گير بعدي" استفاده مي كرد و عنوان كرد كه متال گير بعدي مفاهيم تازه اي از IP هاي جديد ارائه خواهد كرد و به غقيده اش , در كل انجام آن كار سختي به نظر نمي ايد.
با اينكه وي اكنون در حال كار برروي Metal Gear Solid: Ground Zeroes است اما گويا نمي خواهد كه همه او را فقط به عنوان سازنده ي متال گير بشناسند.
"اغلب اشتباهاتي از من سر مي زند .من هميشه مي خواستم كه بر روي گونه ي خاصي از بازي ها كار كنم اما متال گير براي من مزاياي بيشتر به دنبال دارد.بعنوان مثال براي ساخت موتور Fox Engine هزينه و وقت زيادي صرف شد.اما تنها هدف ما از ساخت چنين موتوري اين بود كه آن را براي متال گير بعدي در نظر گرفته بوديم. در بازي بعديمان كانسپت هايي را ارائه خواهيم كرد تا به وسيله ي آنها مسيري براي ارئه ي IP هاي جديد از برند متال گير باز كنيم.
من اعتراف ميكنم كه آرزو دارم تلاش هاي مداوم من در آينده موجب اين بشود كه همه بگويند "ساخته شده توسط كوجيما" تا اينكه بگويند "ساخته شده توسط خالق متال گير" من هنوز خيلي از توانايي هايم را به دنيا نشان نداده ام.شايد شما اين حرفم را برحسب خودستايي بگذاريد ولي واقعا مي گويم كه نمي خواهم همه من را فقط به واسطه ي متال گير بشناسند و هنوز كارهاي زيادي براي انجام دادن دارم."

شايعه شده كه Metal Gear Solid: Ground Zeroes در تابستان 2013 منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
هنوز اونطور استاد قابلیتشو تو ساخت بازی غیر متال گیر نشون نداده!یه ZOE هست،ولی خیلی آش دهانسوزی نیست.

یه Silent Hill بسازه،ببینیم استاد تو Horror چقدر مهارت و استعداد داره:d!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
حالا که اینقدر دوست داری عنوانای دیگم بسازی برو جون مادرت این nfs از ea بگیرو یه underground 3 مشتی بساز حال کنیم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
چه نوشابه های برای خودش باز میکنه..! ولی خیلی دوست دارم کوجیما رو تو سبک های دیگه ببینم مثلا FPS مدرن شاید یک سری تحول توش ایجاد کرد..

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
با اینکه خدمت استاد ارادت ویژه ای دارم
از روزی که یادمه یا میگفت دیگه متال گیر نمی سازم یا میگفتم نمیخوام خودم رو به متال گیر محدود کنم!:|:))

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
حالا که اینقدر دوست داری عنوانای دیگم بسازی برو جون مادرت این nfs از ea بگیرو یه underground 3 مشتی بساز حال کنیم

استاد که طراح نیست کارگردانه :| کارگردان بازی مخفی کاری بیاد بازی Racing بزنه :|

چه نوشابه های برای خودش باز میکنه..! ولی خیلی دوست دارم کوجیما رو تو سبک های دیگه ببینم مثلا FPS مدرن شاید یک سری تحول توش ایجاد کرد..

استاد از FPS بدش میاد :| هم از CoD بدش میاد هم از Crysis و میگه حقشون نیست انقدر فروش کنن بعد چجوری میخواد بره خودش FPS بسازه :|

همون سایلنت هیل باز بیشتر به استاد میچسبه چون کارگردانی تووش خیلی مهمه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توبه کردم که دگر می نخورم...به جز از امشب و فردا شب و شبهای دگر.
اینم بابا هم میخواد Metal Gear نسازه، هی میسازه و میگه این آخریشه :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر