هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
1036712.jpg

بازی موتور استورم که میتونم بگم بهترین بازی ps2 بعد از سکته در سال 2008 بود.گیم پلی بازی عالی بود . ماشین ها و موتور هاش عالی بودن.خلاصه عالی.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من اصلا خدایی متعجبم که چطوری این پست رو جا انداخته ام و چشمام اونو ندیده :|:-?

اگه هنوزم میخوای همین الان برم از ترکر خصوصی بگیرمش و بهت لینک مستقیم بدم؟ کل مراحلش 15 دقیقه طول میکشه.
نه داداش گلم ممنون دستت درد نکنه.

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
کاور سری بازی های Resident Evil (البته اونایی که برای PS2 اومدند)

شامل این بازی ها :

Resident Evil Dead Aim
Resident Evil 4
Resident Evil Code Veronica X
Resident Evil Code Veronica X Wesker's Report
Resident Evil Outbreak
Resident Evil Outbreak File 2
Resident Evil Survivor 2 Code Veronica

توی اون 7 مورد فقط Resident Evil Code Veronica X Wesker's Report رو سعادت نصیبم نشده که بازیش کنم و ظاهرا بصورت Bonus DVD و Exclusive DVD مانند بوده که همراه با Resident Evil Code Veronica X اصلی به فروش میرسیده.
متاسفانه لینکی برای دانلودش هم هیچ جا ندیدم. البته توی coolrom یه چیزی بود ولی لینکش بنظرم fake بود. :-w
لامصب حتی توی ترکر خصوصی هم نبود. :|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کاور سری بازی های Jak & Daxter

کاور سری بازی های Ratchet & Clank

هر دو سری بسیار سرگرم کننده بودند. خصوصا که اون زمان نوجوان بودم و لذتش چند برابر بود.
منم بجز jakx همشون وقتی نوجوان(البته الان 17 سالمه) رفتم خیلی خوب بودن اگه اینا رو بازی نمیکردم شاید هیچوقت متوجه استعدادم تو طراحی نمیشدم :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

شامل این بازی ها :

Resident Evil Dead Aim
Resident Evil 4
Resident Evil Outbreak

توی اون 7 مورد فقط Resident Evil Code Veronica X Wesker's Report رو سعادت نصیبم نشده که بازیش کنم و ظاهرا بصورت Bonus DVD و Exclusive DVD مانند بوده که همراه با Resident Evil Code Veronica X اصلی به فروش میرسیده.
متاسفانه لینکی برای دانلودش هم هیچ جا ندیدم. البته توی coolrom یه چیزی بود ولی لینکش بنظرم fake بود. :-w
Code veronica x اصلا لینک دانلود برا ps2 نداره نمیدونم چرا حتی دریم کستشم هست:| خیلی دنبالش گشتم همش فیک بود

• Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
Code veronica x اصلا لینک دانلود برا ps2 نداره نمیدونم چرا حتی دریم کستشم هست:| خیلی دنبالش گشتم همش فیک بود
چرا هست.توی کول رام رو آلترناتیو لینک برید 15 ثانیه ثبر کنید تا لینک بیاد . اگر با idm میخواید دانلود کنید رو استارت دانلود نزنید بزارید همینجوز رو اون پیام بمونه . بعد از یه نیم ساعت استارت بزن ببین چقدر رفته.دلیلش هم اینه که ریکاوری فایل رار نداره.با همین روش 176 گیگ بازی ازش دانلود کردم.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چرا هست.توی کول رام رو آلترناتیو لینک برید 15 ثانیه ثبر کنید تا لینک بیاد . اگر با idm میخواید دانلود کنید رو استارت دانلود نزنید بزارید همینجوز رو اون پیام بمونه . بعد از یه نیم ساعت استارت بزن ببین چقدر رفته.دلیلش هم اینه که ریکاوری فایل رار نداره.با همین روش 176 گیگ بازی ازش دانلود کردم.
Coolrom بازیاش بدرد شبیه ساز میخوره رو ps2 نمیاد الترناتیو ندیدم تاحالا

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715

شامل این بازی ها :

Resident Evil Dead Aim
Resident Evil 4
Resident Evil Outbreak

این resident evil code veronica اگه اشباع نکنم قبلن داشتم بازیش رو دوتا vcd رایت شده بود برای ps2 شبیعه resident evil دریمکست دیسکها باید عوض کنی وسط بازی..بعد از مدتی dvd بازی عرضه شد واسه ps2...نمیدونم احتمالأ این bonus wesker داخلش بود..رو جلد بازیم عکس wesker زده بود..

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر