هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من بازی Clock Tower 3 رو هم بازی کرده ام. بازی Haunting Ground هم شبیه به همونه. یعنی شما همونطور که کاراکتر اصلی Clock Tower 3 که اسمش Alyssa است رو هر بار باید از دست افراد قاتل فراری بدید و جایی مخفیش کنید، توی Haunting Ground هم باید همون کار رو با Fiona Belli که شخصیت اصلی بازیش است انجام بدید. تفاوتشون بیشتر توی گرافیکه که گرافیک Haunting Ground بهتر هست. (جدا از اینکه Fiona Belli از Alyssa قشنگ تر هم هست :x).
ولی گیم پلی هر دوشون رو دوست داشتم و توی قسمت هایی از هر دوشون میشد ترس و استرس رو احساس کرد.

روی عکس ها کلیک کنید.

این آخری حجم و کیفیتش بالاست:

درسته اون بازی هم خیلی با حال بود :D اون حرکت دوربین کلاسیک لامصب حس ترس اضطراب را 100 برابر میکنه :>

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
صحبت اینجور بازیها شد
باید بگم من با Obscure هم خیلی حال کردم مخصوصا شماره یکش ، واقعا بازی عجیبی بود برام ، شانسی هم باعث شد بخرمش ولی واقعا با شماره یکش زندگی کردم.
44748-obscure-playstation-2-front-cover.jpg
obscure_2_d.jpg

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آره و اونم خوب بود. بازی Obscure هم که اون دوست دیگه اشاره کردن هم خوب بود. یا مثلا Silent Hill ها هم خیلی خوب بودن.

ولی از همه بیشتر Fatal Frame توی شماره های اول و دومش من رو تحت تاثیر قرار داد.

Silent hill که عالیه برای من در رتبه اوله :D

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
Silent hill که عالیه برای من در رتبه اوله :D

من خودم با شماره های دوم و سوم Silent Hill خیلی حال میکنم و از لحاظ گیم پلی اون رو برتر از Fatal Frame های اول و دوم میدونم.

ولی منظور من توی پست قبلی این بود که Fatal Frame ها ترسناک تر هستند.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من خودم با شماره های دوم و سوم Silent Hill خیلی حال میکنم و از لحاظ گیم پلی اون رو برتر از Fatal Frame های اول و دوم میدونم.

ولی منظور من توی پست قبلی این بود که Fatal Frame ها ترسناک تر هستند.
آره ترسناک و هیجانی هستند :D

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
Untitled-1.jpg

1-Phase Paradox ادامه ای از بازی شوتر Philosoma که هیچ ربطی به قسمت اول اون داشته بلکه یبک بازی به بازیه سوم شخص وحشت بقا تغییر کرد اگر مشکلی با زیرنویس ژاپنی ندارید بازی جالبی هست.

2-Extermination بازی بعدی هم انحصاری سونی سبک بازی چیزی مابین متالگیر و رزیدنت ایول هست بازی مذکور بسیار شبیه فیلم The Thing جان کارپنتر هم هست.

3-Ghosthunter جز بازیهای خوش ساخت ترسناک سونی با گرافیک و گیمپلی جذاب سوم شخص

4- Forbidden Siren 2 از خالق سایلنت هیل با گرافیک بسیار زیبا و گیمپلی بینظیر انحصاری ps2

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
ما سایلنت هیل 4 رو با فامیلمون بازی کردیم ساعت 3 شب بود بنده خدا خرابکاری کرد!!!!!!

نسبت به سایلنت هیل 2 و 3 اندکی کمتر ترسناک بود ولی اولین باری که توی اون مکان زندان مانندش با "بچه دو سر" (Two Headed Baby) مواجه شدم حسابی شوکه شدم.
غیر ممکنه دفعه اولی که بازی رو میری و طرف یهو ظاهر میشه ازش نترسی.

این لامصب رو میگم:

ofa.jpg

ofp.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
نسبت به سایلنت هیل 2 و 3 اندکی کمتر ترسناک بود ولی اولین باری که توی اون مکان زندان مانندش با "بچه دو سر" (Two Headed Baby) مواجه شدم حسابی شوکه شدم.

این لامصب رو میگم:

ofa.jpg

ofp.jpg

Silent hill 4 و 1 اتفاقأ از تمام سریع ها ترسناک تر بود..

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
Silent hill 4 و 1 اتفاقأ از تمام سریع ها ترسناک تر بود..
موافقم یک و چهار خیلی ترسناک بودن ،

این لامصب رو میگم:

ofa.jpg

ofp.jpg
آره این زندانه این دشمنان واقعا ترسناک بود و یادمه قسمت آخرای بازی که دیوارها کرم زده بودن هم خیلی جو ترسناکي داشت :-s

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
موافقم یک و چهار خیلی ترسناک بودن ،

آره این زندانه این دشمنان واقعا ترسناک بود و یادمه قسمت آخرای بازی که دیوارها کرم زده بودن هم خیلی جو ترسناکي داشت :-s

وقتی کمبود شمع داشتی اوضاع وحشتناک تر بود..صداهای عجیب میومد تو اتاق همش خونش کم میشد ..اگه یادتون باشه دوستان تو قسمت بیمارستان silent hill 4 والتر سالیوان بعد از دمو یه عروسک رو پله کان میزاشت انتخاب با خودت بود یا اون بر میداشتی یا نه ..در اصل اون عروسک یه نفرین که اگه اون برداری نفرین میشی دلیل شمع روشن کردن داخل اتاق همین در دیوارها کثیف میشه صداهای وحشتناک میاد ..خون کم میشه وغیره ..واقعأ silent hill 4 شاهکار به تمام معنا هست..

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,566
وقتی کمبود شمع داشتی اوضاع وحشتناک تر بود..صداهای عجیب میومد تو اتاق همش خونش کم میشد ..اگه یادتون باشه دوستان تو قسمت بیمارستان silent hill 4 والتر سالیوان بعد از دمو یه عروسک رو پله کان میزاشت انتخاب با خودت بود یا اون بر میداشتی یا نه ..در اصل اون عروسک یه نفرین که اگه اون برداری نفرین میشی دلیل شمع روشن کردن داخل اتاق همین در دیوارها کثیف میشه صداهای وحشتناک میاد ..خون کم میشه وغیره ..واقعأ silent hill 4 شاهکار به تمام معنا هست..
اتفاقا تنها SH که من بازی نکردم همین 4 بود:D میون اونایی که بازی کردم 2 و 3 رو خیلی دوست داشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر