هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
ا احسان تویی :D یادش بخیر چه پستهایی ميزاشتي قدیم از بازیها تو تاپيک ها کنسولهای قدیمی

دیگه سال هاست تو بازی سنتر فعالیم :Biggrin:
پست ها زیادی گذاشتم :Baby:
همین تاپیک هواداران سلطان کنسول ها ps2 هم خودم راه انداختم
یا تاپیک طرفداران psp
و ..... :clap:

الانم یه wii کپی خور نشده فول پک باندل ، موشن پلاس داخلی دار دارم
میخوام بفروشم تا ps2 slim 90000 بخرم

iz1x_img_20181225_224159_201.jpg

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
Untitled-1.jpg

سری بازی Timesplitters جز تاپهای PS2 از خالقان بازی جیمزباند Goldeneye و Perfect Dark . قسمت اول بازی بیشتر شبیه دمو بود ولی قسمت دوم بازی که از نظر خیلیها بهترین قسمت سری بوده و هست جادوی تیم فری رادیکال رو به همه نشون داد. قسمت سوم بازی هم با هم کاری شرکت ea ساخته شد کاتسینهای خوش ساخت و گرافیک بینظری بهمراه داشت.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
برید کنار سلطان نسل 6 امد
Mgs3box.jpg
یکی از بهترین بازیای عمرم یکی از برترین ها تو top10مO:-)فکر کنم 3یا4 باری تمومش کردم(هرچند یسری از اساتید جدیدا به این نتیجه رسیدن که من اصلا بازیش نکردم اساتید زمانی با ps2 بازی میکردم میرفتن تو psn پروفایلم نگاه میکردم در جریان هستید که اساتید خیلی حرفه ای هستن قبل از اینکه psn وجود داشته باشه اینا توش بودن و اطلاعات ملت میدیدن:)))
یکم زیاد شد بگزریم عجب بازیی بود از اون محیط .گرافیک و جزئیات گرفته تا اون کنترل های clunky(و mgsv کنترل هاش عالیه ولی اونم خیلی غیر واقعیه تمام بازیای کوجیما ابنجوری بودن ولی death stranding که بنظر میاد عادیه:D) و اون داستان شاهکارش همش عشقه :x بعد این همه سال هنوزم دلم میخواد از اول برم رفتم نسخه subsistence که دوربین جدید توش داشت به همراه نسخه های msx و مشن ape escape ولی متاسفانه کنسولم دیگه نمیتونه اون حجم از کات سین تحمل کنه دیگه پیر شده باید یه روز هکش کنم:D
11/10:D

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
Untitled-1.jpg
حالا نوبتی هم باشه نوته بازیهایی که شبیه انیمه ان و سایبرپانکن

1- ONI بازی از دو ابر قول بازیساز حال دنیا یعنی راکستار و بانجی هست که مخلوطی از شوتر سوم شخص و بیتم آب با داستان سابرپانکی خودش همه رو به یاد انیمه Ghost in the Shell انداخت.
2-حالا که صحبت انیمه شاهکار Ghost in the Shell شد نامکو با همکاری سونی بازیهی بر اساس این انیمه ساختن به نام Ghost in the Shell: Stand Alone Complex شوتر سوم شخص با کات سینهای بسیار زیبا.
3- بازی CY GIRLS از کونامی با تیم باتجربه متالگیر بازی دوشخصیت مونث داره و سبک شوتر سوم شخص هست.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ONI بازی از دو ابر قول بازیساز حال دنیا یعنی راکستار و بانجی هست که مخلوطی از شوتر سوم شخص و بیتم آب با داستان سابرپانکی خودش همه رو به یاد انیمه Ghost in the Shell انداخت
البته oni قضیش این بود که سازنده اصلیش بانجی بود و داشت با همکاری take two به ساختش ادامه میداد که یهو وضعشون با halo گرفت و همکاریشون با tt قطع کردن بعدش tt مجبور شد ادامه ساخت به راکستار بده که مشخصه کامل نشده و راکستار صرفا ازش یچی داده بیرون
دوستان یه سوال الان من یه بازی ps1 دانلود کنم باید تو cd رایتش کنم؟ میخوام بزارمش تو ps2
یه سوال دیگه راهی نداره بدون مموری ps1 بشه بشه بازیاش سیو کرد؟
کسی جوابی نداره؟

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
دوستان یه سوال الان من یه بازی ps1 دانلود کنم باید تو cd رایتش کنم؟ میخوام بزارمش تو ps2
یه سوال دیگه راهی نداره بدون مموری ps1 بشه بشه بازیاش سیو کرد؟
بهترین روش برای اجرا PS1 شبیه ساز POPS برای برنامه OPL هست یه سرچ بزنی مطلب زیاد هست.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بهترین روش برای اجرا PS1 شبیه ساز POPS برای برنامه OPL هست یه سرچ بزنی مطلب زیاد هست.
اون که میدونم میخوام رو ps2 اجراش کنم و میدونم چه کارهایی باید کرد ولی میخوام بدونم باید cd بگیرم برا رایت بازی؟

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
دوستان یه بازی دیدم که دوبله فارسی شده بود خیلی جالب بود بازی finding nemo. از این بازی هایی که دوبله فارسی شدن بازی کردید؟ کاراکترها فارسی حرف می‌زنن خیلی جالبه. اگه بازی کردید معرفی کنید ممنون

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
Untitled-1.jpg

1- Cowboy Bebop: Tsuioku no Serenade که از روی انیمه شاهکار به همین ساخته شد به سبک beat 'em up

2- Lupin the Third جز مجمعه پرطرفدارترین و قدیمی ترین ژاپن محصوب میشه برای همین نامکو سال ۲۰۰۲ بازیه Lupin the 3rd: Treasure of the Sorcerer King رو انحصاری فقط برای ps2 عرضه کرد سبک بازی هم اکشن مخفی کاری بود.

3- بازی Appleseed EX هم مثل خیلی از انیمه های معروف توی ژاپن به بازی تبدیل شد که فقط توی ژاپن عرضه شد سبک بازی اکشن ماجراجویی.

4- Berserk Millennium Empire Arc: Chapter of the Holy Demon War جز خوبهای انیمه گیم محسوب میشه که متاسفانه فقط انحصاری در ژاپن عرضه شد سبک بازی هم اکشن آرپیجی ماجراجویی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر