هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

دوستان بهترین روش اجرای بازی در ps2 اجرای بازی از طریق کارت شبکه هستش یعنی کابل LAN از طریق نرم افزار OPL
بازی هایی چون God Of War 1,2 و Yakuza 2 و GT4 که حجمی بیش تر از DVD دارن رو بدون اینکه DVD9 بخرم از طریق شبکه دارم بازی میکنم با سرعت عالی و بدون افت فریم در فیلم ها و گیم پلی و هنگ کردن
مدل ps2 من 9006 نقره ای برق مستقیم هستش که نمیشه در آن FMC رو رو مموری ریخت اما نرم افزار ulaunchELF فرمت iso رو DVD میریزیم
با این نرم افزار میشه فایل های ELF رو در ps2 باز کرد
بعد نرم افزار OPL فایل ELF رو درون فلش میریزیم و به پورت USb کنسول PS2 وصل میکنیم
یک نکته که خودم کشف کردم نرمافزار OPL.elf رو از طریق نرم افزار ulaunchELF به درون مموری کارت PS2 کپی کنید
حالا دیگه نیازی به فلش نداریم و برنامه OPL رو از طریق مموری کارت PS2 اجرا میکنیم
نتیجه: ما یک DVD نرم افزار ulaunchELF میخواهیم + OPL.elf که درون مموری کارت PS2 کپی کردیم و دیگه از شر فلش خلاص شدیم
حالا از طریق شبکه بازی کنید و حالشو ببرید
هر کی دوست داشت برام لایک بزنه

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوالمن بازیه MGS 3 رو دانلود و رایتش کردم رو دی وی دی.گذاشتمش رو کسنول بدون هیچ مشکلی اجرا شد بازی ولی وقتی که نیو گیم رو میزنم و وارد خود بازی که میشه یه صفحه مشکی میاره و گوشه سمت چپ تصور ایکو دیسک و علامت سوال میزاره . مشکل از کجاست؟اون مرحله میمونه که باید بگیریشون هم بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.

• Like
Reactions: che-jaleb
دوستان یه سوالمن بازیه MGS 3 رو دانلود و رایتش کردم رو دی وی دی.گذاشتمش رو کسنول بدون هیچ مشکلی اجرا شد بازی ولی وقتی که نیو گیم رو میزنم و وارد خود بازی که میشه یه صفحه مشکی میاره و گوشه سمت چپ تصور ایکو دیسک و علامت سوال میزاره . مشکل از کجاست؟اون مرحله میمونه که باید بگیریشون هم بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.
شما بهتر بود نسخه SUBSISTENCE رو دان میکردید
آخه SNAKE EATER لنز قوی میخواد

• Like
Reactions: che-jaleb
ic کپی Modbo 4.0 چه ویژگی هایی داره؟ یه جا دیدم این ic ها کپی برای ps2 جدیدن آورده میگفت روی سری 90000 هزار میشه بدون دیسک بوت بازیا از روی فلش مموری اجرا کرد

کسی این ic میشناسه؟

تو اینترنت جستجو کردم این لینکا دیدم اما سر در نمیارم

PS2 Modchip / Jailbreak - Modbo 4.0 | MOD-CHIP.com

EurAsia Online Shop

Modbo 5.0

اگر کسی میتونه کمک کنه ممنونش میشم
احسان جان
توی یکی از لینک هایی که دادی که مربوط به انجمن psx_scene میشه هم فقط معرفی شده ولی کسی در مورد تستش نظری نداده.

اینم یه گوشه از لوازم جانبی ps2 خودم :d

hiuzw7c6v21vjk3e2r15.jpg

کابل کامپوننت رو هنوز موجود داری؟ قیمت؟

نریمان جان ps2 کابل کامپونت خاصی نمیخواد , همون کابل کامپونت ps3 هم به خودش میخوره هم به ps1 و ps2 میخوره
سوکت خروجی تصویر یکیه

فقط کابل وقتی وصل کردی باید بری تو تنظیمات قیمت تصویر و تنظیمات عوض کنی

نریمان جان ps2 کابل کامپونت خاصی نمیخواد , همون کابل کامپونت ps3 هم به خودش میخوره هم به ps1 و ps2 میخوره
سوکت خروجی تصویر یکیه

فقط کابل وقتی وصل کردی باید بری تو تنظیمات قیمت تصویر و تنظیمات عوض کنی

کابل کامپوننت PS3 تو بازار هست؟ گیر میاد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or