هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
Image result for Gungriffon Blaze

این گیم سال 2000 عرضه شده ولی گرافیک خوبی داره

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
Image result for Without Warning ps2

دوستان اگر این گیم رو بازی کردید بگید چطور بوده؟
آقا من اینو کلا سه ساعت اینا با xbox classic پارسال بازی کردم، از شدت وجود باگ و گلیچ و مشکلات کنترلی و گیم پلی و ... به قدری بد بود که به سرعت بیخیالش شدم. شما هم بازیش نکنی، هیچی، یعنی هیییییچی رو از دست ندادی به نظرم

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
آقا من اینو کلا سه ساعت اینا با xbox classic پارسال بازی کردم، از شدت وجود باگ و گلیچ و مشکلات کنترلی و گیم پلی و ... به قدری بد بود که به سرعت بیخیالش شدم. شما هم بازیش نکنی، هیچی، یعنی هیییییچی رو از دست ندادی به نظرم
خیلی ممنون نزدیک بود دان کنم

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
بازیا با راز و نساز نمیان تو فلشت :D
اول کلی پول بسته اینترنت دادی تا بازیا دانلود کنی
دیسگ میخری راحت میتونی ایمیج بگیری
کار قبلیم این بود..ولی دیسک هایی ک تو ایرانن خیلی چرته کیفیتشون...بعدشم همش دیسک فوتبال میزنن خو شاید یکی فوتبال متنفر باشه...مثلا نمیرن یه گیم رو ماد کنن...آدم ب چ قیمتی این کار رو بکنه؟وقتی ایمیجش هست...البته من خودم هم این کار رو میکردم آخرین دیسکی ک ازش ایمیج گرفتم burnout dominator بود تقریبا خوبه سرعت ولی به پای ایمیج اصلی نمیرسه

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان یه نکته برای گیم های ps2 که اگر کاور اصلی باشه میفهمید مثل دیسک های high copy ایران بازی سنتر....: اگه نوشه playstation 2 نوار کوچیک بود یعنی قبل از 2005 یا 2004 ساخته شده اگه بزرگ بود و نوشته 2 هم بزرگ درج شده بود یعنی گیم بعد سال 2004 یا 05 درست شده...
Image result for gran turismo 3
Image result for TimeSplitters: Future Perfect

دوستان عکس شماره یک شماره 3 سری گرن توریسمو ک انحصاری ps2 بود..ببینید نوشته ps2 رو...گیم سال 2001 ساخته شده...گیم شماره 2 ک گذاشتم تایم اسپلیترز فیوچر پرفکت هستش که سال 2005 ساخته شده...امیدوارم راهنمایی کرده باشم

Attachments

• 1568791106309.jpeg
    1568791106309.jpeg
    14.2 KB · مشاهده: 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر