هنگ کردن ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

00Kambiz

کاربر سایت
Oct 31, 2019
4
0
سلام دوستان .من به یه مشکل برخوردم لطفا کمک کنید .وقتی ps روبروشن میکنم بعد از یکی دو دقیقه هنگ میکنه و دسته هم از کار میفته و نمیشه کاری کرد .بعضی وقتا هم بالا میاد و وارد بازی که میشم هنگ میکنه .پلی استیشن هم کپی خوره .و موقع هنگ کردن روی صفحه هم اشکالاتی ظاهر میشه یه عکس هم از موقع هنگ کردن هم میزارم .لطفا اگه کسی وارده کمک کنه

Attachments

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
561
296
دوست عزیز تو این دو تا عکسی که گذاشتید نوشته که دستگاه دفعه قبل درست خاموش نشده دو تا راه حل هم گفته یکیش اینه که گزینه turn of system رو تو xmb بزنید اون یکی کامل نیوفتاده تو عکس ولی فکر کنم گفته برید به ریکاوری مد.

00Kambiz

کاربر سایت
Oct 31, 2019
4
0
ببخشد اما مشکل من اون نیست . توی دوتا عکس میبینید که یه سری اشکالات روی صفحه ظاهر شده و دستگاه کاملا هنگ میکنه .من حتی وارد ریکاوری هم شدم و بعد از مدتی دستگاه هنگ میکنه و دسته هم از کار میفته و اشکالات ظاهر میشن .یا موقع روشن کردن کلا صفحه بالا نمیاد

Lions Gate

"Just Say Yes"
کاربر سایت
Feb 17, 2008
2,426
1,917
ببخشد اما مشکل من اون نیست . توی دوتا عکس میبینید که یه سری اشکالات روی صفحه ظاهر شده و دستگاه کاملا هنگ میکنه .من حتی وارد ریکاوری هم شدم و بعد از مدتی دستگاه هنگ میکنه و دسته هم از کار میفته و اشکالات ظاهر میشن .یا موقع روشن کردن کلا صفحه بالا نمیاد
دستگاه فت هست یا اسلیم ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟