هنگ کردن مکرر سیستم بعد از نصب نسخه 64 بیت ویندوز سون

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
پویا جان اگر با منی تاپیک قدیمیه و مدتهاست که مشکل من با نصب مجدد ویندوز 32 بیت حل شده (یا بهتره بگم صورت مساله اش پاک شده)! :)

راستش با خودت بودم. اگه سخت افزار توانایی اجرای 64 رو داره، دریغ نکن و یه ویندوز درست حسابی پیدا کن.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
راستش با خودت بودم. اگه سخت افزار توانایی اجرای 64 رو داره، دریغ نکن و یه ویندوز درست حسابی پیدا کن.
این بار که رفتیم سراغ 32 بیت و فعلا داره مثل ساعت کار می کنه. فقط این پک Texture های کیفیت بالای Crysis 2 رو نشد نصب کنیم...

برای دفعه های بعد چشم... ;)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
من خودمم 64 بیت دارم
اصلاً هنگ که نکرده هیچ
مکث هم نداشتنم
سرویس پک یک و نصب کن

البته تاپیک که قدیمیه، ولی ویندوزش تقریبا از آخرین نسخه ها بود و سرویس پک یک رو هم داشت. مشکل اساسی بود فکر کنم یکی از قطعات اذیت می کرد...
a032.gif

Bugs Bunny

کاربر سایت
Jul 15, 2011
24
نام
Mohammad Reza
منم یه چند روزیه همین مشکلو دارم، سیستم هر 15مین معمولاً واسه چند ثانیه میهنگه، فک کنم دلیلش اینه که به طور اشتباهی زدم فایلای سیستمو حذفیدم، حالا با ریکاوری چندتا فایل پوشه sys32 برگشته ولی فک نکنم همه ش باشه :d هنگیش خیلس رو اعصابه، ولی منم حوصله م نیس ویندوزو برنامه هارو از اول نصب کنم. بهرحال مشکلی که واسه سخت افزار پیش نمیاد ؟! آخه تازه ارتقا دادمشون ... :> !!

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
منم یه چند روزیه همین مشکلو دارم، سیستم هر 15مین معمولاً واسه چند ثانیه میهنگه، فک کنم دلیلش اینه که به طور اشتباهی زدم فایلای سیستمو حذفیدم، حالا با ریکاوری چندتا فایل پوشه sys32 برگشته ولی فک نکنم همه ش باشه :d هنگیش خیلس رو اعصابه، ولی منم حوصله م نیس ویندوزو برنامه هارو از اول نصب کنم. بهرحال مشکلی که واسه سخت افزار پیش نمیاد ؟! آخه تازه ارتقا دادمشون ... :> !!
میتونه دلیلش پاک کردن فایلا باشه
ولی اگه تازه سیستم ارتقا دادی و از همون اول همین ویندوزو ریختی و اینطوره احتمالش زیاده که مشکل مثلا از رم ها باشه شاید رو اسلاید مناسب نزاشتید یا شاید جای دیگه ای از همین مشکلا باشه
ولی اگه روی سیستم جدیدت با 32 بیت مشکلی نداشت ولی الان با 64 داره یا همون فایلارو پاک کردی اینطوری میشه یا اینکه درایور مثلا گرافیکت با این ورژن ویندوز مشکل داره سعی کن ببینی چه اروری میده بهتره درایوراتو حتما اپدیت کنی
ولی در کل 64 بیت هیچ مشکلی نداره و اگه سیستمت خوبه یا بهتر بگم امروزیه و رمت 4 گیگ به بالاس حتما 64 بریز
مشکلی هم برا سخت افزار پیش نمیاد ولی وقتی این تو ویندوز اینطوره یه پردازش سنگین مثل گیم اینارو اصلا نمیتونی انجام بدی

Hossein Ajax

کاربر سایت
Apr 2, 2012
54
منم همین مشکل رو دارم :) ولی فقط وقتی هاردم داره از یه درایو به یه درایو دیگه فایل انتقال میده سیستم بسیار کند میشه! ولی توی 32 بیت اینجوری نبود. کسی میدونه باید چه کار کنم ؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
ولی در کل 64 بیت هیچ مشکلی نداره و اگه سیستمت خوبه یا بهتر بگم امروزیه و رمت 4 گیگ به بالاس حتما 64 بریز
این دوستمون درست میگه من طی تحقیقاتی که کردم باید بالای 4 گیگ رم داشته باشید تا 64 بیتی بتونید راحت کار کنید ویندوز 32 بیتی تا 3 گیگ رم را ساپورت میکنه اما 64 بیتی تا 128 گیگ رم را ساپورت میکنه
من خودم 32 نصب کردم 6 گیگ رم دارم 3 گیگش استفاده میشه
شرمنده تاپیک را بالا اوردم :d حالا سوال خودم میخواستم ببینم نرم افزار های 32 بیتی براحتی نصب میشه یا باید حتما 64 بیتی دانلود کنیم؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
این دوستمون درست میگه من طی تحقیقاتی که کردم باید بالای 4 گیگ رم داشته باشید تا 64 بیتی بتونید راحت کار کنید ویندوز 32 بیتی تا 3 گیگ رم را ساپورت میکنه اما 64 بیتی تا 128 گیگ رم را ساپورت میکنه
من خودم 32 نصب کردم 6 گیگ رم دارم 3 گیگش استفاده میشه
شرمنده تاپیک را بالا اوردم :d حالا سوال خودم میخواستم ببینم نرم افزار های 32 بیتی براحتی نصب میشه یا باید حتما 64 بیتی دانلود کنیم؟
99 درصد برنامه ها فقط 32 بیت دارن و نصب هم میشه نیم درصدشونم نسخه 64 بیت دارن که باید اونو بریزید مثل انتی ویروس و نیم درصد باقی مونده هم که خیلی تعدادشون کمه شایدم اصلا بهش برنخورید روی 64 نصب نمیشن درایورها هم باید حتما 64 بیت بریزید

morteza201

کاربر سایت
Sep 15, 2012
1
سلام من در سیستم خودم ویندوز سون 32و64بیتی ریختم وقتی به ایتترنت وصل میشم با مودم مبین نت در سون 32 مشکلی ندارم ولی در64 بمحض وصل شدن cpu ناگهان از دودرصد به 100 درصد میرسه و وقتی محافظ برق faran وصل میکنم برق لود آن از 60درصد بعد از 5ثانیه به140درصد میرسه و سیستم به کل خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم در ضمن رم 6 گیگ است مدم تازه خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر