هنگ کردن سیستم

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
من حدود 1.5 ماه هست که سیستمم به طور خود به خود هنگ میکنه.من ویندوزم عوض کردم خاک درون کیسم را هم تمیز کردم ولی بازم سیستمم هنگ میکنه.حتا در کیس را هم باز گذاشتم تا شاید به خاطر گرما باشد ولی مشکلم حل نشد.
مادربورد:msi 865pe neo2
vga:msi 5700fx 256mb
ram:1gb

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
شاید فن سی پی یو دچار مشکل شده باشه راستی فن سی پی یوت استاک هست یا نه در ضمن چند وقته این سیستم رو داری بهتره با برنامه SpeedFan دمای سیستم رو چک کنی بعدش دمای قطعات را بنویس تا مشخص بشه آیا قطعه ای بیش از اندازه داغ می کنه راستی سیستم رو اورکلاک نکردی به نظرم تنظیمات بایوس رو روی حالت DEFAULT بزار بعد با سیستم بازم کار کن ببین بازم مشکل داره راستی معمولا چند دقیقه با کامپیوتر کار می کنی هنگ می کنه منتظر جوابت هستم اگر مشکلی داشتی خبرم کن البته تمام این حرف ها احتمال هست و شاید مشکل از جای دیگه ای باشه

برای دانلود نرم افزار SpeedFan روی این لینک کلیک کن
http://download.softpedia.com/dl/37...3/software/system/info/installspeedfan432.exe

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
نوشته شده توسط prince_farsi:
با سلام
1.فن سی پی یو من استاک نیست
2.حدود 3 ساله که این سیستم دارم
3.در نرم افزار speedfan هم نتایج بدین صورت است:
temp1:-21c
temp2:42c
temp3:44c
HDO:28C
دمای سی پی یو هم 47c
4.سیستم را اورکلاک هم نکردم و بایوس را هم دیفالت کردم
5.زمان مشخصی برای هنگ کردن ندارد مثلا 2 روز پیش 8 ساعت روشن بود و هنگ نکرد.
اما چند روزی هست که هنگ کردن ان کم شده است.
با تشکر

سلام دوست عزیز نمی دونم ایراد چیه ولی چند تا احتمال هست 1-پاورت خراب شده باشه 2-فن سی پی یو خراب شده باشه
3-مادربوردت مشکل پیدا کرده باشه 4-یا رم سیستم
رم های کامپیوترت رو که عوض نکردی یعنی قبلا که سیستم هنگ نمی کرد همین رم ها رو داشتی . راستی رم ها چند تا است 2 تا 512
تمام این حرف ها احتمال هست و شاید مشکل از جای دیگه ای باشه در هر صورت خودت میدونی هر طور خودت صلاح میدونی همون کار رو انجام بده اگر بازم امری داشتی در خدمتم
از همه اساتید سایت در خواست می کنم اگر اطلاعاتی در این ضمینه دارین لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر