هم اکنون، Steam بیش از 65 میلیون کاربر دارد

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

Steam.jpg

PC Gamingخیلی وقته که مرده، اما با این حال Steam طی سال اخیر 30 درصد رشد در userbase خود داشته و تا این لحظه حدود 65 میلیون اکانت رجیستر شده و بیش از ده ها میلیون کاربر آنلاین در روز دارد.
و همچنین بیش از 3000 بازی و نرم افزار و بازی را در بر می گیرد

همه منتظر Steam Machine و انقلاب آن در UserBase را ببیند.

[SUP]Source[/SUP]

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
PC Gamingخیلی وقته که مرده، اما با این حال Steam طی سال اخیر 30 درصد رشد در userbase خود داشته و تا این لحظه حدود 65 میلیون اکانت رجیستر شده و بیش از ده ها میلیون کاربر آنلاین در روز دارد.

حتی گفتنشم خنده داره.PC Gaming نمرده و نخواهد مرد.اون دسته از گیمر های حرفه ای (یعنی کسانی که به بازی به عنوان یک شغل نگاه می کنن) رو کاری ندارم که 90 درصد با PC بازی می کنن.تا عناوینی مثل WOW هستن PC Gaming هم زنده هست.تازه الان با دید منطقی بخوایم نگاه نیم وضع PC Gaming خیلی بهتر هم شده.به غیر از GTA V که استثنا بوده و احتمالش زیاد هست در اینده بیاد , بسیاری بازی هایی که مختص کنسول ها بودن رو ما روی PC شاهدش بودیم.از کسلوانیا گرفته تا DMC و Dark Souls و البته اگر به بازی های مولتی پلتفورم دیگه هم نگاه کنین متوجه می شین که تمامیشون تقریبا Lead Platform شون PC هست.با همچین وضع مناسبی(همین حالا رو با 5 سال پیش مقایسه کنین متوجه حرفم می شین) فکر نکنم بشه گفت PC Gaming مرده.به واقع اصلا نمیشه گفت.

پ,ن : این صحبت های من در حرف VG 247 هست که این حرف رو زده نه شما دوست عزیز.چون مطمئنا هر فن کنسولی هم باشه نمی گه PC Gaming مرده(مثل من که فن نینتندوم.).شاید بازارش در قیاس با کنسول ها از نظر درامد زایی کوچیکتر باشه اما مرده خوندش جکی بیش نیست.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دلیل رشدش مشخصه: کیفیت بالا + تخفیف های استیم PC رو به پلتفرم برتر تو زمینه مولتی پلتفرم تبدیل میکنه:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
توی پلتفرمهای گیمینگ به تعداد کاربر اگه بخوایم در نظر بگیریم، به این صورته!

سونی با بیش از 90 میلیون کاربر
استیم با بیش از 65 میلیون کاربر
مایکروسافت با بیش از 46 میلیون کاربر

البته من در جریان سرویس آنلاین نینتندو و یا Raprt نیستم اصلا :D

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
توی پلتفرمهای گیمینگ به تعداد کاربر اگه بخوایم در نظر بگیریم، به این صورته!

سونی با بیش از 110 میلیون کاربر
استیم با بیش از 65 میلیون کاربر
مایکروسافت با بیش از 48 میلیون کاربر

البته من در جریان سرویس آنلاین نینتندو و یا Raprt نیستم اصلا :D

این 65 میلیون تعداد اکانت های فعال هست ، تعداد کل اکانت های استیم از 130 میلیون بیشتره. این مقایسه وقتی درسته که تعداد حدودی اکانت های فعال هر کدوم از این شبکه ها مشخص بشه .
تعداد کاربر هایی که همزمان آنلاین می شن هم مهم هست. این رقم برای استیم معمولا بین 4 تا 6 میلیون نفره که گاهی اوقات تا نزدیک 7 میلیون نفر هم می رسه. اما سونی و مایکروسافت آمار به روزی در این مورد منتشر نکردن و نمی شه مقایسه ای انجام داد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر