همکاری دوباره دو افسانه بازی سازی !!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
double-fine.jpg

امروز استودیو Double Fine یکی از جالب ترین خبر ها امسال را منتشر کرد. طبق این خبر بازیساز افسانه ای Ron Gilbert به جمع این استودیو اضافه شد و دو بازیساز افسانه ای یعنی وی و Tim Schafer بعد از سالیان سال دوباره با هم همکار شدند.

Ron Gilbert بدون شک جز سه بازیساز بزرگ در زمینه بازی های ماجراجویی می شود. گیلبرت سال ها پیش سری مشهور Monkey Island را خلق کرد و یکی از بهترین شاهکار های دنیای بازی را رقم زد. اخرین کار وی در استودیو هنر های لوکاس ساخت بازی Secret of Monkey Island که اخرین همکاری وی با Schafer محسوب می شود.

اخرین بازی Ron Gilbert اثر بسیار جالب DeathSpank بود که جز بهترین RPG های این نسل به شمار می آید. طبق گفته وی بازی جدیدی که وی در Double Fine بر روی آن کار می کند موضوعی کاملا جدید و نو دارد.

• Like
Reactions: Trunks

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,210
نام
محمد
من که تا قبل از brutal legend بازی از تیم شفر بازی نکرده بودم اینقدر همه تعریف میکردن ازش بازیو که گرفتم زیاد خوشم نیومد ازش یعنی به جز جک بلک چیز جذابی نداشت واسم . اینشالا این یکی گیمش بهتر باشه

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من که تا قبل از brutal legend بازی از تیم شفر بازی نکرده بودم اینقدر همه تعریف میکردن ازش بازیو که گرفتم زیاد خوشم نیومد ازش یعنی به جز جک بلک چیز جذابی نداشت واسم . اینشالا این یکی گیمش بهتر باشه
طنز قوی و نگاه خاص تیم شفر به بازی تو تمام کاراش دیده میشه ... همه هم نمیپسندن ...
سایکوناتس و گریم فندنگو شاهکارای ایشونن ...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
بعد از بازي كردن مجدد Monkey Island 2 شديدا منتظر يك بازي جديد از اين دو نفرم.
اميدوارم هر دوي اينها و ناشرانشون مجدداً PC رو فراموش نكنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر