همکاری تیم Hades با Jungle برای کپی خور کردن PS3

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اگه کپی خور بشه , آخرش بتونه دیسک بلوری کپی بخونه , که با توجه به اینکه الان دیسک 9 گیگ 400-500 تومنی که با رایتر معمولی رایت میشه از 1500 تا 5000 تومان قیمت داره , بلوری کپی 15000 تا 20000 تومن حداقل میشه که فقط برای بازی های انحصاری و تازه منتشر شده و اونایی که 360 ندارن خریدش ارزش داره ...

فعلاً فقط گفتند میخواند روش کار کنند، هیچی از نتیجه کار مشخص نیست که بر خلاف سایر هکر ها شکست نخورند....از همین الان رفتید توی مرحله ی تکثیر!!
دیگه این بحث ها رو شروع کنید....تا جایی که امکان داشت توی تاپیک های قبلی دوستان از این تحلیل ها کردند
این تاپیک رو دیگه معاف کنید از این صحبت ها OK....چون آخرش همیشه معلوم هست چی میشه!

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
وای وای وای \:d/ ! من که شگفت زده شدم هک کردن درایو اونم تیم جانگل من که خیلی امیوارم از این به بعد هر روز دعاشون میکنم که دستگاه رو کپی خور کنند

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فعلاً فقط گفتند میخواند روش کار کنند، هیچی از نتیجه کار مشخص نیست که بر خلاف سایر هکر ها شکست نخورند....از همین الان رفتید توی مرحله ی تکثیر!!
دیگه این بحث ها رو شروع کنید....تا جایی که امکان داشت توی تاپیک های قبلی دوستان از این تحلیل ها کردند
این تاپیک رو دیگه معاف کنید از این صحبت ها OK....چون آخرش همیشه معلوم هست چی میشه!

=))ترکیدم-
ممنون بابت اطلاع رسانی.ولی فکر کنم یک چیزی در سطح همون LT باید برای اینا بدن.همون طور که Kenji گفت اپدیت های 200-300 مگی سونی- همه چیز رو کُنفَ یکون میکنه!و فکر میکنم با هر اپدیت تغییر کنه!ولی مهم نیست!نهایت انلاینش رو از دست میده (شاید راهی هم برای ان طراحی کردن ،تا دورش بزنن!)

همین ورود team jungle به این زمینه بیشتر منو برای نسل بعد خوشحال کرد که اونجا هم این شرکتا در امان نیستند:))=))آمیدوارم موفق بشن:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اگه اشتباه نکنم سونی BD Drive کنسول رو طوری طراحی کرده که با هر update سیستم عامل میتونه firmware درایور BD رو هم فلش و update کنه.

با این روشی که اینا میخوان کار کنن، در صورت هک شدن هم بازی سونی میتونه سری درایو رو از هک در بیاره :D

به نکته ی خوبی اشاره کردید که پیش از این مشکلات اکثر هکرها هم بوده، حالا من به یک چیزی اشاره کنم، اگر درست یادم باشه اون هکری که روی ایفون کار کرده بود گفته بود که هک فقط روی PS3 Fat جواب میده و PS3 Slim خارج از محدوده این هک قرار داره.
(هر چی دنبال تاپیک قبلی که پاک شده بود، گشتم، پیداش نکردم تا کاملاً مطمئن بشم)

ولی حالا تیم Hades با همکاری تیم Jungle-C4E قراره روی هر دو سری Fat و Slim کار کنند!!
این خودش معنی های خاصی رو میده که شاید در پروسه ای از مقدمات پیش اولیه کار هستند که با بررسی اون، اعلام همکاری رو عمومی کردند.

من شخصاً به کارهای C4eva اعتقاد کامل رو دارم، باید دید که با Firmware این کنسول چه میکند.

وای وای وای من که شگفت زده شدم هک کردن درایو اونم تیم جانگل من که خیلی امیوارم از این به بعد هر روز دعاشون میکنم که دستگاه رو کپی خور کنند

فعلاً گفتند قراره روش کار بشه!! هکی در کار نیست
دعا که به کنار، بیشتر از هر چیزی که این تیم برای ادامه کارشون در زمینه ی هک کنسول (فرقی نداره) نیاز به donate کاربران دارند، که باعث ادامه ی بقای تیم و رایگان بودن زحمت هاـشون میشه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
به نکته ی خوبی اشاره کردید که پیش از این مشکلات اکثر هکرها هم بوده، حالا من به یک چیزی اشاره کنم، اگر درست یادم باشه اون هکری که روی ایفون کار کرده بود گفته بود که هک فقط روی PS3 Fat جواب میده و PS3 Slim خارج از محدوده این هک قرار داره.
(هر چی دنبال تاپیک قبلی که پاک شده بود، گشتم، پیداش نکردم تا کاملاً مطمئن بشم)

ولی حالا تیم Hades با همکاری تیم Jungle-C4E قراره روی هر دو سری Fat و Slim کار کنند!!

خلیل جان، جورج هاتز روی هک کل کنسول کار میکرد، چیزی مثل JTAG که قابلیت اجرای Homebrew و کارهای دیگر را بهش بده.
اینا الان فقط دارن روی درایو کار میکنن که فقط کپی خور رو بخونه، یعنی فقط iXtreme

یعنی این دوتا موضوع زیاد به هم دیگه ربط ندارن، همونطوری که روی XBox360 هم با وجود JTAG باید درایوت iXtreme داشته باشه تا بتونی دیسکهای کپی رو بخونی.

• Like
Reactions: Police _ 110

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام.درسته میگن ps3 رو کاری کردن که دیگه نمیشه بازی توش کپی کرد؟میگن مثلا دیگه نمیشه resistance 3 یا بازیهایی که بعد از این میاد مثل bad company 3 رو توش کپی کرد.واقعیت داره؟هیچ راهی براش نیست؟بفروشیم بره؟:(( لطفا جواب بدین

monan900

کاربر سایت
Jul 21, 2011
55
من یه نظر میدمl-)
geo hotz هکر ps3 دیگه توی زمینه هک ps3 کار نمی کنه چون بعد از هک ps3 سونی اون رو پیگرد قضایی قرار داد و دستگیر کرد و در دادگاه محاکمه کرد ولی بیرون از دادگاه تا قبل از اینکه نتیجه دادگاه اعلام بشه سونی اعلام کرد که با جورج(george francis hotz) به توافق رسیده و قضیه دادگاه هم منتفی شد و geohotz توی فیس بوک اعلام کرد که دیگه ps3 رو هک نمی کنه(آخرین ورژنی که هک کرد 3.41 بود).بعد از اون یه هکر دیگه لطف کردن 3.55 رو هک کردن و بلافاصله سونی اون رو روانه زندان کردن(6 ماه).سپس موضوع private code با آپدیت جدید سونی اومد.هکر که یکی یکی ترسیدن و از هک ps3 کنار کشیدن و دیگه خبری نشد تا یکی 2 3 روز پیش که demon hades اعلام کرده که firmware میخواد بده بیرون که بازیهای 3.56 به بالا قابل اجراست(گفته به زودی این کار رو می کنه ولی زمانی مشخص نکرده).
3 حالت داره
یک: داره دروغ میگه
دو:راست میگه و میخواد از سونی اخاذی کنه(از سونی پول بگیره و firmware نده بیرون)
سه:راست میگه و میده بیرون و معروف میشه و مثل geohotz استخدام یه جایی مثل گوگل میشه و یا زندان می افته.
اگه c4eva بخواد با سونی روبه رو بشه بد سرنوشتی در انتظار اونه و البته کپی بازهای x360 چون دیگه کسی نیست به این سرعت firmware بده بیرون(البته شاید توی زندان این کار رو بکنه:)))

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
ای بابا چند روز دیگه یه آپدیت کلفته دیگه سونی میده ما میمونیمو دانلودش!
خیر که ندارن این هکرا کرم دارن.....

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
كی اين تاپيك رو از زير خاك درآورده؟واقعا از صفحه چندم بخش PS3 پيداش كرديد؟:-o
ضمنا اين روش هك رو بيخيال شيد،كمتر از يه ماه ديگه كاستوم فريمور JFW DH مياد كه به گفته سازنده هاش سونی ديگه با فريمور نمی تونه جلوش رو بگيره.(اطلاعات بيشتر تو اينجا)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر