همه چی برای psp ( لوازم جانبی - بازی )

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان یک سری امیدوارم هر چیزی از psp لازم دارین از بازی و لوازم جانبی اینجا بتونید پیدا کنید

اول از بازی شروع میکنیم

بزرگترین آرشیو بازی های psp که شامل 400 بازی میباشد :eek: البته الان 350 هست که تا اخر هفته 400 بازی میشه

هر بازی 400 تومان ... لیست کامل بازی ها رو هم میزارم به زودی + 50 بازی جدید = 400 بازی psp

و لوازم جانبی که یک سری از وسایل را من تهران هم نتونستم پیدا کنم و از چین برام میفرستن و واقعا وسایل جانبی تکی هستن و منتظر هستم برسه تا لیست وسایل رو بزارم یکی از وسایل که خودم دنبالش و اصلا نتونستم پیدا کنم موس و کیبرد برای psp بود که داخل این وسایل هستن و ایشالا لیست کامل وسایل و قیمت رو میزارو :love:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
Rating - 0%
0   0   0
دوستان ببخشید حق دارید اعتماد نکنید چون قیمت هام بسیار پایین هست ... اما من مستقیم از چین میارم و هیچ گمرکی هم نمیدم بخاطر همین قیمت هام پایین میدم
سلام میتونم یه سوال بپرسم؟!!!؟
چجوری گمرک نمیدی؟
چون ما هم کارمون وارداته البته نه وسایله بازی بیشتر تیتانیوم.
میخاستم بدونم اگه راه خاصی داره به ما هم بگی;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان کسانی بازی psp میخان میتونند هر بازی 300 خریداری کنند و تمام بازی ها گارانتی هست :eek: در صورت مشکل داشتن بازی ها 2 بازی به شما داده میشه اگر خاستید میتونید لیست بازی هارو از صفحه اول دانلود کنید و در مورد ضمانت بازی ها میتونید از دوستانی که خرید کردند سوال کنید ;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
Rating - 0%
0   0   0
در تایپیک پی اس پی که میرم معمولا خیلی از دوستان مشکل رم برای psp دارن یک سری رم با ارم sandisk هست که از کیفیت بسیار عالی برخوردار هست

5758599_clip_image010.jpg

که با قیمت 35000 تومان به فروش میرسد و برای کنسول psp واقعا عالی هست

اما یک سری رم هم هست که از کیفیت خوبی برخوردار نیست و اصلا به دوستان هم توصیه نمیشه که از این رم ها خرید کنند که با قیمت 23000 تومان به فروش میرسد که به شکل زیر هست

5758600_clip_image011.jpg

در هر صورت در حال حاضر این 2 مدل رم 2 گیگ موجود هست و رم 4گیگ هم هست که برای psp اصلا توصیه چون از کیفیت بسیار پایین برخوردار هست اما رم های sandisk بهترین انتخاب برای خرید رم مناسب برای psp هست که برای خرید میتونید پیغام خصوصی بزارید ;)

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
Rating - 0%
0   0   0
یک عدد PSP Value Packبا 6 ماه کارکرد سالم و بسیار تمیز در حد نو به فروش میرسد . دارای 5 عدد DVD بازی به همراه 1 عدد UMD ا Davinchi Code . در ضمن دستگاه از سری PSP1004 بوده و دارای سیستم عامل ورژن 3.40 oe_a بوده که قابلیت اجرای همه ی بازی های کپی را دارد . با مموری 2 GIG سونی اصل . پول لازمم وگرنه به هیچ وجه این تکنولوژی خفن رو نمی فروختم
قیمت پایه 150 تومان

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Rating - 0%
0   0   0
salam dadash man inaro mikham lotfan be man zang bezan 0919 216 05 08
دوستان این قیمت تک فروشی هست و اگر تعداد بالا بگیرین تخفیف خوبی میدم

و لوازم جانبی که گفتم به جای اینکه 30 40 تا لوازم جانبی اینجا لیست کنم پک لوازم جانبی 30 تیکه پی اس پی
که فکر نکنم تهران اینو گیر بیارین ... من که نتونستم گیر بیارم مستقیم از چین اوردم که این 30 قطعه اینجوری هست :
شارژر برای ماشین : car adaptor
برای کلید ها و انالوگ که مانند ps2 میشه (انالوگ و کلید های دسته) : psp game pad
قاب برچسبی برای قاب psp : Crystal sticker
بند گردنی پی اس پی : psp neck strap
یه کیف ضد ضربه + یک جای umd بر روی کیف (که پی اس پی مانند لب تاب میشه) : psp protective case
یک هدفن بسیار با کیفیت : stereo earphone
ذربین که بر روی psp نصب میشه و تصویر رو 17 برابر میکنه با همون کیفیت : psp super magnifier
یک کیف ضد آب و ضد ضربه که به کیف سخت معروف هستن : psp eva carry bag
کاور ژله ای : psp gel protector
بند : psp wrist strap
کابل usb و شارژر که usb : usb power data cable
یک جا برای umd و رم که 6 تا umd و 7 تا جای رم داره : psp media case
یک وسیله برای پاک کردن umd : umd cleaner
یک شارژر که 3 تا باطری قلمی داخلش جا میشه و باطری دستگاه رو شارژ میکنه : Quick AAA charger
کاور برچسبی برای LCD : psp screen protector
جا برای umd که 3 تا جدا هستن : psp umd case
کیف بسیار شیک برای psp : psp bag
زیر دسته ها نصب میشود و مانند انالوگ دسته ps2 اما انالوگ نداره : psp hand crip
سویچ برای هدفن که خروجی هدفن 2 ورودی میشود : psp earphone adaptor

و کلی وسیله دیگه که من دقیقا نمیدونم چی هستش اما مهمترینشون اینا بودن و چون پک پلم هست نمیتونم باز کنم و ببینم چی هستن اما چیز های خیلی جالبی داره و مخصوصا قیمت خیلی جالبی داره نصبت به این همه وسیله که سر جمع این 30 وسیله میشه

46000 تومان

l

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
بچه ها این آقا حامد ما کارش خیلی درسته. بهش اعتماد کنید. منم ازش خرید کردم. چند تا بازی خراب بود که مجانی واسم پست کرد.
ای کاش PSP رو از خودت می گرفتم.

حامد جان ببین اینا چند در میاد:
شارژر برای ماشین
برای کلید ها و انالوگ که مانند ps2 میشه (انالوگ و کلید های دسته) می شه در مورد این یکی بیشتر توضیح بدی ؟
قاب برچسبی برای قاب (منظورت قاب کریستالیه دیگه)
بند گردنی پی اس پی
ذربین که بر روی psp نصب میشه و تصویر رو 17 برابر میکنه با همون کیفی (یه کمکی توضیح بده)
یک کیف ضد آب و ضد ضربه که به کیف سخت معروف هست
یک شارژر که 3 تا باطری قلمی داخلش جا میشه و باطری دستگاه رو شارژ میکنه (چطور با 3 تا باطری قلمی باطری psp رو شارژ می کنه ؟)
سویچ برای هدفن که خروجی هدفن 2 ورودی میشود (منظورتو نگرفتم)

--------------------------------
و در ضمن شدیدا به یه مموری اصل 4 گیگ نیاز دارم. (می خوام که حتما Magic Gate رو ساپورت کنه.. برای پی بردن به این قضیه برو روی آیکن یه بازی مثلث بزن و Information رو انتخاب کن. اونجا باید نوشته باشه
Magic Gate: Supported) در این صورت اصله.

هدفن بی سیم هم داری ؟ تازه واسه پی اس پی اومده.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
Rating - 0%
0   0   0
بچه ها این آقا حامد ما کارش خیلی درسته. بهش اعتماد کنید. منم ازش خرید کردم. چند تا بازی خراب بود که مجانی واسم پست کرد.
ای کاش PSP رو از خودت می گرفتم.
ممنون اما به قول خودت ایشالا ps3 ;)

حامد جان ببین اینا چند در میاد:
شارژر برای ماشین
برای کلید ها و انالوگ که مانند ps2 میشه (انالوگ و کلید های دسته) می شه در مورد این یکی بیشتر توضیح بدی ؟
قاب برچسبی برای قاب (منظورت قاب کریستالیه دیگه)
بند گردنی پی اس پی
ذربین که بر روی psp نصب میشه و تصویر رو 17 برابر میکنه با همون کیفی (یه کمکی توضیح بده)
یک کیف ضد آب و ضد ضربه که به کیف سخت معروف هست
یک شارژر که 3 تا باطری قلمی داخلش جا میشه و باطری دستگاه رو شارژ میکنه (چطور با 3 تا باطری قلمی باطری psp رو شارژ می کنه ؟)
سویچ برای هدفن که خروجی هدفن 2 ورودی میشود (منظورتو نگرفتم)
برات پیغام گزاشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر