همه چیز در مورد Kinect

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام
کنسول من core هست قدیمیه ولی خیلی باهاش حال میکنم تمام بایهارو بدون اپدیت واسم اجرا کرده
برای نصب کینکت نیاز به هارد هست؟
اتصالش به ورودی I/O هستش؟ اخه من یه وایرلس به اون ورودی وصل کردم؟برای جریان برق باید اداپتور مخصوص باشه با این اداپتور به همراه یک بازی اورجینال ارزون ترین قیمت فعلی که میشه پیدا کرد از کجا و چنده؟
باید کنسول با داشبور پائیز 2010 اپدیت بشه یا اپدیت قبلی جواب میده؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها برای یه بازی مث هری پاتر که کاور گیری داره چجوری با کینکت میشه کاور گرفت؟:D(جدی میگم)
برای دویدن چی؟مثلا باید بگیم RUN یا TAKE COVER آره؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بچه ها برای یه بازی مث هری پاتر که کاور گیری داره چجوری با کینکت میشه کاور گرفت؟:D(جدی میگم)
برای دویدن چی؟مثلا باید بگیم RUN یا TAKE COVER آره؟
برای دویدن در جا می زنید!
برای کاور هم خم می شید به طرفین!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
برای عقب رفتن چی؟:-/
خیز ور می داری به سمت عقب دیگه

کلا نگران نباش مایکرو شعورش می رسه چطوری طراحی کنه! اگر اینطوری نبود خونه ها تبدیل به میدان جنگ می شدن و باید خندق و خاکریز و اینا درست می کردیم!

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
یه سوال!
وقتی داریم بازی عادی ( با دسته) میکنیم! کینکت رو از برق در بیاری بهتره یا فرقی نمیکنه؟؟( xbox قدیمی:">)

اگه از برق در بیاد به کنسول usb وصل باشه؟؟ یا اونم در بیاریم؟ ( آخه چراغ قرمز کینکت روشن میشه)
خواستم ببنیم مشکلی پیش نمیاد:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,790
نام
مراد حلیمی
سلام
کنسول من core هست قدیمیه ولی خیلی باهاش حال میکنم تمام بایهارو بدون اپدیت واسم اجرا کرده
برای نصب کینکت نیاز به هارد هست؟
اتصالش به ورودی I/O هستش؟ اخه من یه وایرلس به اون ورودی وصل کردم؟برای جریان برق باید اداپتور مخصوص باشه با این اداپتور به همراه یک بازی اورجینال ارزون ترین قیمت فعلی که میشه پیدا کرد از کجا و چنده؟
باید کنسول با داشبور پائیز 2010 اپدیت بشه یا اپدیت قبلی جواب میده؟

نصب نمیخواد که داداش...... .

اتصالشم به یکی از کابلهای usb کنسول هستش.تو خود پکش اداپتور داره(به غیر از پک اسلیم)

خود بازی adventures داشبورد رو اپدیت می کنه و شما می تونید بازی کنید فقط اگه ltplus نزنید بازیهای ap 2.5 مثه nfs و اینا رو بعد اجرای کینکت نذارین تو دستگاه..... .

یه سوال!
وقتی داریم بازی عادی ( با دسته) میکنیم! کینکت رو از برق در بیاری بهتره یا فرقی نمیکنه؟؟( xbox قدیمی:">)

اگه از برق در بیاد به کنسول usb وصل باشه؟؟ یا اونم در بیاریم؟ ( آخه چراغ قرمز کینکت روشن میشه)
خواستم ببنیم مشکلی پیش نمیاد:d

می تونید در بیارید ولی چرا در میارید؟؟:dبذارید بمونه هیچیش نمیشه....... .

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
باسلام
=====
اقا اگه خدا قسمت کنه میخوام یک کینکت بخرم حالا قبل از خرید چندتا سوال برام پیش امده؟
1=باکس کینکت شامل چه چیزهای میشود اجزاء داخل جعبه؟
2=ایا کینکت هم مثل کنسول پال و....دارد؟
3=ایا کینکت کپی خور است یعنی سی دی های کپی را اجراءمیکند؟
4=قیمت بازیهایش چند است ایا داخل جعبه بازی هم هست یعنی شرکت روش بازی میده؟
5=جریان اینکه یکسری میگن با ادابتور هست چیست مگه بدون ادابتور هم هست؟
در کل ممنون میشم دوستان یک راهنمائی کامل من را بکنند تا بقول قدیمیها تو پاچم نکنند:d

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
باسلام
=====
اقا اگه خدا قسمت کنه میخوام یک کینکت بخرم حالا قبل از خرید چندتا سوال برام پیش امده؟
1=باکس کینکت شامل چه چیزهای میشود اجزاء داخل جعبه؟
2=ایا کینکت هم مثل کنسول پال و....دارد؟
3=ایا کینکت کپی خور است یعنی سی دی های کپی را اجراءمیکند؟
4=قیمت بازیهایش چند است ایا داخل جعبه بازی هم هست یعنی شرکت روش بازی میده؟
5=جریان اینکه یکسری میگن با ادابتور هست چیست مگه بدون ادابتور هم هست؟
در کل ممنون میشم دوستان یک راهنمائی کامل من را بکنند تا بقول قدیمیها تو پاچم نکنند:d

معرفی و بررسی کنیکت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر