همه چیز در مورد گیم هکینگ و ساخت ترینر

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
جوابش خيلی سادست:نبود امکانات
اینترنت نيست يا اگر هم هست قيمت ها سربه فلک کشيده
همين دکتر اگه اینترنت خوب داشت مطمعنا اینجارو ول نميکرد
اول خيلی واسه اینجا برنامه داشت
ميفهمم چرا نميتونه بياد

نه عزیز . همه این امکانات هست . پس فکر میکنی فلان سایت کرک ایرانی چرا اینهمه سال دوام آورده . بعضی وقت ها ما دل به بعضی چیزها نمیدیم . اینم یکی از اون موارده . چون در هر صورت Trainer بازی به انگلیسی هست . (ولی واقعا حوصله اش نیست . اصلا خودم نمیدونم چرا یه همچین حرفی زدم ؟ )

در مورد Qiuck Memory Editor هم باید بگم من باهاش کار نکردم ولی هر نرم افزاری که بتونه آدرس های حافظه رو Scan کنه و اون ها رو تغییر بده یا Freeze کنه بدرد میخوره . کارکرد همه شبیه همدیگه است . البته برای ساختن Trainer شما به چیز های دیگه ای نیاز دارید .

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
نه عزیز . همه این امکانات هست . پس فکر میکنی فلان سایت کرک ایرانی چرا اینهمه سال دوام آورده . بعضی وقت ها ما دل به بعضی چیزها نمیدیم . اینم یکی از اون موارده .
شما از کجا ميدونی امکانات هست؟
در ضمن دکتر آدمی نيست که اینجارو ول کنه و دل به کار نده
مطمئن باش دليلی داشته
دوستانی هم که خيلی دلشون اموزش ميخواد,چرا کس ديگه ای نمياد يک فيلم آموزشی درست کنه؟
اگر ديگران دل به کار ميدادن چرا تا قبل از دکتر کسی تاپيک با این موضوع نزد؟

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من کلی گفتم . منظور من این بود که این همه گیمر تو ایران داریم ولی یه گروه Game Hacking نداریم . شما بد برداشت کردی . دکتر به اندازه خودشون زحمت کشیدن .

zera

کاربر سایت
Feb 5, 2010
5
بحث رو عوض كنيم الان دعوا ميشه:laughing:
دكتر دستت درد نكنه خيلي وقت بود ارزو داشتم خودم رمز درست كنم:blushing:
حالا به ارزوم رسيدم.
اميد وارم براي بازي هاي بزرگ هم اين كارو انجام بدين.
چند تا سوال داشتم يادم رفت بعدا ميگم

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
ask

فقط art money 7.31

ولی حیف که نمی شه باهاش ترینر درست کرد
برنامه ای برای ساخت ترینر دارید"فقط ترینر"
نه هک برنامهای که توش آدرس و value رو تایپ کنی و بعد....

ok ...yes....!!!!!!

zera

کاربر سایت
Feb 5, 2010
5
يه سوال:
من وقتي براي بار اول هك مكنم مثلا ميگه 2000 تا پيداشد اما وقتي اسكن بعدي رو ميزنم هيچي يافت نميشه.عدد دومي رو درست وارد ميكنم.مثل بازي Master of Defense وقتي مقدار پول رو ميزنم پيدا ميكنه ولي وقتي مقدار دومي (وقتي پول كم ميشه)وارد ميكنم هيچي پيدا نميكنه:((

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
يه سوال:
من وقتي براي بار اول هك مكنم مثلا ميگه 2000 تا پيداشد اما وقتي اسكن بعدي رو ميزنم هيچي يافت نميشه.عدد دومي رو درست وارد ميكنم.مثل بازي Master of Defense وقتي مقدار پول رو ميزنم پيدا ميكنه ولي وقتي مقدار دومي (وقتي پول كم ميشه)وارد ميكنم هيچي پيدا نميكنه:((

امکان داره نوع متغیر تون رو اشتباه سرچ می کنید . بسته به نوع بازی داده هایی مانند پول و خون در نوع متفاوت متغییر ها ذخیره میشن . شما مثلا اگر در Integer میگردید نوع جستجوی خودتون رو از 4 بایت به 1 یا 2 بایت تغییر بدهید . این در صورتی اتفاق می افتد که سازنده بازی برای ان داده که در اینجا پول است سقف محدودیتی در بازی تعریف کند . اگر این هم جواب نداد . باید یکم بیشتر وقت بزارید و سرچ خود را در تمام متغییر ها انجام دهید . ( چقدر کتابی بود )

zera

کاربر سایت
Feb 5, 2010
5
تونستم درستش كنم.
قسمت سوم رو كه ديدم تونستم.چون دو تا از اون فايل هاي اجرايي داشت.
هنوز كه ادامه داره.نه؟
خيلي دلم ميخواد يه بازي رو كرك كنم.:-"(از نوع ميني)
مثل farm ferenzy 3

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
خيلي دلم ميخواد يه بازي رو كرك كنم.:-"(از نوع ميني)
مثل farm ferenzy 3

برای کرک کردن بازی و نرم افزار شما احتیاج به دانش اسمبلی دارید . خیلی سخت نیست ولی آسون هم نیست . بهترین منبع برای یادگیری اسمبلی :
یادش بخیر یه زمانی توی سایت وبکده داشتیم این کتابو ترجمه می کردیم

sia.music20

کاربر سایت
Aug 9, 2008
4
دروود دوستان.واقعا لذت بردم از این تاپیک و مطالب آموزنده جناب دکتر.
بنده یه سوال داشتم که من بازی virtua tennis 2009 بازی میکنم و در این بازی شما در حالت exebition میتونید تعداد گیم ها و ست ها در بازی رو مشخص کنید ولی در حالت wourld tour نمیشه چنین کاری کرد و به صورت پیشفرض تعداد گیم ها خیلی کمه و بازی با 3 گیم تموم میشه.....(برای توضیح در بازی تنیس 6 گیم میشود برابر با یک ست و معمولا 3 ست بازی میکنن در واقعی )آیا با این روش های هک میشه کاری کرد مثلا یک بازی در wourld tour با 3 گیم تموم نشه و تعداد بیشتری گیم و ست بازی ادامه پیدا کند و بتونیم بازی کنیم؟؟؟/؟؟
سپاس گذارم

آخرین ویرایش:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
دروود دوستان.واقعا لذت بردم از این تاپیک و مطالب آموزنده جناب دکتر.
بنده یه سوال داشتم که من بازی virtua tennis 2009 بازی میکنم و در این بازی شما در حالت exebition میتونید تعداد گیم ها و ست ها در بازی رو مشخص کنید ولی در حالت wourld tour نمیشه چنین کاری کرد و به صورت پیشفرض تعداد گیم ها خیلی کمه و بازی با 3 گیم تموم میشه.....(برای توضیح در بازی تنیس 6 گیم میشود برابر با یک ست و معمولا 3 ست بازی میکنن در واقعی )آیا با این روش های هک میشه کاری کرد مثلا یک بازی در wourld tour با 3 گیم تموم نشه و تعداد بیشتری گیم و ست بازی ادامه پیدا کند و بتونیم بازی کنیم؟؟؟/؟؟
سپاس گذارم

نه عزیز این امکان وجود نداره وقتی شما می تونی یک بازی رو هک کنی که مقدار چیزی رو که میخوای بشه تغییر داد . یعنی مثل خون یا تیر هر لحظه در حال تغییر باشه . برای متغییر هایی که زیاد تغییر نمی کنند باید خیلی وقت گذاشت . ولی اگه در اینترنت یه سرچ یزنید شاید این موضوع رو طور دیگه یا با یه پچ بشه حل کرد .

sia.music20

کاربر سایت
Aug 9, 2008
4
دروود.از دوستان که در این زمینه تخصص حرفه ای دارند از جمله جناب دکتر خواهش میکنم که اگر برای من بتونن این بازی virtua tennis 2009 رو هک کنند و عددی که تعداد گیم ها و ست های بازی رو کد میدهد هک کند که بشه در حالت world tour تعداد بیشتری گیم و ست بازی کنم حاضرم مبلغ خوبی هم بابتش بپردازم.
با سپاس........

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
hiلام علیکم
در مورد ترینر quick memory editor ترینر میسازه می تونی آدرس ها رو بهش بدی بعد بگی ترینر بسازه.
من وقتی آدرس هارو برای re5 پیدا می کنم (مرسارسنز) بعد از هر دست باید دوباره اون هارو پیدا کنم همش هم بازی هنگ میکنه (با cheat engine ولی با quick memory این جوری نبود ولی بازی هنگ میکرد البته کم تر)

آخرین ویرایش:

alex_win

کاربر سایت
Feb 16, 2010
2
چون اولین پستم تو این فرومه سلام

من همون آلکس وین قدیمی هستم!!:cheesygri

مدتی است دنبال سیو سالم مراحل اصلی مافیا می گردم و پیدا نمی کنم!!!

یا خرابه یا سیو مراحل جایزه است!!!

ممنون می شم کمکم کنید

امیدوارم روزای خوشی رو با هم تو این فروم داشته باشیم

ببخشید جاش رو اشتباه دادم

ظاهرا نمیشه حذف کرد ببخشید واقعا اولین باره دیگه!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر