همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
توی یه اپیزود اون یارو دکتر جونز یه معما براش گذاشت که باید چراغها رو روشن (یا خاموش ؟!) میکرد ! یا مثلآ میتونه بفهمه چه چیزی از اون یکی دنیا وارد این دنیا شده
آره میدونم اما اون قدرت که میتونست اون آدمایی که از دنیای دیگه اومدن رو ببینه رو که بچگی هم داشت!
بلاخره مثلا بهترینه!
فقط خاموش روشن کردن 4 تا چراغ؟

• Like
Reactions: FaRd!N

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
توی یه اپیزود اون یارو دکتر جونز یه معما براش گذاشت که باید چراغها رو روشن (یا خاموش ؟!) میکرد ! یا مثلآ میتونه بفهمه چه چیزی از اون یکی دنیا وارد این دنیا شده
آریا خوب شد یادم انداختی. این یارو چی شد اصلا؟ :D نصفه نیمه موند جریانش.
زد دیوار بیمارستان رو پوکوند رفت بعدش معلوم نشد چی شد.

یه جاش هم گفتن که کسی که اینطوری میشه نمی میره اما بد تر از مرگ میشه.

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,057
نام
آریا
آره میدونم اما اون قدرت که میتونست اون آدمایی که از دنیای دیگه اومدن رو ببینه رو که بچگی هم داشت!
بلاخره مثلا بهترینه!
فقط خاموش روشن کردن 4 تا چراغ؟
یه ضرب المثل هست که میگه همیشه یه چیزی رو نگه دار بعدآ رو (roo) کن :D شاید اینجا هم کاربرد داشته باشه ! هر وقت به در بسته خوردن میتونن قابلیتهای جدیدش رو مطرح کنن :D

سلام
من تا قسمت 20 رو دیدم .
میترسم آخرش این بشه که :
چی شد که " استارترک " شد ؟ :D
واضح تر بگو پرهام ! :D از نظر تخیلی بودن یا حضور لئونارد نیموی ؟!! خدایی منظورتو نفهمیدم :D

آریا خوب شد یادم انداختی. این یارو چی شد اصلا؟ :D نصفه نیمه موند جریانش. زد دیوار بیمارستان رو پوکوند رفت بعدش معلوم نشد چی شد.

یه جاش هم گفتن که کسی که اینطوری میشه نمی میره اما بد تر از مرگ میشه.
بابا این بنده خدا که رسمآ نصف شد :D یکی دو تا اپیزود بعد از اون بیمارستانه , وقتی میخواست بره دنیای موازی یه دفعه زدن دستگاه رو خاموش کردن ! کلهم از بالا تا پایین دو نیم شد :D ولی به نظرم اگه نمیمرد بهتر بود. شخصیت منفی جالبی بود !

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آریا منظورم مورد دوم بود و دیگر اشاراتی که از قبل به اون داشت و البته یکی بودن
کارگردان هر دو فیلم :D

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
الان دیدم این قسمتو!
فقط از والترنیت بیشتر از اینا انتظار داشتم:biggrin1:واقعا سخته انفرادی!
iq ما هم ته کشیده!کلی فکر کردم تا قضیه لیو رو فهمیدم چی شد:biggrin1:

تا کی باید منتظر فرینج بمونیم دوستان؟!

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب من هم که دیدم سیزن 2 داره تموم میشه سریع شروع کردم به دیدنش.:biggrin1:همین الان سیزن 2 رو تموم کردم.فقط میتونم بگم فوق العاده بود.یادم نمیاد کی بهم این سریال رو معرفی کرد:biggrin1:(شاید تو همین تاپیک بود!؟:confused:)ولی هر کی بود خدا خیرش بده!:biggrin1:
تو این چندتا اپیزود آخر که رسما منو ترکوند!
از شخصیت والتر خیلی خوشم میاد.هم از صداش هم از بازیش!اوایل از برویلز بدم میومد ولی الان نه!صدای اینم باحاله!:biggrin1: صدای چارلی هم باحال بود! کلا جمع صدا قشنگا جَمع ـه!:biggrin1:
ولی شباهتش به Alias خیلی زیاده!نمیتونم توضیح بدم ولی موقع دیدنش همون حسی رو بهم دست میده که Alias میدیدم!:biggrin1:که خُب یه امتیاز مثبت حساب میشه!:biggrin1:
حالا کی میخواد صبر کنه واسه سیزن 3...

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
خب من هم 2 فصل این سریال رو دیدم .

سریال خیلی خوبی بود . بازیگراش به بهترین نحو بازیشونو ارائه دادن . یکجورایی با همه شخصیتها ارتباط برقرار کردم . اسم نمیبرم .:biggrin1:

داستانشم که بسیار زیبا بود مخصوصا تو قسمت های اخر که واقعا به اوجش رسیده بود .

یکجورایی بهم چسبید .:biggrin1:

فقط یکی نیست بگه الا وقت بود نشستی نگاه کردی ؟ باید تا 4 ماه دیگه صبر کنم !:biggrin1::biggrin1:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
من تا اپيزود 11 از فصل 2 رو ديدم . اگه بخوام تا اينجا يه امتيازي به اين سريال بدم 7 ميدم .

و سيزن 2 داره سريال قشنگ تر ميشه .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا منم فصل دوم رو چن روز پیش تموم کردم!
همینجا از آقا آریا ( Dinosaur ) به شدت تشکر میکنم که با آواتارشون من رو با این سریال آشنا کردن!
سریال خیلی ترسناک تموم شد!! به نظرتون لیو بتونه از همون انفرادی یه راهی برای برگشتن به دنیای خودمون باز کنه؟! :-" :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر