همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
کسایی که آخرین قسمت پخش شده رو دیده باشن 100% متوجه شدن که دارن داستان ظوری پیش میبرن که اگه فصل 4 تایید نشه همینجا ماست مالیش کنن بره پی کارش واقعا حالم از همچین وضعیتی بهم میخوره
اون از Flashforward که به خاطر سریال V کنسل شد اینم که احتمالا به خاطر بودجه و هزینه زیاد کنسل میشه

به نظر من اگه داستانش رو بشه کش داد حتما ادامه پیدا میکنه. همین 2-3 هفته پیش که بعد از کلی تاخیر قسمت بعدی رو پخش کردن تعداد بیننده ها فوق العاده خوب بود ! فرینج تازه داره به اوج خودش نزدیک میشه فکر نکنم بخوان اینجوری راحت کنسلش کنن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم فکر نکنم کنسل بشه. اواخر به منم این حس دست داده بود که میخوان بپیچونن اما این قسمت 12 رو که دیدم به این نتیجه رسیدم که هنوز جای کار داره و به این زودیا کنسل نمیشه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم فکر نکنم کنسل بشه. اواخر به منم این حس دست داده بود که میخوان بپیچونن اما این قسمت 12 رو که دیدم به این نتیجه رسیدم که هنوز جای کار داره و به این زودیا کنسل نمیشه.
اتفاقا من با دیدن قسمت 12 گفتم کنسل میشه :D مرده شوره این V رو ببرن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
انقدر از Fringe بد نگین ! :D الآن توی تلویزیون داشت تیتراژ یه برنامه رو نشون میداد و یه گیاه بود که از خاک اومد بیرون و رشد کرد همراه با آهنگ تیتراژ Fringe !!! =))

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
انقدر از Fringe بد نگین ! :D الآن توی تلویزیون داشت تیتراژ یه برنامه رو نشون میداد و یه گیاه بود که از خاک اومد بیرون و رشد کرد همراه با آهنگ تیتراژ Fringe !!! =))

LOL :d

انصافاً خوش سیلقه اند :p مدت زیادی ringtone گوشیم بود، ولی هنوز یکی از سمبل هاش، عکس Background ام هست. میزارم شاید دوستان خوششون امد.

frng-cv2.1.jpg

Fringe_Opening_Theme.mp3

دیشب فرصتی شد، نشتم قسمت 11 12 13 که ندیده بودم رو با هم نگاه کردم، اینقدر حال فضایی داد که متوجه نشدم ساعت شده 3:00

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
بالاخره فصل یک تموم شد:dفقط یه سوال
تو آخرین قسمت اول آخراش اولیویا میره پیش بل میره اون یکی دنیا:-/همونی که آخرین قسمت راجب اون بود؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
توی قسمت 13 :
خیلی گناه داشت تازه داماد اولیویا :D کلآ قیافه جالب و مظلومانه ای داره و با این اتفاقات مظلوم تر هم شد ! :D

بالاخره فصل یک تموم شد:dفقط یه سوال
تو آخرین قسمت اول آخراش اولیویا میره پیش بل میره اون یکی دنیا:-/همونی که آخرین قسمت راجب اون بود؟
آره دیگه میره توی جهان موازی :D اگه دقت کنین توی اون جهان برج های دوقلو هنوز سالم هستن و به جاش یه چیز دیگه (اگه درست یادم باشه کاخ سفید !) ترکیده :D

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
واقعا باورم نمیشه چطور تونستن تو دو قسمت ( 12 و 13 ) اینجوری سریال رو هندی کنن بره پی کارش ... ! :d
دیالوگ های اون یارو باشگاه بولینگی ـه تو قسمت 12 آدم رو یاد این فیلم تینیجری خیز و خیلا مینداخت خدایی ... ! :D هر چند خب با وجود هندی بودن شدیدا جذاب داره میشه داستان !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر