همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین.
آیا بازیهای تریال نسخه کامل بازی هستند و فقط مدت محدود میشه استفاده کرد؟ و اگر اینطور هستش چه مدت میشه از بازی استفاده کرد؟
سوال بعدیم اینه که آیا برای دانلود بازی های رایگان گلد 360 روی وان برای هر بازی باید 1 دلار هزینه کنیم یا کلا 1 دلار میدیمو همیشه دیگه میشه بازیارو دانلود کرد؟
نسخه کامل هستن معمولا ۱۰ ساعت اجازه استفاده دارین
بازی رایگانه پول نمیخواد ولی یه کردیت کارد میخواد سرچ کنین ۶-۷ ساله ۱ دلاریش رو ۱۵ تومن خریدم بنده از همون میتونین استفاده کنین

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: Mr.nikar

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین.
آیا بازیهای تریال نسخه کامل بازی هستند و فقط مدت محدود میشه استفاده کرد؟ و اگر اینطور هستش چه مدت میشه از بازی استفاده کرد؟
سوال بعدیم اینه که آیا برای دانلود بازی های رایگان گلد 360 روی وان برای هر بازی باید 1 دلار هزینه کنیم یا کلا 1 دلار میدیمو همیشه دیگه میشه بازیارو دانلود کرد؟
نه نسخه کامل نیستن و مثه دمو میمونن و بعد از حدود یه مرحله یا کمی بازی کردن میگه باید بازی کامل رو بخرید .

• Like

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
نسخه های دمو بله ولی نسخه تریال کامله

فک کنم فقط از لحاظ دیتا و دانلود کاملن ، موقع بازی کردن فقط یه مقدار از بازی رو میزارن پیش بری . مثلا Rise of the tomb raider فقط حدود 45 مین گیم پلی داره ترایلش .

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
فک کنم فقط از لحاظ دیتا و دانلود کاملن ، موقع بازی کردن فقط یه مقدار از بازی رو میزارن پیش بری . مثلا Rise of the tomb raider فقط حدود 45 مین گیم پلی داره ترایلش .
آره مدت زمانا متفاوته مثلا بتلفیلد ۱ و تایتان فال ۲ ،۱۰ ساعت ترایال دارن یا unravel فک کنم ۱ یا ۲ ساعت بود طوریه که عطش رو برا خرید بازی بیشتر کنه ولی از لحاظ دیتا، بازی کامله

• Like
Reactions: Bey0nd and Mr.nikar

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
كسي اطلاعي نداره قضيه چيه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
قضیه خاصی نیست یسری اکانت وارد دستگاه میکنن اگه آنلاین هم بشین بازیا قفل میشن
دوستان کسی نظری نداره ؟!
باید یسری پورت رو از تنظیمات مودم فوروارد کنی بسته به برند مودم ممکنه فرق کنه اگه یه عکس از تنظیمات مودمت بدی بهتر راهنماییت میکنم
به کنسولم ip استاتیک بدی پورتای ۳۰۷۴-۸۰-۸۸-۵۳

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان یه توصیه ای می خواستم بکنم و از تجربه ای که تو این اکانت های شیری داشتم بگم:
به هیچ عنوان با کسانی, که 100% اعتماد ندارید و نمی شناسید,اکانت دیجیتالی خرید و فروش نکنید. فضا به شدت نا امنه,توی خرید که هر اتفاقی می تونه بیفته و هیچ اعتمادی به کسی نیست و هموطنامون از هرچنتا یکی شون شیشه خورده دارن,هرچند وقت یه بار تو گروه xbox یکی میاد میگه از من دزدی شده و این قضایا تموم نمیشه تا وقتی که شما ازشون حمایت کنید,اصلا امکان داره اکانتی که شما می خرید مال یکی دیگه باشه و طرف از طریق داشتن ظرفیت هوم یا عادی بیاد اون یکی ظرفیتشو به کس دیگه بفروشه.در فروش هم باز ممکن این اتفاق بیفته و کسی که شما بهش یک ظرفیت اکانتتون رو می فروشید بیاد اون اکانت رو به 4 5 نفر دیگه هم بفروشه,در واقع شما با فروش به کسی که نمی شناسید دارید زمینه رو برای اون کلاه بردار مهیا میکنید و چن نفر دیگه رو بدبخت میکنید.
خلاصه که از رو تجربه میگم چون خیلیا آگاه نیستن و فکر میکنن تو فروش دیگه مسئولیتی با اونها نیست ولی خوب در اشتباهن.
Dont Feed the thieves

Blackvash13

کاربر سایت
Aug 28, 2008
82
نام
سیاوش
سلام دوستان...
میخواستم بپرسم که مقدار مصرف اینترنت XBOX One چقدره به طور متوسط؟
من طرفدار ایکس باکس هستم ولی چون همش میگن X1 نیاز به اینترنت داره و حتی یه جایی خوندم که مثلا بازی Halo برای بازی کردن آپدیت 40 گیگابایتی میخواد @-)، در مورد خرید X1 دچار تردید شدم...
میخواستم ببینم تجربه دوستان از مقدار مصرف اینترنت X1 چطوره و اینکه مقدار مصرف اینترنت برای نسخه معمولی با X1 S فرق داره؟
ممنون

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان من یه xbox one s گرفتم . صبح دیسک gears of war 4 رو گذاشتم برای نصب تا الان نصفش نصب شده !! 22.40 گیگش نصب شده و تکون هم نمیخوره ! این زمان طبیعی هست ؟؟؟
البته بازی 37 گیگی هم آپدیت داره که تا الان 10 گیگش رو گرفته .
روی ps4 بازیها 5 6 ثانیه ای نصب میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر