همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

homayoun_m666

کاربر سایت
Jan 7, 2009
16
نام
homayoun
سلام خدمت دوستان عزیز
من دیروز یه گلد سه ماهه خریدم مال آمریکا که مجبور شدمlocation دستگاه رو از انگلیس بذارم رو آمریکا حالا که گذاشتم تو بخش network میزنه Xbox live core service unavailable
ممنون میشم راهنمایی کنید

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام خدمت دوستان عزیز
من دیروز یه گلد سه ماهه خریدم مال آمریکا که مجبور شدمlocation دستگاه رو از انگلیس بذارم رو آمریکا حالا که گذاشتم تو بخش network میزنه Xbox live core service unavailable
ممنون میشم راهنمایی کنید
گلد ريجن نداره و نيازي به تغيير مكان نيست

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
من میخوام تو یک club عضو بشم میگه که برو تو سایت و تنظیمات "Privacy & online safety" رو تغییر بده. رفتم دیدم You can create and join clubs
allow هستش. کسی میدونه مشکل از کجاست؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
ممنون درست شد.

ارزش داره اکانتمو گلد کنم ؟ اگه آره چطوری؟

اول بازی ها تو انتخاب و بازی کن بعد که تموم شد اشتراک گلد بگیر و برو انلاین بازی کن . اشتراک گلد رو از 48 ساعته تا یکساله میفروشن بصورت گیفت کارت

• Like
Reactions: Geralt Witcher

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دیروز one گرفتم و چند تا سوال داشتم

1_چجوری با کابل لن به لایو وصل شم؟ توی ps4 یوزر و پسوورد میخواست، میزدم وصل میشد.
اینجا هیچی نمیخواد و میگه service info is unavailable. ضد حال شد=((
2_ سرعت دانلود شما ها هم پایینِ؟ توی store که میچرخیدم سرعتم تا 2 مگ میرفت ولی برای دانلود اپدیت 50-60 کیلوبایت بود#-o

برای اتصال به لایو اشتراک گلد لازم دارین و با همون وای فای کار میکنه نیازی به سیم نیست
سرعت دانلود شما بخاطر سرویس دهنده و ساعتی که استفاده میکنید بالا پایین میشه . من با مخابرات حداکثر رو 5 مگ دانلود میکنم

• Like
Reactions: 0zero0

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
خوب در اینصورت چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟؟؟
ممنون
چون تازه عوض کردی تا سه ماهه دیگه نمیتونی استفاده کنی تا اکانت ات به یو اس اصلاح بشه
من هم این مشکل رو داشتم . رفتم یه اکانت جدید تو سایت مایکروسافت با مشخصات اقامت امریکا ساختم و دادم به دستگاه به عنوان یوزر دوم
بعدش تونستم شارزش کنم و خرید کنم باهاش . برای اینکه بتونی بازی های اکانت اولت رو این اکانت هم ببینی باید تو اکانت اول ات قسمتی که تعریف شده این اکانت هوم میباشد رو تغییر بدی به این اکانت هم نباشد . اینجوری همه اکانت های رو دستگاهتت میتونن با تمام بازی ها دسترسی داشته باشن . فقط از اول شروع میشن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این اخر سالی یک انحصاری دیگه تو راهه به نظرم اینو حتما باید تجربه کنید که به نسخه 1 اش نزدیک شده هر چند نسخه 3 اشم نسخه خوبی بود
Dead Rising 4 البته انحصاری زمانی هست ولی مدتش زیاده تقریبا 1 سال ماه های خوبی داره فعلا x1 متاشم به نظر ضعیف تر از 3 نمیشه و احتمالای بالای 83 میره

saeed_iran

کاربر سایت
Nov 18, 2016
5
]سلام دوستان ..
من خ وقته ک نتونستم وای فای خودمو با دستگاه ایکس وانم پیدا کنم... یعنی وای فای همسایه تهی کوچمونو پیدا میکنه تو سرچ..وای فای سه متر اونورترو محاله پیدا کنه؟؟مشکل چیه

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
نه:| مثل این میمونه بگیم اسراعیل تو ایران سفارت تاسیس کنه:)):D:|

حیف شد که انچارتد انحصاریه . به نظرم انحصاری های مایکرو به انچارتد نمیرسند . البته من همشون رو بازی نکردم و فقط گیم پلی ها و توضیحات اش رو دیدم و خوندم . بیشترشون حالت های جنگ های اینده رو داره و سبک کال اف و کانتر هستن . من خودم رو ایکس باکس رزیدنت اویل بازی میکنم چون هم فکری و معمایی هست و هم اکشن تفنگ و بدنی داره و خیلی هم استرس ایجاد میکنه . انچارتد رو روی پی اس فور امانتی بازی میکنم و به سلیقه من نزدیکه و گرافیک چشمگیری هم داره . بازی مثل اینا که به سلیقه من بخوره نو بازی های انحصاری ایکس باکس ندیدم یا اطلاعی ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر