همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Bbz9

کاربر سایت
Jun 13, 2014
30
سلام دوستان
من تو بازي assistant unity همش يك instaling مياد زياد هم مياد با اينترنت هم نياز داره براي شما هم اينجوريه؟؟
image.jpg

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
من که خیلی راضیم البته اگر اصلش گیرت بیاد.. تقریبا سه تا چهار برابر کنترلر PS4 شارژ نگه میداره.
مشخصات اصلش چیه قیمتش چنده.شنیدم دفعه اول میزنی دیگه دسته بدون وصل کردن سیم اون روشن نمیشه

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
مشخصات اصلش چیه قیمتش چنده.شنیدم دفعه اول میزنی دیگه دسته بدون وصل کردن سیم اون روشن نمیشه
قبلنا 120 - 130 بود ولی من پک با کنترلر گرفتم به صرفه تر. احتمالا منظورشون این بود بار اول باید بزاری کامل شارژ بشه که چراغ روی کابل سبز شه.. همون داستان فول شارژ کردن همه باتری های لیتیومی وگرنه غیر از زمان شارژ دلیلی نداره کابل وصل باشه..

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
قبلنا 120 - 130 بود ولی من پک با کنترلر گرفتم به صرفه تر. احتمالا منظورشون این بود بار اول باید بزاری کامل شارژ بشه که چراغ روی کابل سبز شه.. همون داستان فول شارژ کردن همه باتری های لیتیومی وگرنه غیر از زمان شارژ دلیلی نداره کابل وصل باشه..
و در آخر با چقدر طول می کشه فول شارژ شه?حتما باید دستگاه روشن باشه تا شارژ شه و اینکه با یک بار فول شارژ چقدر کار میکنه.ممنونم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
و در آخر با چقدر طول می کشه فول شارژ شه?حتما باید دستگاه روشن باشه تا شارژ شه و اینکه با یک بار فول شارژ چقدر کار میکنه.ممنونم
تقریبا 3 ساعت یا کمتر زمان میبره ..من دستگام معمولا رو Instant On هست که شارژ میکنه در مورد Power Saving یا همون کاملا خاموش هم فکر میکنم شارژ میکنه و مشکلی نیست.. اگر میزان آمپر دقیقش هم در بیاری با یه شارژر USB هم آمپر یا هر درگاه USB قابل شارژه که بیشتر خود کنسول رو توصیه میکنم.
با یک بار فول شارژ دقیق نمیتونم بگم ولی با توجه به اینکه تقریبا چندین برابر PS 4 باش کار میکنم تقریبا 3 برابر اون شارژ نگه میداره.. با PS4 خودت مقایسه کنی حدودش دستت میاد.. هفته ای 20 ساعت کار میکنم و یکی 2 بار میزنم به شارژ از کنترلر 360 بیشتر نگه میداره..

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
تقریبا 3 ساعت یا کمتر زمان میبره ..من دستگام معمولا رو Instant On هست که شارژ میکنه در مورد Power Saving یا همون کاملا خاموش هم فکر میکنم شارژ میکنه و مشکلی نیست.. اگر میزان آمپر دقیقش هم در بیاری با یه شارژر USB هم آمپر یا هر درگاه USB قابل شارژه که بیشتر خود کنسول رو توصیه میکنم.
با یک بار فول شارژ دقیق نمیتونم بگم ولی با توجه به اینکه تقریبا چندین برابر PS 4 باش کار میکنم تقریبا 3 برابر اون شارژ نگه میداره.. با PS4 خودت مقایسه کنی حدودش دستت میاد.. هفته ای 20 ساعت کار میکنم و یکی 2 بار میزنم به شارژ از کنترلر 360 بیشتر نگه میداره..
جعبش سبزه?

amir_rb

کاربر سایت
Aug 16, 2014
7
داداش شما برو تو سایت www.portforward.com
اون جا کامل راهنمایی کرده..

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
اتفاقا رفتم اونجا ولی اینقدر پیچیده توضیح داده که نمیشه فهمید چیزی. خیلی ور رفتم ولی نشد بازم. فقط هم با فیفا 15 این مشکل رو دارم

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
اتفاقا رفتم اونجا ولی اینقدر پیچیده توضیح داده که نمیشه فهمید چیزی. خیلی ور رفتم ولی نشد بازم. فقط هم با فیفا 15 این مشکل رو دارم
داداش رفتی تو اون سایت یه برنامه درست کردن بنامpfکه static IP درست میکنه اتوماتیک(کار سخت انجام میده)فقط شما باید بری تو تنظیمات مودم یه سری تغییر ایجاد کنی...مدل مودمت چیه؟

amir_rb

کاربر سایت
Aug 16, 2014
7
داداش رفتی تو اون سایت یه برنامه درست کردن بنامpfکه static IP درست میکنه اتوماتیک(کار سخت انجام میده)فقط شما باید بری تو تنظیمات مودم یه سری تغییر ایجاد کنی...مدل مودمت چیه؟

D-link هست.دقیقا باید چیکار کنم تا درست شه؟

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
D-link هست.دقیقا باید چیکار کنم تا درست شه؟
1-شما میری تو سایت portforward.com برنامه ی portforward رو دانلود میکنی
2-برنامه رو اجرا میکنی....از بین 4 تا گزینه..گرینه ی static ip addres رو انتخاب میکنی
3-static ip addres رو که زدی یه صفحه جدید باز میشه با اطلاعات اینترنت شما....میای پایین make it static رو انتخاب میکنی...
4- static ip که زدی شروع میکنه به انجام یه سری کار...آخرش یه سری اطلاعات به شما میده.....شما ip addres که بهت میده رو یادداشت کن
بعد از انجام این کارها مدل دقیق مودم ات رو بگو

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر