همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Tαylor Swift

کاربر سایت
آقا ما این 14 روز تریال رو که رو دستگاه بود استفاده کردیم الان دستگاه رو روشن کردم دیدم میگه xbox is better with gold!!!!
میگه گلد نداری!
دو ساعت هم نیس زدم کد رو :(
چکار کنم!؟
چک کن ببین داخل بازی هم بهت میگه گلد نداری ؟ چون این کد های تریال صفحه ی داشبورد رو عوض نمیکنن و میگه باید گلد بخری :d

miladsaw

کاربر سایت
چک کن ببین داخل بازی هم بهت میگه گلد نداری ؟ چون این کد های تریال صفحه ی داشبورد رو عوض نمیکنن و میگه باید گلد بخری :d

نیما یه اتفاق کاملا عجیب رخ داده!
من یه پروفایل اول ساختم و تاریخ تولد اصلیمو زدم(که هنوز 18 سال کامل نشده)بعد گفت برا پدر و مادرت هم اکانت بساز!
ما هم بیخیال شدیم و یه پروفایل دیگه ساختیم با سن بالاتر...!
بعد گلد رو تو اون جدیده که سنش بالاتره زدم
بعد هیچی دیگه کار کرد!
بعدش دستگاه رو خاموش کردم و 2 ساعت دیگه برگشتم و وقتی روشن شد گفت تو کدوم پروفایل میخوای بری و منم سن بالاتره که گیمرتگ خودم روش بود و گلد رو زده بودم انتخاب کردم...
بعدش گفتم اون پروفایل قبلیه الکیه دیگه،پاکش کنم!
پاکش کردم و دیگه این یکی جدیده که توش گلد رو زده بودم بدون گلد شد!
الان گفتم بزا شانسی دوباره اونو دانلود کنم شاید بهش ربط داشته باشه!
دانلودش کردم،گلد برگشت به این اکانت که سنش بالاتره!
الان من یخورده گیجم :D
یکی میتونه به من بگه قضیه چیه؟!

ramin92003

کاربر سایت
سلام

می خواستم بدونم دسته ایکس باکس وان به دانگل(رسیور) دسته ایکس باکس 360 که برای کامپیوتر هست متصل میشه و کار می کنه؟ چون که مایکروسافت درایور مخصوص دسته ایکس باکس وان برای ویندوز رو منتشر کرده ولی فقط با کابل میکرو یو اس بی کار میکنه. توی اینترنت خوندم نوشته با دانگل دسته 360 که برای کامپیوتر هست به صورت وایرلس کار می کنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
امروز از طرف مایکروسافت برام ایمیل اومده جایزه بردی!
ما هم با کمال شادمانی رفتیم ببینیم چی جایزه بردیم که با کمال سورپرایز با جایزه های زیر مواجه شدیم:
۱- پوستر One Year
2- مشاهده چندتا کارتون که خود سازنده اون کارتونا هم نگاهشون نکرده، به صورت HD و کاملاً رایگان.

واقعاً از شادی در پوست خودم نمیگنجم. تاحالا کادو به این خوبی دریافت نکرده بودم! این با ارزش ترین و گران قیمت ترین کادوی زندگیم بود.
فکرشو بکن پوستر One Year اونم به صورت کاملاً مجانی!!!
یا مشاهده چندتا کارتون درپیت اونم به صورت HD و،کاملاً مجانی.
من واقعاً نمیدونم مایکروسافت این همه هزینه ای که برای این کادوها کرده رو از کجا تإمین میکنه.

به من كه ليمبو داد.
به علاوه همه ي اونايي كه به تو داده.

آخرین ویرایش:

ahmad_reza

کاربر سایت
دوستان ما اینو زدیم ریست فاکتوری کردم الان میخاد بیاد بالا میگه حتمن اپدیت کن اعصابم خورد کرده سرعت نتمم پایینه کاری هست بدون اپدیت بیاد بالا

.Evanescence.

کاربر سایت
اخه داداش الان اصلان کنسول بالا نمیاد که تا روشن میکنم 2 تا گزینه داره اپدیت کن یا کنسول خاموش کن ریکاوری چیزی نداره از اونجا فایل اپدیت بزنم روش
برای آپدیت آفلاین نیازی به بالا اومدن نداره
Xbox One Offline System Update Diagnostic Tool
از اینجا دانلود کن. آموزشش هم همونجا هست به زبان ساده

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
آقا ما این 14 روز تریال رو که رو دستگاه بود استفاده کردیم الان دستگاه رو روشن کردم دیدم میگه xbox is better with gold!!!!
میگه گلد نداری!
دو ساعت هم نیس زدم کد رو :(
چکار کنم!؟
گلد هاي كمتر از يك ماه تريال حساب ميشن و تمام قابليت هاي گلد هاي بيش از يك ماه رو ندارن مثلا بازي مجاني يا اينترنت اكسپلورر و فقط براي آنلاين بازي كردنن.

miladsaw

کاربر سایت
گلد هاي كمتر از يك ماه تريال حساب ميشن و تمام قابليت هاي گلد هاي بيش از يك ماه رو ندارن مثلا بازي مجاني يا اينترنت اكسپلورر و فقط براي آنلاين بازي كردنن.
]]
میدونم داداش!
این پارتی رو هم نمیزاره!
هنوز بازی ای رو امتحان نکردم
اول باید برم تو اون اکانت بعد بیام تو این اکانت تا درست بشه!

afshin2022

کاربر سایت
به من كه ليمبو داد.
به علاوه همه ي اونايي كه به تو داده.

برای من یه ایمیل داده با عنوان :
[h=2]Your gift: $15 off your next order at Personal Creations[/h]توی ایمیل چند تا لینک بی خود هست توی اکانتم هم چیزی درباره ی تخفیف ندیدم /:) و از طرف
[h=3]bingrewards@e.microsoft.com بود , همون ایمیل شما هست ؟[/h]

Frobary

Loyal Member
@Kevin-1993
دوست عزیز شما اگه مشکلت با مایکروسافت حل شد که خیلی هم عالی، حل هم نشد لطف کن مشکلاتی که با مایکروسافت داری رو تو این تاپیک مطرح نکن. من تا الان هم خیلی تحمل کردم تا این کامنت رو ندم. دیگه فکر کنم همه چیز واضح باشه.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
برای من یه ایمیل داده با عنوان :
Your gift: $15 off your next order at Personal Creations

توی ایمیل چند تا لینک بی خود هست توی اکانتم هم چیزی درباره ی تخفیف ندیدم /:) و از طرف
bingrewards@e.microsoft.com بود , همون ایمیل شما هست ؟
نه از طرف Xbox Live بهم مسیج اومد و کد توش بود و ردیم کردم.
الانم دانلود کردم دارم بازی میکنم خیلی سریع و غیرمنتظره بود!

miladsaw

کاربر سایت
آقا تو فیفا 15 ما هرچی سرچ تو سیزن و FUT میزنیم هیچی پیدا نمیکنه!
تو 360 همچین چیزایی نبود! :|
بالای 50 بار سرچ کردم دریغ از یک دفعه!
نتمم زیاد بد نیس،پینگم 250 ه سرعت دانلودمم هم حدودا 150
این مشکل فقط برا منه یا بقیه هم دارن اینو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند