همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
ببخشید قصد جسارت ندارم. ولی وقتی مشکلات شما رو میبینم یاد آقای همساده توی کلاه قرمزی میفتم :D

کلا مشکلات عجیبی برااتون اتفاق میفته.

من دموی این بازی رو قبلا گرفتم دوتا دمو داشت:

۱. Kinect Sports Rivals HUB

۲. Kinect Sports Rivals

الان نمیدونم هنوزهم این دوتاست یا نه ولی اگه مورد اول باشه تنها یه منوی به درد نخوره و بدون مورد دوم اصلا اجرا نمیشه ولی اگه مورد دوم باشه، باید به راحتی اجرا بشه. اگه مورد دومه و مشکل دارید، انگشت مبارکتون رو به مدت ۱۵ ثانیه روی چراغ دستگاه نگه دارید تا کنسول خاموش شه. بعدش بعد از ۱۰ ثانیه کنسول رو روشن کنید و مشکل رو بررسی کنید.

Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk

محمد داشتیم؟;)
نه همون دموی بازیه بابا عقلم میرسه همونیه که فقط میشه جت اسکی رو بازی کرد
انگشت مبارک رو هم چندین بار 15 ثانیه روش نگه داشتم باز همین اش و همین کاسست

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
به نطرتون من الان وان بگيرم يا نه سال دوم دبيرستانو تموم كردم همه هم ميگن از سال سوم بايد عين چى بخونى با اين حساب اگه بگيرم فقط واسه ٣ ماه اين تابستون به دردم ميخوره حالا به نظرتون بگيرم يا نه؟؟ لطفا راهنمايى كنيد بدجور دو دلم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
به نطرتون من الان وان بگيرم يا نه سال دوم دبيرستانو تموم كردم همه هم ميگن از سال سوم بايد عين چى بخونى با اين حساب اگه بگيرم فقط واسه ٣ ماه اين تابستون به دردم ميخوره حالا به نظرتون بگيرم يا نه؟؟ لطفا راهنمايى كنيد بدجور دو دلم

داداش بگیری که خیلی خوبه ضرری برات نداره.تابستون هم بشین با خیالت راحت بازی کن
فصل مدرسه ها هم کم بشین پاش که شهریور نری امتحان بدی:d

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.

تو این هیچ شکی نیست که براتون ضرری نداره...تا حدودی هم بستگی به خودتون داره اگه به خودتون اطمینان دارید که بعد از بازی کردن 3 ماهه تعطیلات بهش وابسته نمی شید مثلا جوری که حتما باید روزی 1 ساعت بازی کنید یا به اصطلاحی بهش اعتیاد پیدا نمی کنید و می دونید که می تونید استفاده درست و به جا در فصول درسی ازش کنید حتما بگیرید...

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر

داداش حتما بگیر،اخه
وقتی میبینم درس داره به گیم بازی کردن شما جونا لطمه میزنه واقعا تاسف میخورم...
:d

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi

به نظر من الان نگیر چون من تجربشو داشتم بهت میگم بزار درست تموم بشه بعد با خیال راحت بگیر

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
انگار قرار نيست از اين دو دلى در بيام!!

اگر از این شخصیت هایی هستی که واسه یک امتحان ساده باید بشینی 8 ساعت درس بخونی بهتره که نگیری ! آخه امکان داره بیستت بشه 15 یا 16!! :d ولی اگه نرمال هستی و روزی بین 1 تا 3 ساعت درس میخونی حتما بگیر! اول بشین درستون بخون تموم که شد بعد بازی کن!
در کل هم آدم حتما نباید 20 بشه که! 14-15 هم قبوله!

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
"Microsoft Account Promotional Balance Expiration Notice : We just wanted to let you know that some of the promotional balance in your account will be expiring soon"
دوستان این ایمیل را ماکرو فرستاده گفته 1$ تا 30June اکسپایر میشه. گفته سریع برو یه چیزی بخر. این چیه جریانش؟ من یه زمانی خیلی وقت میشه فکر کنم 1200 تا پوینت خریدم و فقط یه چیز کمی واسه فیفا خرج کردم، بقیش مونده. می خواستم ببینم این میاد از پوینتهام کم می کنه یا نه ؟
کلا پیشنهاد می کنید چی باهاش بخرم؟!
من x360 دارم فعلا. دیدم چون اینجا تاپیکش فعالتره سوالم را اینجا بپرسم.
بعد یه سوال دیگه :
من بعد که One بگیرم، آیا فقط با زدن گیمرتگ و پسورد کل اطلاعات پروفایلم را میاره رو دستگاه جدید؟ کار خاصی نباید بکنم ؟
مرسی

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
"Microsoft Account Promotional Balance Expiration Notice : We just wanted to let you know that some of the promotional balance in your account will be expiring soon"
دوستان این ایمیل را ماکرو فرستاده گفته 1$ تا 30June اکسپایر میشه. گفته سریع برو یه چیزی بخر. این چیه جریانش؟ من یه زمانی خیلی وقت میشه فکر کنم 1200 تا پوینت خریدم و فقط یه چیز کمی واسه فیفا خرج کردم، بقیش مونده. می خواستم ببینم این میاد از پوینتهام کم می کنه یا نه ؟
کلا پیشنهاد می کنید چی باهاش بخرم؟!
من x360 دارم فعلا. دیدم چون اینجا تاپیکش فعالتره سوالم را اینجا بپرسم.
بعد یه سوال دیگه :
من بعد که One بگیرم، آیا فقط با زدن گیمرتگ و پسورد کل اطلاعات پروفایلم را میاره رو دستگاه جدید؟ کار خاصی نباید بکنم ؟
مرسی
اگه می خوای ایگس باگس وان بخری یه بازی برا ایگس وان بخر،
بله پروفایلت قابل انتقاله به x1

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
دوستان سلام بنده امروز ایکس باکس وان گرفتم ولی متاسفانه چند تا مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
اول اینکه من سه تا بازی خریدم که هر کدوم یک اکانت گلد و لایو تو بسته شون بود و هر کدوم مدت شون متفاوت هستش حالا میتونم همه اینها رو با هم وارد کنم یا باید یکی یکی وارد کنم و منتظر بمونم تا اون تموم بشه و بعد اون یکی رو وارد کنم
و دوم هر چی با این کینکت بی ادبش صحبت میکنم گوش نمیده انگار صدامو نمیشنوه هیچ دستور صوتی رو اجرا نمیکنه
و سوم بازی تایتان فال تو خودش بود و به صورت دیجیتالی که باید دانلودش کنم و از اونجایی که اینترنت بنده حجمی هست و شبها رایگان خواستم ببینم امکانش هست که فقط شبها دانلود کنم و روزها دانلود رو متوقف کنم
چهارم تو اسکایب وقتی میرم برای ساین این ثابت میمونه و هیچ کدوم از کلیدها کار نمیکنه ایا باید منتظر بمونم یا مشکل داره که نمیتونم اکانت رو وارد کنم
و در اخر هم یه سوال ایا اکانت لایو و گلد با هم فرق دارند
بسیار سپاسگذارم و عذر میخوام بابت سوال های زیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر