همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ezio connor

کاربر سایت
Jan 9, 2014
110
دوستان یک سوال داشتم شاید تکراری:d
من بخوام بخرم دقیقا کجا جعبه زده ریجن چنده /؟تاریخ ساخت هم میزنه رو کنسول؟برا کی باشه بهتره اصلا مهمه؟
دقیقا چه وسایلی باید داشته باشه؟ بازم ببخشید سوالم تکراریه

دوستان جواب بدید:)

- - -ویرایش - - -

http://shop.bazicenter.com/myProducts/XAC223315.html
پروفایل من به کار دوستان میاد؟

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
داداش تو ps4 نداری الکی واسه دماش نظر نده نصف xone ولی دوبرابر Xone خنکه اطلاعات کسب کن بعد به اینو اون نظر بده
اگه بحث فن بودنه بیا تاپیک اونور ببین از xone بد میگن بعد
فن کنسول بودن خوبه ولی با عقل
جک سال بوود! دمت گرم کلی خندیدیم!:))=))
خوب خیلی قشنگ معلومه اگه من PS4 ندارم، شما دیگه اصلاً تاحالا XBOX ONE رو از نزدیک هم ندیدی که میگی PS4 از اون خنک تره!
اصلاً وقتی به XBOX ONE دست می‌زنی چیزی به اسم گرما احساس نمی‌کنی!

من تو تاپیک خود PS4 در همین انجمن خوندم مردم نوشته بودند وقتی بازی می‌کنیم، به ویژه Infamous، کنسول به شدت داغ میشه و از بقیه پرسیده بودند اشکالی داره یا نه!

این رو دیگه هر بچه‌ی 2 ساله‌ای میدونه که وقتی شما بالای بورد اصلی، فضای بیشتری رو خالی بذاری، فن بهتر می‌تونه هوا رو بچرخونه و دستگاه رو خنک کنه.
70% بدنه‌ی Xbox One شیار شیار هست برای تهویه هوا.

من خودم دیروز روی PS4 نیمرو درست کردم خیلی هم خوشمزه دراومد جاتون خالی (شوخی:d)

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
دوستان من یه سوال دارم عزیزانی که ایکس باکس وان دارن و انلاین بازی میکنن حجم ترافیک چیکار میکنن؟؟؟؟؟ نامحدود دارن؟؟
اگه میشه چند نفر جواب بدن ببینیم اوضاع از چه قراره
باتشکر

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
سلام دوستان کینکت دستگام از کار افتاد برای کی تا حالا این مشکل پیش اومده کلا هیچ کدوم از چراغهاش و علامت x روشن نمیشه هر کاری هم کردم درست نشد پبقام رو صفحه سمت راست بالا این هستش
kinect is unplugged

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام دوستان کینکت دستگام از کار افتاد برای کی تا حالا این مشکل پیش اومده کلا هیچ کدوم از چراغهاش و علامت x روشن نمیشه هر کاری هم کردم درست نشد پبقام رو صفحه سمت راست بالا این هستش
kinect is unplugged
شما اتصال کینکت به دستگاه رو بررسی کن چون این خطا میگه که کینکت از دستگاه قطع شده (به صورت سخت افزاری).
اول ببینید سیم اتصال کینکت از پشت کاملاً به دستگاه وصل هست.
اگه وصل بود، انتهای دوم سیم رو هم بررسی کن.
ببین با بازی کردن با سیم کینکت، کینکت روشن - خاموش میشه یا نه.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
937
نام
کیوان
داداش تو ps4 نداری الکی واسه دماش نظر نده نصف xone ولی دوبرابر Xone خنکه اطلاعات کسب کن بعد به اینو اون نظر بده
اگه بحث فن بودنه بیا تاپیک اونور ببین از xone بد میگن بعد
فن کنسول بودن خوبه ولی با عقل
اره. واسه همین هست که تاپیک خرابی PS4 صفحه 70 رو رد کرده ولی وان تاپیک خرابی اصلا نداره چون نیاز نداره.;)
در ضمن اینجا فقط وان میبحثیم نه چیز دیگه ای

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
kinect is unplugged
همچنین لینک‌های زیر رو هم بررسی کنید: (اگر خواستید، اعلام کنید تا برایتان ترجمه کنم)
Kinect Sensor Not Recognized | Xbox One

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اره. واسه همین هست که تاپیک خرابی PS4 صفحه 70 رو رد کرده ولی وان تاپیک خرابی اصلا نداره چون نیاز نداره.;)
در ضمن اینجا فقط وان میبحثیم نه چیز دیگه ای
داداش اونجا دمُ دیقه میان سوالایِ تکراری میپرسن
من ندیدم تو این تاپیک چند نفر بیان همشون یه سوال رو بپرسن و یا همه یه مشکل داشته باشن برعکس اون تاپیک
اینجا همه خبر های مربوط به وان رو میذارن اونجا اصن کسی فعالیتِ خاصی نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر