همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه جور سبکی بازی میکنم.مشکل اصلی من قیمت بالای بازیاست.شما هرچند وقت بازی میگیرید؟من بااین قیمت هرسه ماه تقریبامیتونم یکی بگیرم.همراه باکنسول هم میتونم دوتابگیرم.

بهرام راجبه اجاره تو اونجاگفت لازمه بگم من خودم بازیای پی اس3 رو اینجا اجاره میکردم اوایل هفته ای5ت بعدها هفته ای10ت . بگردی تو شهرتون پیدا میکنی از این جاها.
من خودم دستو بالم بازتر بود سریعا 1 میخریدم ولی متاسفانه وضعیت وخیمه:|

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
دفاع فیل هریسون از Xbox One !b-)

متاسفانه هیچ کسی این خبرهای امیدوار کننده رو پوشش نمیده و فقط یسریا میان اخبار ضد X1 رو پست میکنند.

Xbox One eSRAM not too small for 1080p, says Microsoft | Attack of the Fanboy

خلاصه مطلب اینه که فیل هریسون گفته ESRAM خیلی هم برای 1080P کوچک نیست و برای مثال FM5 و Kinect Sport Rivals رو نام برده که 1080P هستند.

و همچنین Rebellion developers اعلام کردند که Dev Kit های جدید به حل این مشکل (1080P نبودن) کمک میکنند.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یک سوال !
حالا که میگین با دو کیت های جدید قراره مشکل 1080 و غیره حل بشه ...
آیا در آینده ممکنه آپدیتی برای بازی های لانچ و بعد از لانچ ( همین 2 ماهه اخیر به عنوان مثال TR ) منتشر بشه که رزولوشن و فریم ریت رو افزایش بده ؟ اصلا چنین چیزی ممکن هست ؟
ببخشید این کیت ها چی هست؟
DEV KIT
:| :D
همونایی که برای سازنده ها میفرستند ...

آخرین ویرایش:

11085

کاربر سایت
Feb 24, 2009
50
یک سوال !
آیا در آینده ممکنه آپدیتی برای بازی های لانچ و بعد از لانچ ( همین 2 ماهه اخیر به عنوان مثال TR ) منتشر بشه که رزولوشن و فریم ریت رو افزایش بده ؟ اصلا چنین چیزی ممکن هست ؟

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
software development kit کاملش هست که مخففش می شه sdk اما به اسم devkit هم شناخته می شه . اسمش رو ترجمه کنیم می شه کیت توسعه نرم افزار که خودش از تعدادی نرم افزار تشکیل می شه و سازنده ها به کمک همین ها برای کنسول بازی می سازن ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یا در آینده ممکنه آپدیتی برای بازی های لانچ و بعد از لانچ ( همین 2 ماهه اخیر به عنوان مثال TR ) منتشر بشه که رزولوشن و فریم ریت رو افزایش بده ؟ اصلا چنین چیزی ممکن هست ؟
کسی نبود ؟ :|

Bec

عضو جدید
Apr 12, 2012
138
نام
رضا
مایکروسافت داره قیمت بازی های دیجیتالی رو برای یه مدت محدود کاهش میده تا اگه استقبال خوب بود قیمت بازی دیجیتالی از فیزیکی کمتر بشه. فعلا که قیمت Ryse به 40 دلار رسیده برای یک هفته. نسخه فیزیکی بازی هنوز همون 60 دلار هست.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یک سوال !

DEV KIT
:| :D
همونایی که برای سازنده ها میفرستند ...
فکر نکنم رزولوشن تغییر کنه ولی فریم ها میتونه بره بالا با آپدیت:d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آقا من یه مشکلی دارم از وقتی کنسول رو خریدم. کلا نمیتونم دیسک بلوری فیلم رو روی کنسول اجرا کنم. یه اررور خاصی میده. نرم افزار بلوری پلیر رو هم دانلود کردم.

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
سلام من امروز دستگاه رو با بازی call of duty خریدم اول که دستکاه رو روشن کردم میخواست اپدیت بشه ولی نشد بعد سی دی بازی رو گذاشتم ۵۰۰ مگ دانلود شد دستگاه بالا امد بازی رو هم نصب کردم الان میخوام لازی کنم باز میگه باید یک گیگ دانلود کنید اصلا دانلود نمیشه بعد . برای بازی کردن همیشه باید اینترنت باشه افلاین نمیشه بازی کرد مگه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام من امروز دستگاه رو با بازی call of duty خریدم اول که دستکاه رو روشن کردم میخواست اپدیت بشه ولی نشد بعد سی دی بازی رو گذاشتم ۵۰۰ مگ دانلود شد دستگاه بالا امد بازی رو هم نصب کردم الان میخوام لازی کنم باز میگه باید یک گیگ دانلود کنید اصلا دانلود نمیشه بعد . برای بازی کردن همیشه باید اینترنت باشه افلاین نمیشه بازی کرد مگه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

چرا میشه افلاین بازی کرد به شرط اینکه آفلاین باشی یعنی به اینترنت وصل نباشی!! اگه به اینترنت وصل باشی آپدیت میخواد حالا هر بازی باشه

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
چرا میشه افلاین بازی کرد به شرط اینکه آفلاین باشی یعنی به اینترنت وصل نباشی!! اگه به اینترنت وصل باشی آپدیت میخواد حالا هر بازی باشه

وقتی اینترنت رو قطع میکنم وارد بازی میشم پیغام میده باید sign in کنید وارد بازی نمیشه دسنگاه رو ریست کردم الان کلا بازی اينستال نمیشه رو صفر درصد مونده

Sent from my HTC Butterfly using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر