همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
گلد یک ماه ی xbox ، ٩٠ درصد تخفیف خورده و شده ١دلار:| از امروز ١٢ روز وقت دارین از این تخفیف استفاده کنین.
من برای گرفتن اشتراک گلد که تخفیف خورده و یک دلار شده . رفتم و کریدیت کارت یک دلاری از چالشگر گرفتم و در اکانت ام ثبت شد . ولی مانند زمان گرفتن اشتراک گیم پس . هر کاری کردم اجازه نداد و مرتب خطا داد . با فیترشکن هم مشکلی حل نشد . فکر کنم دیگه نمیشه با این کریدیت های مجازی چیزی بخری . و راه رو بستن متاسفانه . قبلا بدون مشکل این خرید رو انجام داده بودم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من برای گرفتن اشتراک گلد که تخفیف خورده و یک دلار شده . رفتم و کریدیت کارت یک دلاری از چالشگر گرفتم و در اکانت ام ثبت شد . ولی مانند زمان گرفتن اشتراک گیم پس . هر کاری کردم اجازه نداد و مرتب خطا داد . با فیترشکن هم مشکلی حل نشد . فکر کنم دیگه نمیشه با این کریدیت های مجازی چیزی بخری . و راه رو بستن متاسفانه . قبلا بدون مشکل این خرید رو انجام داده بودم
من ایکس باکس رو تازه گرفتم و گلد رو با یکی از دوستان اشتراکی استفاده میکنم. نمیدونم اون چطوری خریده!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان کسی مشکل منو داره الان چندین وقته با کنسولم دانلود میکنم سرعت دانلودش بعد از یک ربع تا 20دقیقه میاد پایین به کیلوبایت میرسه کنسول رو خاموش میکنم دوباره روشن میکنم سرعتش میره بالا بعد بازم افت میکنه با همراه اول هم دانلود میکنم با دانلود منیجر توی 6 ساعت 80گیگ میگیرم اما رو کنسول خیلی سرعت داغونه نهایت 20 گیگ

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
دوستان برای یکی از بستگان یه ONE S خریدم و راحت آپدیتش کردم
و کنسول بالا اومد ولی اصلا Sign in نمیشه و همش ارورر میده
دیوانه ام کرده
کلی اطلاعات توش براش کپی کردم
مجدد آپدیت آفلاین رو دانلود و نصب کردم ولی بازم اصلا منوی ورود sign in نمیاد؟
فیلمی شده
کسی پیشنهادی داره ؟
فقط مونده با ف ی ل ت ر شکن تست کنم
ممنون میشم کسی پیشنهادی داشته باشه مطرح کنه
:)

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام به همه
دوستان برای یکی از بستگان یه ONE S خریدم و راحت آپدیتش کردم
و کنسول بالا اومد ولی اصلا Sign in نمیشه و همش ارورر میده
دیوانه ام کرده
کلی اطلاعات توش براش کپی کردم
مجدد آپدیت آفلاین رو دانلود و نصب کردم ولی بازم اصلا منوی ورود sign in نمیاد؟
فیلمی شده
کسی پیشنهادی داره ؟
فقط مونده با ف ی ل ت ر شکن تست کنم
ممنون میشم کسی پیشنهادی داشته باشه مطرح کنه
:)
یعنی صحفه هوم لود نمیشه؟

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یعنی صحفه هوم لود نمیشه؟
صفحه Home لود میشه
ولی اون دکمه sign in رو که میزنم همینجوری یه دایره ای تاب میخوره و میخوره و آخرش هم ارورر میده که نمیشتونه sign in کنه
error-code-0x80a40019

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
صفحه Home لود میشه
ولی اون دکمه sign in رو که میزنم همینجوری یه دایره ای تاب میخوره و میخوره و آخرش هم ارورر میده که نمیشتونه sign in کنه
error-code-0x80a40019
چندتا dns به کنسولت بده ببین چی میشه 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 بنظرم همیشه آنلاین آپدیت کن من یه چند بار آفلاین آپ کردن به مشکل برخوردم دیگه همیشه آنلاین آپ میکنم و مشکلی هم تا الان برام پیش نیومده

• Like
Reactions: nimaprince

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
چندتا dns به کنسولت بده ببین چی میشه 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 بنظرم همیشه آنلاین آپدیت کن من یه چند بار آفلاین آپ کردن به مشکل برخوردم دیگه همیشه آنلاین آپ میکنم و مشکلی هم تا الان برام پیش نیومده
مشکل رو خودم حل کردم
تشکر از پاسخ شما
برای کسانی که به مشکل مشابه برخورد میکنند
یکبار با استفاده از کامپیوتر V P N روی کنسول شیر کنید مثل آب خوردن و در کسری از ثانیه مشکل حل شد و لاگین کرد
در هر صورت تشکر از دوستانی که هم فکری کردند

• Like

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
مشکل رو خودم حل کردم
تشکر از پاسخ شما
برای کسانی که به مشکل مشابه برخورد میکنند
یکبار با استفاده از کامپیوتر V P N روی کنسول شیر کنید مثل آب خوردن و در کسری از ثانیه مشکل حل شد و لاگین کرد
در هر صورت تشکر از دوستانی که هم فکری کردند
چطوری شر کردی؟ مثلا ه ا ت ا س پ ا ت رو چجوری شر کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر