همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
پس چرا این آپدیت کوفتی نیومد برا من...F
باید به نت کانکت شین بعد برین settings > console اونجا ردیف اول زیره قسمتی که برای update کنترلر هست یه گزینه هست که اگه update جدید باشه فعال میشه یه مدت وایسین تا فعال بشه .

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
یک تستی که کردم هر ساعت بازی کردن بنده با ایکس باکس وان 60 مگابایت مصرف میکنه :*) تست رو میتونید از خود سیتینگ ایکس باکس انجام بدین!

سرعت بیشتر= مصرف بیشتر
سرعت کمتر= مصرف لاک پشتی تر
بازی هر چقدر گرافیگ ضعیف تر و روزلشون کمتر باشه سریع تر load میشه و همینطور مصرف کمتر
این تست ها رو روی دو کنسول PS4- xbox one به سبک خودم انجام دادم
فقط کافیه از طریق panel isp acc خودت تجربه اش کنی

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام برای من هم هنوز نیومده؟چرا؟

وقتی کنسول رو روشن میکنی از فسمت راست یه تگ هست به نام xbox future اون رو بزن بعدش رو دیگه خودت متوجه میشی چکار کنی

ولی دوستان عجب آبدیتیه ها. واااااااااااااای

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
یک تستی که کردم هر ساعت بازی کردن بنده با ایکس باکس وان 60 مگابایت مصرف میکنه :*) تست رو میتونید از خود سیتینگ ایکس باکس انجام بدین!
برای بازی آنلاین ۶۰ مگ کم میکنه یا نه همینجوری بازی عادیم که داری بازی میکنی؟

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
سرعت بیشتر= مصرف بیشتر
سرعت کمتر= مصرف لاک پشتی تر
بازی هر چقدر گرافیگ ضعیف تر و روزلشون کمتر باشه سریع تر load میشه و همینطور مصرف کمتر
این تست ها رو روی دو کنسول PS4- xbox one به سبک خودم انجام دادم
فقط کافیه از طریق panel isp acc خودت تجربه اش کنی

اتفاقا بازیه آنلاین هیچ ارتباطی به گرافیک نداره و استفاده از نت به گیم پلی شما بستگی داره مثلا یه محیط شلوغ که 15 تا آنلاین داره مصرف بیشتری رو میطلبه به نسبت یه محیط با 5 نفر آنلاین در گیم

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
برای بازی آنلاین ۶۰ مگ کم میکنه یا نه همینجوری بازی عادیم که داری بازی میکنی؟
دیگه در حالت گیمینگ بنده براتون تست زدم!
بازی هایی هم که از سیستم کلود استفاده میکنن میتونند ساعتی 100 مگابایت حجم مصرف کنند!

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان من یکی دو روزه واسه انلاین بازی کردن به مشکل خوردم.فیفا بازی میکنم همش از حریف جلو هستم اما وسط بازی میپره بیرون .
یبار دقیقه 50.70.40 و ......
قبلا خیلی کمتر اینجور میشه.مشکل چیه بنظرتون.اینترنت 1 مگابایت نامحدود شرکت فن اوا دارم.
بعضی وقتا هم مشکل sign in هم دارم اما بعد 3.4 بار درست میشه.
ایا این مشکل واسه اینترنت ایرانه که داغونه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین

بستگی به خیلی چیزها داره مثلا تو بعضی بازیها محتویات بیشتری باید رفرش بشه و تو بعضی بازیها هم سرور خود شخص هست که مصرفش سه برابر میشه
در کل برای بازی های مثل COD و TF همون میانگین 100 مگ هست که نسل قبل هم همین بود

XBOX ONE به صورت رسمی در تاریخ 5 سپتامبر در امارات عرضه میشه.

در ضمن شاهد باندل های مختلف با کینکت و بدون کینکت با 5 بازی در هر کنسول هستیم.

باندل DAY ONE EDITION با پک فیفا 15 . به همراه 4 بازی دیگه هم عرضه میشه.

Reserve Now | Where to reserve Xbox One

44759480696686256476.jpg

63050923381250120124.jpg

به این میگن یک خبر فوق العاده عالی..:bighug: یعنی تقریبا 15 روز دیگه

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان امروز وقتی که کنسول به نت وصل شد رفتم تو ستینگ بخش network اونجا که وضعیت سرویس رو میگه مینویسه NAT:فلان و پایینش میگه all services available امروز بجای اینکه بنویسه all services available نوشته بود سرویس مورد نظر محدوده تو gaming and social یا همچین چیزایی. بازی هم نشد بکنم موقع گشت زدن تو پروفایل ها هم هی قاط میزد امروز برا شما هم اینطوری شده؟ نکنه باز نت رو دارن میپکونن

xboxha

کاربر سایت
Aug 15, 2014
54
دوستان امروز وقتی که کنسول به نت وصل شد رفتم تو ستینگ بخش network اونجا که وضعیت سرویس رو میگه مینویسه NAT:فلان و پایینش میگه all services available امروز بجای اینکه بنویسه all services available نوشته بود سرویس مورد نظر محدوده تو gaming and social یا همچین چیزایی. بازی هم نشد بکنم موقع گشت زدن تو پروفایل ها هم هی قاط میزد امروز برا شما هم اینطوری شده؟ نکنه باز نت رو دارن میپکونن

نه برا من اینجوری نشد

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
فعلا حجم ترافیک اینترنت جهان پر شده و مشکلات از این دست در کل دنیا داره مشاهده میشه این مشکل همچنان تا 2 هفته آینده وجود داره! این مشکل فقط به ایران مربوط نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر