همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دو بدون كينكت 1650 سراغ دارم،بازى چى بگيرم و اينكه كيت شارژ حتما لازم؟
بازی به سلیقه خودت بستگی داره ولی اگه من میخواستم بین این دوتا انتخاب کنم رایز رو میگرفتم :d
شارژ کیت لازم نیست کارتو راحت میکنه و لازم نیست هی باتری قلمی دربیاری بندازی

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها خوبید :d والا ما یه مدت رفتیم سره کار یه مقدار پول دستمون اومده خواستیم اول یدونه گوشی هوشمند بگیریم ولی خوب از وقتی که عکس های فیفا رو دیدم و با توجه به خفت خیز بودن تهرانسر دو دل شدم که یه کنسول نسل بعد رو بخرم الانم موندم که بین پی اس 4 و وان یکی رو انتخاب کنم خدایش بدون تعصب راهنمایی کنید ممنون:d
پست من تو همین صفحه و بقیه دوستان در صفحه های قبل رو بخون
من یکی بدون فن بازی گفتم چون به هیچ وجه فن هیچکدوم نبودم و این نسل وارد کنسول بساط شدم

- - -ویرایش - - -

دوستان میگن بدون کینکت پردازش سریعتر کار میکنه کنسول درسته؟
چرت محض گفتن
هیچ ربطی نداره
چه شما کینکت ببندی رو دستگاهت چه نبندی اون سهم پردازش برای کینکت سره جاشه و اگه نبندی هم بلا استفاده میمونه و کمکی به پردازش سریعتر نمیکنه

رايز قسمت سينگلش زياد يا نه؟
من بازی نکردم ولی اینطور که میگن کوتاهه

- - -ویرایش - - -

تایتان بهترین بازیش الان؟ کلا بین رایز و تایتان اول کدوم بگیرم؟
بازی سلیقه ایه هر کدوم از نظر خودت بهتره بگیر به نظر بقیه کاری نداشته باش

دوستان می خواستم در مورد Level های صدای فن این کنسول بپرسم و بدونم که پس از چند ساعت استفاده ی مدوام از دستگاه به نهایت توان فن و صدایی که تولید می کنه می رسه و میخواستم بدونم که این صدا آرار دهنده هست یا خیر؟
ممنون

من فورزا ٥ رو بعد از ريست فكتوري بالا اوردم.الان فهميدم از طريق cloud ميشه سيو ها رو اورد بالا ولي تا ٧٠ درصد بيشتر نميره و ميگه يه بار ديگه سعي كنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

لطفا كمك كنيد تو اي كلود سينك نميشه!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

یک سوال دوستان:
برای اجرای یک بازی که آپدیتش اومده، حتما باید آپدیتو انجام بدیم تا بازی اجرا بشه یا میتونیم بدون آپدیت هم بازیو اجرا کنیم؟ (دهنمون سرویس میشه با این آپدیتای حجیم:-/ )

آخرین ویرایش:
یک سوال دوستان:
برای اجرای یک بازی که آپدیتش اومده، حتما باید آپدیتو انجام بدیم تا بازی اجرا بشه یا میتونیم بدون آپدیت هم بازیو اجرا کنیم؟ (دهنمون سرویس میشه با این آپدیتای حجیم:-/ )
میتونید کنسول رو به صورت آفلاین در بیارید و بدون انجام آپدیت به بازی بپردازید نصب بازیتون هم باید در حالت آفلاین صورت بگیره تا درخواست آپدیت نشه.
آپدیت حجیم DR3 به دلیل وجود DLCـهای بازی هست و آپدیت حجیم FM5 کلی محتوای اضافه به بازی اضافه میکنه به صورت رایگان.

پ.ن: در کل به نظرم باید این آپدیت اختیاری رو در حالت آنلاین اضافه کنن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or