همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
منم همینو دارم میگم کلا واسه پاسخگویی به کاربران دو گروه وجود دارد:

گروه اول Ambassador ها که در واقع افراد معمولی هستن
گروه دوم Agent ها که کارمند مایکروسافت هستند و حقوق می گیرند.

من همیشه با گروه دوم صحبت میکنم.

از چه راهی میشه با این Agent ها ارتباط برقرار کرد ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
از چه راهی میشه با این Agent ها ارتباط برقرار کرد ؟
مثلا با این لینک میشه.:d

- - -ویرایش - - -

اونایی که کنسول رو تهیه کردن میتونند بگند پشتِ کنسول خروجی صدای Optical داره یا نداره ؟ اصلا غیر از HDMI که فقط تصویر رو نمایش میده, چند تا پورت مخصوص صدا وجود داره ؟
02999227249523686269.jpg

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان من اینترنت 8 مگ هایوب دارم، روی پی سی سرعتم حدود 700 کیلو بایت و پینگ هم با لندن حدود 200 یعنی از پیشگامان و مخابرات که قبلا داشتم خیلی بهتره، ولی روی کنسول سرعت خیلی پایین تر میاد مثلا موقع دانلود دمو فیفا یا آپدیت ها و وسط آنلاین بتل 4 هم بعضی وقتا یه دفعه خیلی داغون میشه...می خواستم ببینم هیچ کاری میشه کرد ؟ تنظیمات مودم رو میشه به قولی optimum کرد ؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
در مورد اپدیت هنوز نلسون نمیدونه کی میاد !

Xbox One system update is late: “I don’t have all the details” says Nelson | VG247

The first update should have dropped by now – February 11 to be precise – and it’s nowhere to be seen. It was supposed to add hard drive management and a battery meter for your controller. Fans are now starting to ask questions.
Over on Reddit, Hryb stressed, “I don’t have all the details. Things are moving quickly and all the teams are working extra hard. I don’t really like giving dates either. Too risky.”

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر