همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hasankachal

کاربر سایت
Nov 10, 2009
114
فرقی ندارن ولی data هاشون جدا هست. یعنی اگر نسخه فیزیکی رو داری بخوای digital رو بخری باید دوباره دانلود کنی .
با این اینترنت درب و داغون ایران اصن میشه 20-30 گیگ دانلود کرد؟! :D
و این که علاوه بر پول بازی، یه 100 تومنی باید پول اینترنت بدی! :/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره کمکی بکنه . من چند روزی هست اصلا نمیتونم تو پلی استیشن لاگین کنم ! صفحه زیر هم برای باز نمیشه !
https://auth.api.sonyentertainmentnetwork.com/login.jsp?request_theme=liquid
کسی راه حلی بلده ؟
احتمالا مشکل از نتت هست چون از طرفه PSN فعلا که مشکلی نیست
حالا یا با isp تماس بگیر یا ببین با عوض کردن DNS ها مشکلت حل میشه یا نه
با این اینترنت درب و داغون ایران اصن میشه 20-30 گیگ دانلود کرد؟! :D
و این که علاوه بر پول بازی، یه 100 تومنی باید پول اینترنت بدی! :/
اره دیگه این مسعله هم هست که باید در نظر بگیری اگر قصد داری چنین کاری انجام بدی. اینم هست که بازی رو نمیشه فروخت دیگه . باید کل اکانت رو بفروشی در این صورت

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من برای گرفتن تمهای رایگان کجای استور باید برم دقیقا؟؟
هرجا میرم نیست اصلا!!!#:-s
ر
توی تنظیمات دستگاه و بعد قسمت تِم ، از اونجا وارد PSN شو و بعدش از قسمت راست بالا ، گزینه Free رو انتخاب کن تا تم های مجانیو بیاره

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام دوستان تو پی اس ان میشه 2 تا اکانت ساخت یکی 1 یکی 2. بعد یک رو پلاس کنیم بزاریمش پریماری بعد از استور ریجن 2 خرید پالس کنیم؟عایا ممکنه؟

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
سلام.میشه سوکرو سه نفره آنلاین بازی کرد منظورم اینه که مثلا من و داداشم با یه کنسول با یه نفر دیگه مثلا دوستم توی یه شهر دیگه بازی کرد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان تو پی اس ان میشه 2 تا اکانت ساخت یکی 1 یکی 2. بعد یک رو پلاس کنیم بزاریمش پریماری بعد از استور ریجن 2 خرید پالس کنیم؟عایا ممکنه؟

نه نمیشه ، فقط از استور اون اکانت که عکس پلاس بالاش هست میتونی خرید پلاس انجام بدی

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام دوستان میخام از استور فیفا16 پری اوردر کنم تا حالا این کارو نکردم یه راهنمایی کنین دقیقا باید چکار کنم؟ باید اکانتمو اکتیو کنم و ....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان میخام از استور فیفا16 پری اوردر کنم تا حالا این کارو نکردم یه راهنمایی کنین دقیقا باید چکار کنم؟ باید اکانتمو اکتیو کنم و ....
pre order خیلی راحته - وارد استور میشی . بازی رو سرچ میکنی و روش کلیک میکنی و گزینه Pre order رو میزنی. بسته به قوانین استور ممکنه پول رو همون لجظه بگیره یا نزدیکه زمان عرضه از اکانت شارج کنه

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سلام عزیزان

من برای اولین بار پلاس رایگان ژاپن گرفتم و بازی Tomb Raider که این ماه رایگان شده رو دانلود کردم

حالا میخواستم ببینم: 1- تا کی این بازی رو میتونم انجام بدم؟ اگر این 14 روز تموم شد دیگه کلاً قید بازی باید بزنم؟

2 - بعد من این اکانت ژاپن رو اکتیو پرایمری کردم اما روی اون اکانت آمریکام علامت پلاس نیومده، عادیه یا باید روی اونم بیاد؟ اکتیو که کنم حتماً میتونم روی اکانت آمریکام آنلاین بزنم درسته؟

3 - بازی Limbo هم این ماه رایگان شده بود اما تو لیست ژاپن نبود، جریان چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر