همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
منم مشکل قطع شدن وسط آنلاین برام پیش اومده :D البته این رو بگم که فک کنم دیروز اینرنتمون کلا مشکل داشت و خیلی کند شده بود . امروز یه تستی میکنم ببینم هنوز وضع خرابه یا نه ؟

alexmehdi

کاربر سایت
Oct 2, 2011
11
سلام.من 2 تا نت دارم.پینگم با لندن 95 هست بدون پکت لاست ولی وسط کال یا فیفا میاد بیرون.مشکل از پورتا یا mtu هست.بزنه به کمرشون با این مملکتشون.یه مشت عرب ریختن سرمون

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سلام دوستان از isp هاشون سوال کنن علت این قطعی چیه.مال ما که کلا هیچی نمیفهمن.اگر کسی تو مخابرات اشنا داره پست بزاره

این قطعی ها ربطی به ISP نداره، کلا ایراد از زیرساخت مخابرات هستش....یه مدتی اینجوری بهم ریخته خواهد بود بعد درست میشه(امیدواریم البته)

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
این قطعی ها ربطی به ISP نداره، کلا ایراد از زیرساخت مخابرات هستش....یه مدتی اینجوری بهم ریخته خواهد بود بعد درست میشه(امیدواریم البته)

ما ایرانیها زود باوریم...تا یه حرفی بهمون میزنن زود آروم میشینیم...باو اینا از سیاستشونه.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
ما ایرانیها زود باوریم...تا یه حرفی بهمون میزنن زود آروم میشینیم...باو اینا از سیاستشونه.

عزيز همه اين مسخره بازيها كار خود شخص شخيص زير ساخت هست شكى هم درِش نيست بخدا
فقط نيت مردم آزاريه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

کار زیرساخته عزیزم، دوست صمیمی من نمیاد به من دروغ بگه الکی که:d(این قضیه زیر ساخت رو از رئیس بزرگترین شرکت ایترنتی توی استان گیلان نقل قول کردم) وقتی هم بهش زنگ میزنم یه روزی که پینگ خرابه اگر اشکال از خودشون باشه میگه مثلا فلان جا اینکارو میکنیم مشکل داره، مشکل از زیر ساخت هستش...زیر سر مسئولین مخابراته که کلا چیز میندازن وسط کار ISP ها.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من امروز از صبح مشکل اتصال به PSN رو دارم با پارس انلاین. اصلا وصل نمیشه وصلم که میشه دو دقیقه ای قطع میشه. زنگم میزنم پشتیبانی میگه برو فلان کارو بهمان کارو بکن همینطوری فقط می پیچونن تهشم هیچی به هیچی.
یه خبری زده بودن توی یکی از سایت ها خیلی وقت پیش که یه استاد دانشگاه غربی بعد از نمی دونم فلان سال ضد خدا بودن اومده و با اثبات علمی وجود خدارو ثابت می کنه. من کم کم دارم بر عکسش برام پیش میاد. واقعا سواله یکی باید تو نیویورک به دنیا بیاد یکی هم مثل امثال ما باید توی ایران , کره ی شمالی و یه مشت کشور سوپر عقب افتاده متولد بشه. کجای این جکمته؟! بیشتر شبیه ظلم میمونه تا حکمت :))
بارون میاد نت قطع میشه. طوفان میاد نت قطع میشه. چیپس شناسی بندر گناوه در یه مسابقه فوتبال شکست می خوره نت قطع میشه. یارانه می خوایم بگیریم نت قطع میشه. کاری هم هست توی این خراب شده صورت بگیره ولی نت قطع نشه؟!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر