همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
حل نشد مشکل ما

محمد جان دادا والا هر کاری کردم مشکل حل نشد و فقط ارور میده رو قسمت اینترنت کانکشن ... :( 100 بار آیپی و پورت زدم .... و و ... ولی بی فایده بود. .
دادا به نظرت راهی دیگه نیس بشه مشکلو حل کرد که بتونم این سرویسو شیر کنم رو کنسول ؟؟
عزیز پ خ نمیتونم بهت بدم .. میگه فضا پره ! با اینکه همه پیام ها رو حذف کردم ..
الان کنسول با کابل لن وصله به مودم .. و مودم هم که با لن وصله به pc .. اون برنامه هم بازه تو pc .. آیپی هم میگیرم از تو ران اما بازم همینطوریه ..چی کنم داش ؟

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام برادران عزیز وقتتون بخیر
اقایون من برام یک مسعله سوال شده الان فرضا من یکه اکانت با ریجن امریکا دارم و پلاس امریکا هم براش گرفتم
حالا بازیهایی که میخرم مثل فیفا 14 یا بتلفیلد به چه سرورهایی وصل میشن به اروپا وصل میشه یا امریکا؟
مسلما وقتی به سرورهای اروپا وصل بشیم پینگ تایم پایین تره چه چیزی این رو تایین میکنه که بازی به چه سرورهایی وصل بشه؟
ایا اگه ریجن اکانتم اروپا باشه و پلاس اروپا روش فعال کرده باشم بازی هم به اروپا وصل میشه؟ یا بالعکس اگه ریجن اکانت امریکا باشه و پلاس هم امریکا اونوقت بازی به سرورهای امریکا وصل میشه؟
یا اینکه ریجن دیسک بازی در وصل شدن به سرورها تاثییر داره
یا اینکه ریجن دستگاه که ساخت اروپا - امریکا - اسیا باشه تاثییر میذاره رو این مسعله؟
خلاصه روشنمون کنین ما چه کنیم که هربازی میخوایم کنیم به سرورهای اروپا وصل بشه؟

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
سلام برادران عزیز وقتتون بخیر
اقایون من برام یک مسعله سوال شده الان فرضا من یکه اکانت با ریجن امریکا دارم و پلاس امریکا هم براش گرفتم
حالا بازیهایی که میخرم مثل فیفا 14 یا بتلفیلد به چه سرورهایی وصل میشن به اروپا وصل میشه یا امریکا؟
مسلما وقتی به سرورهای اروپا وصل بشیم پینگ تایم پایین تره چه چیزی این رو تایین میکنه که بازی به چه سرورهایی وصل بشه؟
ایا اگه ریجن اکانتم اروپا باشه و پلاس اروپا روش فعال کرده باشم بازی هم به اروپا وصل میشه؟ یا بالعکس اگه ریجن اکانت امریکا باشه و پلاس هم امریکا اونوقت بازی به سرورهای امریکا وصل میشه؟
یا اینکه ریجن دیسک بازی در وصل شدن به سرورها تاثییر داره
یا اینکه ریجن دستگاه که ساخت اروپا - امریکا - اسیا باشه تاثییر میذاره رو این مسعله؟
خلاصه روشنمون کنین ما چه کنیم که هربازی میخوایم کنیم به سرورهای اروپا وصل بشه؟
هیچ ربطی نداره اکانت و بازی و ... به سرورا
همه سرورا جهانی هستن
شما با اکانت آسیا هم وصل بشی با اروپا و آمریکا هم میتونی بازی کنی

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
پارس آنلاین واقعا فکر می کنه این پولا خوردنش حروم نیست؟ کلا" در روز تایم اوت از بین نمیره! دیگه خیلی شیک psn ساین این هم نمیشه...

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پارس آنلاین واقعا فکر می کنه این پولا خوردنش حروم نیست؟ کلا" در روز تایم اوت از بین نمیره! دیگه خیلی شیک psn ساین این هم نمیشه...

داداش این شرکتا همه دیگه به فنا رفتن ... منم های وب دارم پینگم 350 !!!!!!!!!
دیروز یکی از دوستام مخابرات داشت تست گرفتم پینگش 160 بود !! بدون تایم اوت ... یعنی از هر 30 خط یه دونه بود .. عجیب بود واسم .. همین روزاس منم برم مخابرات نت بگیرم واقعا ارزش داره

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
محمد جان دادا والا هر کاری کردم مشکل حل نشد و فقط ارور میده رو قسمت اینترنت کانکشن ... :( 100 بار آیپی و پورت زدم .... و و ... ولی بی فایده بود. .
دادا به نظرت راهی دیگه نیس بشه مشکلو حل کرد که بتونم این سرویسو شیر کنم رو کنسول ؟؟
عزیز پ خ نمیتونم بهت بدم .. میگه فضا پره ! با اینکه همه پیام ها رو حذف کردم ..
الان کنسول با کابل لن وصله به مودم .. و مودم هم که با لن وصله به pc .. اون برنامه هم بازه تو pc .. آیپی هم میگیرم از تو ران اما بازم همینطوریه ..چی کنم داش ؟

عزيز من وقتى يه كريوو رو روى لپ تاب شر ميكنم . بعد ميخوام يه كريوو ديگه مثلاً از يه شركت ديگه رو روى لپتابم شر كنم يا يه چيزديگه نصفه كار مونده باشه نميشه حتى اگه كريوو اولى رو هم uninstall كنم.
بعضى اوقات ويندوز رو دوباره ميريزم رديف ميشه.
اگه امكانش هست برات اينكار رو بكن شايد شد. ( إمكان داره كريووى كه قبلاً شر كردى مزاحم كاهش دهنده پينگ بشه)
اينرنت رو با PC وايرلس بگير بعد با لن بده به PS4.
خبرى شد به ما هم بگو

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز لطفا کمی حرفه ای تر به سوال من نگاه کنین
مسلما همونطور که توی کامپیوتر بازی که میخریم ریجن بازی در وصل شدن به سرورها تاثییر داره و اکثرا ما ورژن اروپا خریداری میکنیم
در کنسول هم یکی از این گزینه ها ( ریجن دیسک بازی - ریجن دستگاه - ریجن اکانت پلاس ) باید در وصل شدن به سرورهای بازی تاثیر داشته باشه
اینکه سونی اعلام کرده دستگاهش ریجن ازاد هست برای اینه که بازیها با ریجن های مختلف روش اجرا بشه و این مسعله دلیل نداره مربوط بشه به وصل شدن به سرورهای بازی
لطفا از اساتید بزرگوار خواهش میکنم به طور دقیق پاسخ بدن نه نظر شخصی خودشون رو بکنن حکم ( روی صحبتم با فرد خاصی نیست کلی گفتم )

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
مسلما همونطور که توی کامپیوتر بازی که میخریم ریجن بازی در وصل شدن به سرورها تاثییر داره و اکثرا ما ورژن اروپا خریداری میکنیم
در کنسول هم یکی از این گزینه ها ( ریجن دیسک بازی - ریجن دستگاه - ریجن اکانت پلاس ) باید در وصل شدن به سرورهای بازی تاثیر داشته باشه
اینکه سونی اعلام کرده دستگاهش ریجن ازاد هست برای اینه که بازیها با ریجن های مختلف روش اجرا بشه و این مسعله دلیل نداره مربوط بشه به وصل شدن به سرورهای بازی
لطفا از اساتید بزرگوار خواهش میکنم به طور دقیق پاسخ بدن نه نظر شخصی خودشون رو بکنن حکم ( روی صحبتم با فرد خاصی نیست کلی گفتم )
نه دوست عزیز کیفیت انلاین بازی کردن و اتصال به سرور ها ربطی به ریجن هیچ کدوم نداره....
برای بازی های مثل کال که سرچ میکنه به بهترین هوست متصل میشین و بازی هایی که سرور دارند به بهترین سرور ها از لحاظ پینگ وصل میشین یا میتونید سرور بروز کنید و خودت سرور رو انتخاب کنید مثل بتل فیلد....99% با اروپا بازی میکنید و اگر گیم خیلی خلوت باشه میره سرور های امریکا

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

الان کاملا حرفه ایی بهت میگم که بازی تمام سرور هایی که میتونی باهاشون بازی کنی از امریکا و اروپا تا .......گینه وصل میکنه!!!!
حرفه ایی بود؟!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
داداش این شرکتا همه دیگه به فنا رفتن ... منم های وب دارم پینگم 350 !!!!!!!!!
دیروز یکی از دوستام مخابرات داشت تست گرفتم پینگش 160 بود !! بدون تایم اوت ... یعنی از هر 30 خط یه دونه بود .. عجیب بود واسم .. همین روزاس منم برم مخابرات نت بگیرم واقعا ارزش داره
مخابراتم قاطیه
بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بده!!
من وقتی پینگ میاد رو 150 تایم اوت ها زیاد میشه
برعکس وقتی پینگ میره رو 300 تایم اوت اصلا نمیده!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر