همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اقا چه بلایی سر اینترنت ایران اومده دیگه عملا نمی شه هیچ بازی ای رو multiplayer بازی کرد به غیر از battlefield!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kz shadow fall که اصلا نمیشه!! kz 3, the last of us, uncharted, batman, هیچی. مدام پرتت می کنه بیرون یا اینکه وحشتناک lag داره

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من با ps3prox تونستم فایل آپدیت رو با pc دانلود کنم ولی وقتی می خوام به کنسول انتقالش بدم درست کار نمی کنه و کنسول دوباره از اینترنت استفاده می کنه. نمی دونم این نرم افزار با کنسول ست نیست یا کار من ایراد داره. (همون کارهایی که با ps3 می کنم با ps4 هم انجام میدم. توی ps3 مشکلی نیست ولی اینجا درست کار نمی کنه).

شما با bay life proxy هم تست کن احتمال داره بشه ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان این قضیه ***** شدنه استور چیه؟قضبه تحریمه یا داخلیه؟دلیلش؟بعد چیکار باید کرد؟برای انلاین بازی کردن هم مشکل هست؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان این قضیه ***** شدنه استور چیه؟قضبه تحریمه یا داخلیه؟دلیلش؟بعد چیکار باید کرد؟برای انلاین بازی کردن هم مشکل هست؟

میخواستن وی چت رو بفنا بدن زدن استور رو بفنا دادن
صد در صد داخلیه
راهشم تو امضای بالائیه
برای انلاین بازی کردن یه بار شیر کنی کافیه دیگه دفعه های بعد لازم نیست شیر کنی

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اقا چه بلایی سر اینترنت ایران اومده دیگه عملا نمی شه هیچ بازی ای رو multiplayer بازی کرد به غیر از battlefield!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kz shadow fall که اصلا نمیشه!! kz 3, the last of us, uncharted, batman, هیچی. مدام پرتت می کنه بیرون یا اینکه وحشتناک lag داره

اصلا عجیب سرعت دانلود از psn کم شده اینطوری دستگاه از بین میره یه گیگا میخوای دانلود بکنی باید دو روز دستگاه رو استند بای باشه قطعی هم که فراون داره بین دانلود مولتی هم که بدجور اوضاش خراب شده این psn بی گناه این وسطه به فنا رفته فقط به خاطر اینکه چند تا پورتش مشترک بوده با اون چیزی که اینها میخواستن مسدود کنن:|

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
پلاس رو ظاهرا باید از طریق یکی از کنسول ها / ویتا وارد کرد و منم میخواستم نمیشد از طریق سایتش وارد کنم دادم به یکی از بچه های سایت برام واردش کرد!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اصلا عجیب سرعت دانلود از psn کم شده اینطوری دستگاه از بین میره یه گیگا میخوای دانلود بکنی باید دو روز دستگاه رو استند بای باشه قطعی هم که فراون داره بین دانلود مولتی هم که بدجور اوضاش خراب شده این psn بی گناه این وسطه به فنا رفته فقط به خاطر اینکه چند تا پورتش مشترک بوده با اون چیزی که اینها میخواستن مسدود کنن:|
اخ بلاخره حرف دل من رو یکی اینجا زد. صبح ها بیدار می شم که سرعت بهتره بزنم AC BLACK FLAG دانلود بشه بعد می رم بخوابم تا ساعت 8 بیدار که می شم می بینم دستگاه الکی روشن مونده دانلود هم نمی کنه چون قطع شده!!!!!!! خدا اعصاب فولادی می خواد تو این کشور زندگی کردن هر روز یه مشکل جدید داری

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوال داشتم.من الان اکانت ویتا رو انداختم روی 4 ولی وقتی داخل سایت خود پلی استیشن میرم و قسمت پورتابل ایدی میرم اصلا تروفی هام ثبت نشده جالب اینجاست که وقتی رفرش هم میکنم اتفاقی نمیوفته!!:|ضمنا رجین اکانت من 1 یا همون US هستش.وقتی که از طریق ویتا یا PS4 هم تروفی ها رو synch میکنم بازیم نمیشه!!کسی میدونه اشکال کار کجاست!!:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر