همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
خیلی متوجه منظورتون نشدم. ولی مثلا اگه ورژن CUSA (یا تقریبا همون ریجن) فایلها به هم نخوره و شما به طریقی بزنی دانلود بشه ، دانلود میشه ولی مینویسه waiting to install . اگه مشکلتون شبیه این باشه مربوط به ریجن میشه.
راستش ظرفیت گرفتم خودمم فکر کردم بجا ریجن ۱ ریجن دیگه بهم داده باشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
راستش ظرفیت گرفتم خودمم فکر کردم بجا ریجن ۱ ریجن دیگه بهم داده باشه
حالا چقدر شبیه اینی که من میگم مشکلت ؟
-
اگه از روی خود بازی بزنی check for update اینطوری نمیشه بنظرم . شما دی ال سی گرفتی یا اپدیتو از قبل تو لیست دانلود داشتی اینطوری شده شاید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
حالا چقدر شبیه اینی که من میگم مشکلت ؟
-
اگه از روی خود بازی بزنی check for update اینطوری نمیشه بنظرم . شما دی ال سی گرفتی یا اپدیتو از قبل تو لیست دانلود داشتی اینطوری شده شاید.

همین اپدیت جدیده bfv هم از رو چک اپدیت بازی زدم هم اینکه میخوای بازی رو اجرا کنی خودش اتوماتیک میزنه دانلود میشه اما نمیدونم چرا اپدیت بازی اینستال نمیشه به هیچ وجه بنظرم ریجن اشتباه بهم داده نمی‌دونم اولین باره اومدیم ظرفیت گرفتیم اینجوری شد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همین اپدیت جدیده bfv هم از رو چک اپدیت بازی زدم هم اینکه میخوای بازی رو اجرا کنی خودش اتوماتیک میزنه دانلود میشه اما نمیدونم چرا اپدیت بازی اینستال نمیشه به هیچ وجه بنظرم ریجن اشتباه بهم داده نمی‌دونم اولین باره اومدیم ظرفیت گرفتیم اینجوری شد
صد درصد ریجنش متفاوته با خود کنسول دان کن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به نظرت از اون کانالی که گرفتم می‌تونم بهش بگم که اشتباه کرده یجورایی یه اکانت دیگه بهم بده قبول میکنه؟
گفتنش ضرر نداره ولی خودت شبانه سیمکارت بگیر با کنسول دان کن

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بازیو از قبل نصب داشتی ؟
اخه اینجا یه چیزی رو جا میندازیم . نباید با خودش دانلود میکنه این اتفاق بیفته بنظرم.

آخرین ویرایش:

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
بازیو از قبل نصب داشتی ؟
اخه اینجا یه چیزی رو جا میندازیم . نباید با خودش دانلود میکنه این اتفاق بیفته بنظرم.

از رجیون بود یه اکانت uk ساختم اپدیت بازی رو پاک کردم رفتم از تو ۲ اپدیت بازی اینستال شد رفت تو بازی

• Like
Reactions: saeed_sg

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بچه ها این فایل رو که با psx لینکش رو دراوردم میخوام با IDM دانلود کنم ولی همیشه اون آخر آخرش این ارور رو میده و باز از اول باید دانلود بشه.. چندبار امتحان کردم ولی دانلود نمیشه نمیدونم چرا. مشکل از چی میتونه باشه؟؟
ae22b2c9f88a28b74c8b8d06a168b579-full.jpg

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
سلام
من تا الان بازیامو فیزیکی می‌گرفتم، الان بازیارو رو یه اکانت با دوستم شریکی گرفتیم چون تا الان با کسی share نکرده بودم 2 تا سوال داشتم از دوستان:
1- من اکانت خودم ریجن UKـه برای همینstep verification 2 رو با خیال راحت Enable کردم مشکلی نبوده تا الان، این اکانتی که گرفتیم USـه، به خاطر تحریما یا چیز دیگه ای با شماره‌ی ایران step verification 2 رو فعال کنم اکانتم بن نمیشه؟
2- اگه چند بار تو طول روز مثلاً من اکانت رو Activate as Primary کنم و دوستمم هر موقع خواست همین کارو کنه دوباره نقض قوانین یا چیز دیگه ای نیست که اکانت بن شه؟ (تاکید می کنم منظورم زیاد activate/deactivate کردنه وگرنه می دونم مشکلی نداره تو حالت عادی) یکی چند وقت پیش تو همین فروم تاپیک زده بود اکانتش سر این بن شده حالا واقعاً به خاطر این قضیه بوده یا چیز دیگه ای بوده و ایشون فکر کردن دلیلش اینه در جریان نیستم.
ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بچه ها این فایل رو که با psx لینکش رو دراوردم میخوام با IDM دانلود کنم ولی همیشه اون آخر آخرش این ارور رو میده و باز از اول باید دانلود بشه.. چندبار امتحان کردم ولی دانلود نمیشه نمیدونم چرا. مشکل از چی میتونه باشه؟؟
ae22b2c9f88a28b74c8b8d06a168b579-full.jpg

فایل رو دوباره باید بگیری ولی لینکشو تبدیل کن روی سرور ایران

از ساید Mul.ir تبدیل کن به سرور ایران یا آلمان بعد بگیر

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من تا الان بازیامو فیزیکی می‌گرفتم، الان بازیارو رو یه اکانت با دوستم شریکی گرفتیم چون تا الان با کسی share نکرده بودم 2 تا سوال داشتم از دوستان:
1- من اکانت خودم ریجن UKـه برای همینstep verification 2 رو با خیال راحت Enable کردم مشکلی نبوده تا الان، این اکانتی که گرفتیم USـه، به خاطر تحریما یا چیز دیگه ای با شماره‌ی ایران step verification 2 رو فعال کنم اکانتم بن نمیشه؟
2- اگه چند بار تو طول روز مثلاً من اکانت رو Activate as Primary کنم و دوستمم هر موقع خواست همین کارو کنه دوباره نقض قوانین یا چیز دیگه ای نیست که اکانت بن شه؟ (تاکید می کنم منظورم زیاد activate/deactivate کردنه وگرنه می دونم مشکلی نداره تو حالت عادی) یکی چند وقت پیش تو همین فروم تاپیک زده بود اکانتش سر این بن شده حالا واقعاً به خاطر این قضیه بوده یا چیز دیگه ای بوده و ایشون فکر کردن دلیلش اینه در جریان نیستم.
ممنون
سلام.
تایید دومرحله ای تا برای اکانت آمریکا هم کار میکنه براحتی .
-
اکتیو کردن هم فکر میکنم محدودیت داره هر شش ماه یکبار ، وایسا ببین بقیه دوستان شاید اطلاعاتشون دقیق تر بود. ولی بخاطر این موضوع فکر نمیکنم بن بشه کسی.
البته لازم هم نیست انقد تغییر بدین ، یه نفرتون که دسترسی به اینترنتش آزادتر و بهتره آنلاین بازی کنه ، اون یکی اکتیو بزنه که آفلاین/آنلاین بزنه.

• Like
Reactions: <Professional>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر