همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
وضعیت شما هیچ ربطی به PSN نداره.
مشکل در اختلال پورت ها هست که به خاطر فی-لترینگ هوشمنده.
اینی که شما میگی یه بحثه ولی
نکته اصلی اینه که خود سونی هم اعلام کرده بخاطر بازی درایو کلاب و حجم انبوه دانلودها استورش به مشکلاتی برخورده
ضمن اینکه این مشکل استور همیشه بوده ولی شدتش کم و زیاد بوده
ضمن اینکه الان روی استور امریکا مشکل کمتره و روی استور ژاپن اصلا اتصالی انجام نمیشه
به هر حال کنسول خریده بودیم که از بخش انلاین و استورش استفاده کنیم و اگر به همین منوال استور مشکل داشته باشه واقعا ضرر بزرگی به گیمرها میخوره
امیدوارم زودتر مشکلات حل بشه

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بالاخره به حالت عادی برگشت :|

https://status.playstation.com/en-us/

من جالبه تو هیچ قسمت PSN از قبیل ورود و استور و فرند و ... مشکل ندارم اما هر وقت Test Connection زدم میرسه به PSN فیلد میده :| اینجوریش رو ندیده بودیم :| حتی PS3 هماین مشکل Test connection رو نداشتم :|

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
دوستان من اشتباهی به یکی از اکانتهای بلا استفادم 90دلار پول ریختم
راهی هست که اون 90 دلار رو به اکانت اصلیم برگردونم؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آقا بنده یک اکانت UK داشتم رو PS3 الان که PS4 گرفتم با همون ساین این کردم، میخواستم ببینم بازی دیجیتالی بخوام بگیرم(بعضی از این فروشگاها اینترنتی دارن) اینا از استور خاصی خریداری میشه یا مثه بازی فیزیکی ریجن فری ـه؟ ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا بنده یک اکانت UK داشتم رو PS3 الان که PS4 گرفتم با همون ساین این کردم، میخواستم ببینم بازی دیجیتالی بخوام بگیرم(بعضی از این فروشگاها اینترنتی دارن) اینا از استور خاصی خریداری میشه یا مثه بازی فیزیکی ریجن فری ـه؟ ممنون
متوجه سوالت دقیق نمیشم ولی از استور بخوای بخری یه Psn کارت میگیری و مبلغ رو واریز اکانت میشه و بازی رو از ps store میخری و یه راست دانلود میکنی رو دستگاه

کنسول رجین 2 باشه اکانت واسه us که مشکلی پیش نمیاد ؟
نه
کلا ریجن دستگاه مهم نیست.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
متوجه سوالت دقیق نمیشم ولی از استور بخوای بخری یه Psn کارت میگیری و مبلغ رو واریز اکانت میشه و بازی رو از ps store میخری و یه راست دانلود میکنی رو دستگاه
الان فروشگاه های اینترنتی بازی هارو به صورت دیجیتال میفروشن ، همین بازی سنتر خودمون Last of us رو داره میفروشه، خُ؟ من اکانت UK دارم ، میخواستم ببینم میتونم اینو با اکانت UK ام بازی کنم؟ تروفی هام و رُفقام با اون اکانت UK هست. ولی این بازی که میفروشن US است (کُدش مال آمریکاس)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر