همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Aiden_WD

کاربر سایت
Jun 20, 2014
18
نام
امیر محمد
من الان رفتم با pc یه اکانت برا ps4 درست کنم ولی ادرس ایمیل ک زدم میگه قبلا استفاده شده. ادرس ایمیلم برا اکانت قبلی ک بن شده رو زدم. قضیه چطوریه هر اکانت psn یه ادرس ایمیل جدا میخواد؟ بعد یه سوال دیگه تو صفحه اول ک ازم ادرس نخواست ،کشور uk اوردم ،کلا ادرس نمیخواد چون ندارم ادرس uk
بله هر اکانتی یه ایمیل جداگانه می خواد در ضمن چرا با خود دستگاه اکانت نمی سازید؟!
سوال دومتون رو درست نفهمیدم اگه میشه ویرایشش کنید.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
بله هر اکانتی یه ایمیل جداگانه می خواد در ضمن چرا با خود دستگاه اکانت نمی سازید؟!
سوال دومتون رو درست نفهمیدم اگه میشه ویرایشش کنید.
با خود دستگاه تو please wait گیر میکنه! سوال دومم این بود ک موقعی ک برا ps3 داشتم اکانت میساختم ازم ادرس امریکا میخواست، اما اینجا ازم ادرس نخواست ،میخوام بدونم تو صفحات بعدی ادرس میخواد یا کلا نمیخواد(من تو همون صفحه اول جلو تر نرفتم). اگه آدرس نخواد بهتره چون میخوام اکانت uk بسازم و ادرس انگلستان ندارم. اگه دارین لطفا بدین چون احتمالا بخواد ازم

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
با خود دستگاه تو please wait گیر میکنه! سوال دومم این بود ک موقعی ک برا ps3 داشتم اکانت میساختم ازم ادرس امریکا میخواست، اما اینجا ازم ادرس نخواست ،میخوام بدونم تو صفحات بعدی ادرس میخواد یا کلا نمیخواد(من تو همون صفحه اول جلو تر نرفتم). اگه آدرس نخواد بهتره چون میخوام اکانت uk بسازم و ادرس انگلستان ندارم. اگه دارین لطفا بدین چون احتمالا بخواد ازم
برو تو گوگل سرچ کن میاره

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام. دوستان چرا تو بازی فیفا 14 انلاین اینجوری شده ?
از دقیقه 40 به بعد متاسفانه هر 20 ثانیه 10 ثانیه گیر داره !
چطور میشه مشکل رو حل کرد?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Aiden_WD

کاربر سایت
Jun 20, 2014
18
نام
امیر محمد
چند صفحه پیش گفته بودم که برای حل مشکل موندن تو please wait کنسول کافیه از یه نت دیگه استفاده کنید.....چون من هم همین مشکل رو داشتم رفتم خونه دوستم با نت اونا تو کنسول رفتم و گیر نکرد راحت اکانت ساختم.....الانم با اینترنت خودم راحت و بدون please wait میرم تو PSN ...... قطعا تو مراحل بعدی آدرس می خواد.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان من يك مشكلي دارم امروز پي اس ٤ رسيد دستم اكانت پي اس ان هم ندارم وقتي ميخواستم وصل شم به اينترنت نميشد خلاصه كلامش اينه كه نميتوني وصل شي بعد دو تا گزينه هم ميده يك suggestions دو هم ok هركدوم هم انتخاب ميكنم ميره منو اصلي كلا كانكت نميشه ميشه يك راهنمايي بديد. ممنونم درضمن مودم هم وايرلس هست
دوستان مشكل از نت بود با درست شدن اون رفع شد

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
چند صفحه پیش گفته بودم که برای حل مشکل موندن تو please wait کنسول کافیه از یه نت دیگه استفاده کنید.....چون من هم همین مشکل رو داشتم رفتم خونه دوستم با نت اونا تو کنسول رفتم و گیر نکرد راحت اکانت ساختم.....الانم با اینترنت خودم راحت و بدون please wait میرم تو PSN ...... قطعا تو مراحل بعدی آدرس می خواد.

اکانت us با pc ساختم ,ولی همونطور ک انتظار داشتم برا ساین شدن wait میده ک امیدوارم مثل چند تن از دوستان با یکبار وصل شدن توسط یه نت خفن مشکل برا دفعات بعدی حل بشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
[

بازی هایی که برای پلاس free میشن رو میشه بزنیم دانلود و بعدش کنسل کنیم ..که اونجا رو ایکونش مینویسه Purchased ..خریداری شده..

بعدا اگه اون بازی از پلاس free برداشته بشه و دیگه Free نباشه...میتونیم دانلودش کنیم؟
دانلود هم بشه اجرا نمیشه. باید پلاس داشته باشی تا اجرا بشه مگرنه lock میشه.
فکر میکنم بشه دانلود کرد تا حالا امتحان نکردم.

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
[

دانلود هم بشه اجرا نمیشه. باید پلاس داشته باشی تا اجرا بشه مگرنه lock میشه.
فکر میکنم بشه دانلود کرد تا حالا امتحان نکردم.

نه پلاس که دارم کلا..منظورم فقط همون بود که اون بازیه مورد نظر بعدا از FREE بودن واسه پلاس برداشته بشه..و ما هم که یه بار زدیم دانلود purchased زده..پس باید بشه دانلود کرد دیگه..

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
سلام بچه ها من برا يكى از دوستام گرفتم دستگارو ميخوايم اكانت بسازيم يا اكانت قبلى حتى وارد شيم همش please wait راه حلى وجود نداره الان ٢روز مشكل پا برجاست در صورتى كه برا خودم اون موقع از اين مشكلات نبود الان راحت وصلم كسى راه حلى داره راهنمايى كنه ممنون

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
برو تو PS Store
بعدش آخرین گزینه یعنی Redem Cod رو انتخاب کن.

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

سلام
داداش من PS4+BUNDELL FIFA 14 دانلود خریدم برای ژاپن
با اکانت امریکا به PSN وصل شدم ارور ریجن داد
یک اکانت دیگه با ریجن ژاپن ساختم رفتم تو PSN بازی حدودا 2 گیگ دان کرد ولی کدی چیزی نگرفت یک جا کد گرفت چیزی هم نشد
بازی بعد از نصب شد 8 گیگ حالا نمیدونم این کد لعنتی کجا بزنم و زبان FIFA رو چجوری انگلیسی کنم
وقتی میره تو بازی مستقیم میره تو بازی یعنی خودش تیم انتخاب کرد بارسا با رال و وقتی میای بیرون هم همه چیز ژاپنی هیچی نداره نه سیتینگی نه چیزی
وقتی روی بازی هم می ایستی 2 گزینه زده کد ولی میری روش هیچی نمیاد هیچی هم نمی گیره لطفا راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
داداش من PS4+BUNDELL FIFA 14 دانلود خریدم برای ژاپن
با اکانت امریکا به PSN وصل شدم ارور ریجن داد
یک اکانت دیگه با ریجن ژاپن ساختم رفتم تو PSN بازی حدودا 2 گیگ دان کرد ولی کدی چیزی نگرفت یک جا کد گرفت چیزی هم نشد
بازی بعد از نصب شد 8 گیگ حالا نمیدونم این کد لعنتی کجا بزنم و زبان FIFA رو چجوری انگلیسی کنم
وقتی میره تو بازی مستقیم میره تو بازی یعنی خودش تیم انتخاب کرد بارسا با رال و وقتی میای بیرون هم همه چیز ژاپنی هیچی نداره نه سیتینگی نه چیزی
وقتی روی بازی هم می ایستی 2 گزینه زده کد ولی میری روش هیچی نمیاد هیچی هم نمی گیره لطفا راهنمایی کنید
کلا بازیهای japanese همه فقط با همون زبانه japanese هستن .
یکی از دوستان پیشتر بازی knack رو دانلود کرده بود از طریقه نسخه english هم سعی کرده بود Language بازی رو پیدا کنه که میگفت اصلا هیچ زبان دیگه الا japanese نداره !
حالا نمیدونم fifa هم همین طوری هست یا نه اما عموما بازیهای japanese فقط زبانه خودشون رو دارن.

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
کلا بازیهای japanese همه فقط با همون زبانه japanese هستن .
یکی از دوستان پیشتر بازی knack رو دانلود کرده بود از طریقه نسخه english هم سعی کرده بود Language بازی رو پیدا کنه که میگفت اصلا هیچ زبان دیگه الا japanese نداره !
حالا نمیدونم fifa هم همین طوری هست یا نه اما عموما بازیهای japanese فقط زبانه خودشون رو دارن.

سلام
ممنون از جواب شما
زبان بخور تو سرشون اصلا معلوم نیست بازی اصلی یا دمو
تو برگه که کد داره وباید با ان کد بازی بگیری زده 12 گیگی
ولی کلا با 2 گیگ دانلود بازی جم وجورش کرد که با نصب کردن شد 8 گیگ
و الباقی ماجرا که نوشتم
نه معلوم بازی اکتیو یا نه نمیدونم کسان دیگه که بازی رو به صورت سیدی هم دارن همیجوری یا نه
یعنی انتخاب تیم خودش انتخاب میکنه وشما باید یکبار بیای بیرون تا بشه نیم برداشت
ویا اصلا تو منو هیچی نداره
و (سیتینگ (اصلا) این جور چیزها نداره ؟

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام.یه سوال داشتم که ممنون میشم دوستان پاسخ بدن...
من بازی FIFA14 رو به صورت دیجیتالی خریداری کردم و با PC دانلودش کردم و نمیدونم به چه دلیل ولی برای انتقالش به کنسول با مشکل مواجه شدم.
حالا میخواستم ببینم اگر یک نسخه فیزیکی از این بازی رو پیدا کنم و بازی رو از روی دیسک روی کنسول بریزم بعد از فروش دیسک میشه بازی رو همچنان بازی کرد یا محتوای دیجیتالی با فیزیکی متفاوت هست؟
کلا فکر میکنم اگر این کار ممکن باشه برای کسانی که سرعت دانلود آنچنانی ندارند خیلی مفید باشه...
ممنون میشم پاسخ بدید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر