همه چیز درباره App و مولتی مدیای Xbox Live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام همشهری.
من 1مگ مخابراط دارم پینگمم 180 هستش.
فقط مشکلم چیز p ان هستش!!!!
مودمم tplink w8960n هستش و 4 تا لن داره فقط usb نداره.(اگه آموزششو داری بم میدیییی؟:d)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام همشهری.
من 1مگ مخابراط دارم پینگمم 180 هستش.
فقط مشکلم چیز p ان هستش!!!!
مودمم tplink w8960n هستش و 4 تا لن داره فقط usb نداره.(اگه آموزششو داری بم میدیییی؟:d)

سلام عزیز
سرعت و پینگت خوبه;)
آموزش چی منظورته؟اگه منظورت نحوه وصل شدن به لایو و ... هست اینجا تایپکش نیست برادر چند خونه اون ور تر تایپک همسایه موجوده:d

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
فرشاد جان من بدون چیز پی ان موش تیوب رو باز میکنم ولی هیچکدوم از فیلم هاش پخش نمیشه و همینطور توی loading میمونه.
شما چطور استفاده میکنید؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فرشاد جان من بدون چیز پی ان موش تیوب رو باز میکنم ولی هیچکدوم از فیلم هاش پخش نمیشه و همینطور توی loading میمونه.
شما چطور استفاده میکنید؟

واسه من بیشتر وقتها Play میشه اما بعضی وقتها هم همین مشکل شما رو دارم.چند تا از دوستای دیگم هم امتحان کردن اما نتونستن نمی دونم چرا.البته fb رو که اصلا بدون چی پی ان نمی تونم استفاده کنم.کلا اگه چی پی ان استفاده کنیم فکر کنم دیگه چنین مشکلاتی نباشه و Fb و یوتیوب راحت باز بشه.الان یه شهرستان دیگه هستم تا یکی دو هفته دیگه برمیگردم تمام امکانات Xbox Live رو خودم دونه دونه میخوام تست بزنم.

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
سلام اقا اینارو که شما میگی من ندارم فقطyoutube-dailymontion دارم تو لایو توی مارکت برای خرید یا دانلود نذاشته در ضمن من 2مگ شاتل دارم اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری میشه بقیه برنامه هارو داشت

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
کلا با سرعت زیبای اینترنت ما نمیشه استفاده ای کرد
یو توب و فیس بو ک رو هم که بستن خداروشکر!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام اقا اینارو که شما میگی من ندارم فقطyoutube-dailymontion دارم تو لایو توی مارکت برای خرید یا دانلود نذاشته در ضمن من 2مگ شاتل دارم اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری میشه بقیه برنامه هارو داشت

به عنوان مثال برای نصب EPIX به این روش عمل کن:

1-وارد بخش Apps بشو و بعدش Apps Marketplace
2- عبارت EPIX را جستجو کن
3 - دانلودش کن. یک بار دانلودش کنی دیگه در بخش Apps برای همیشه ذخیره میشه.

برای سایر موارد دیگر Apps به روش فوق عمل کن. اکثرا به این روش نصب میشن هرچند که بعضی هاشون کمی فرق دارند که با مراجعه به سایت Xbox در آدرس زیر
http://support.xbox.com/en-US/apps/browse
توضیحات دقیق و کاملی برای تک تکشون نوشته شده.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اقا من هر چی جستجو میکنم چیزی نمیاد

مگه میشه نیاد ! من خودم اکثرشون رو اینطوری نصب کردم.اینم توضیحات انگلیسی از سایت Xbox که البته واست در پیام قبلی ترجمه کردم

1. On your console, sign in to Xbox LIVE.
  2. From the Xbox Dashboard, go to Apps and then select App Marketplace.
  3. Browse or search for ESPN, then select it.
  4. Once the ESPN App is downloaded, go to Apps, select My Apps, and then ESPN. You can also start the ESPN App by going to Video, My Video Apps.

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
بخدا هر کاری کردم نشد یعنی مشکل از داشبورد اخه من از طریق لایو اپدیتش کردم وقتی میرم داخل مارکتش اصلا هیچ کزینه ای برای سرچ نداره اینارو نمیشه با کامپیوتر دان کرد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بخدا هر کاری کردم نشد یعنی مشکل از داشبورد اخه من از طریق لایو اپدیتش کردم وقتی میرم داخل مارکتش اصلا هیچ کزینه ای برای سرچ نداره اینارو نمیشه با کامپیوتر دان کرد

نه منم از لایو داشبوردم رو آبدیت کردم.وقتی وارد بخش App Marketplace میشی فکر کنم دکمه Y مربوط به سرچ باشه اگه اشتباه نکنم.که بعدش وارد Bing میشی و اونجا نام Apps مورد نظرت رو مینویسی و پیدا میشه.من اینطوری پیدا کردم کاملا موندم چطور پیداش نمیکنی

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
نمیدونم امشب اگه تونستی 1شب بیا لایو با هم صحبت کنیم من همون faster man3هستم

hitman55

کاربر سایت
Mar 9, 2010
18
سلام

من تونستم به اینترنت وصل بشم ولی از من یه اپدیت می خواد برای وصل شدن به لایو میخوام از app استفاده کنم
می خواستم بدونم اگه این اپدیت که از من خواسته را دانلود کنم دستگام بن نمی شه؟
ممنون می شوم کمکم کنید

a system update is available from xbox live

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام

من تونستم به اینترنت وصل بشم ولی از من یه اپدیت می خواد برای وصل شدن به لایو میخوام از app استفاده کنم
می خواستم بدونم اگه این اپدیت که از من خواسته را دانلود کنم دستگام بن نمی شه؟
ممنون می شوم کمکم کنید
a system update is available from xbox live

دوست عزیز اپدیت کن مشکلی نداره.( من خودمم اپدیت کردم )

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
منم به راحتی از یوتوب فیلم میبینم ولی فیس بوق نه .... نمیشه !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر