همه چيز درمورد سريال Prison break

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
قضیه اینه که این دو نفر از پدر یکی نیستن. لینکلن باروز مایکل اسکولفید.

کی گفته از یه پدر نیستن!؟ کجای سریال به این موضوع اشاره میشه؟

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اگه این کارو بکنن مایکل اسکوفیلد با اختلاف فاحشی از بقیه جلو میزنه ! :-"
فکر نکنم !!
من خودم حداقل شخصیت اولم تئودوره شخصیت دومم ماههونه ... خیلی دیگه از بچه ها هم هستن که مایکل رو به بقیه ترجیح نمیدن...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
در مورد شخصیت ها من از جان آبروزی خیلی خوشم میومد که دلم میخواست بیشتر در سریال حضور داشت !!
به شدت هم از بیل کیم ( Reggie Lee ) بدم میاد ! البته تو این سریال .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
فکر نکنم !!
من خودم حداقل شخصیت اولم تئودوره شخصیت دومم ماههونه ... خیلی دیگه از بچه ها هم هستن که مایکل رو به بقیه ترجیح نمیدن...
شاید
-------------------
کسی نمی دونه تاریخ پخش Episode 17, 18 کیه ؟
اسم Episode 17 هم R.I.P هست همه هم می دونن مخفف چیه !
به نظرتون
مایکل میمیره ! ؟ :confused:
ویرایش :
همین الان E16 رو دیدم فکر نکنم اینطوری بشه !

آخرین ویرایش:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
کی گفته از یه پدر نیستن!؟ کجای سریال به این موضوع اشاره میشه؟
اگه یادت باشه
فکر کنم فصل 2 بود که مایکل با gps میره تو بیابون بعد لینکلن و پدرش میان. مایکل خاطرات قدیمشو میگه و میگه که پدر لینک میاد و پدر مایکل رو میکشه .
شما دلیل دیگه داره بره اینکه این 2تا برادر فامیلیشون متفاوته و در عین حال از پدر یکی هستن؟
==
اگه این کارو بکنن مایکل اسکوفیلد با اختلاف فاحشی از بقیه جلو میزنه ! :-"
آره خوب در اون که شکی نیست ولی مثلا خود من طرفدار ماهون و جان بودم :love:
خب هر جا باید یه جور باشن:biggrin1: فصل 1 تو زندون که نمیشد قهرمان بازی کرد ولی به وقتش تو سیزن 4 ...
نه امین جدی حرکات سریع و تصمیم گیری های عجیب مایکل این آخریا سرعتش از حرکات پیتر پارکر در spiderman بیشتر بود :biggrin1: نمیدونم کامل دیدی یا نه ولی فصل چهار یه تفاوت اساسی که با 1 و 2 داره همینه

SaiMon

کاربر سایت
Sep 23, 2008
32
kane
فکر کنم فصل 2 بود که مایکل با gps میره تو بیابون بعد لینکلن و پدرش میان. مایکل خاطرات قدیمشو میگه و میگه که پدر لینک میاد و پدر مایکل رو میکشه .

پدر مایکل و لینکلن یکی هستن.اون جایی رو که میگی پدر اصلی مایکل میاد ناپدری مایکل رو میکشه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگه یادت باشه
و اگه یادت باشه گفت نا پدریم بود و پدرمون اومد اونو کشت !.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

خیر همچین چیزی رو نمیگه. میگه وقتی لینک توی زندان بود سرپرستی مایکل رو دادن به یه نفر که اون آدم اذیتش میکرد و بعد بابای اصلیشون میاد و اون یارو رو میکشه و مایکلو نجات میده

لینک فامیل باباشون روشه. مایکل فامیل مامانشون. فامیل مامانشون Scofield هست
اگه از 2 تا پدر بودن هرکدوم فامیل بابای خودشون رو داشتن

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
'T-Bag' talks about the end of 'Prison Break'

Here's a video clip of Robert Knepper, T-Bag on "Prison Break," talking to Korbi from Zap2it.com about the show's demise. Fox announced this week that "Prison Break" will end this season. "Prison Break" returns April 17 with four (and possibly one or two more) episodes, then the show done. Here Knepper talks about how he found out about the cancellation and mentions his next project, which involves the stars of both "Rocky" and "The Wrestler"

فکر کنم همه بدونن دیگه چی گفته ! :-" :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نه امین جدی حرکات سریع و تصمیم گیری های عجیب مایکل این آخریا سرعتش از حرکات پیتر پارکر در spiderman بیشتر بود :biggrin1: نمیدونم کامل دیدی یا نه ولی فصل چهار یه تفاوت اساسی که با 1 و 2 داره همینه

خب دیگه تو سیزن 1 و 2 داشتن در میرفتن ولی تو 4 نه ! این باعث میشد اون حرکات و تصمیم گیری های 1 و 2 رو نداشته باشه ولی خب مثلا جایی که رفتن واسه سیلا...:D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا این ساراه که زندس !!! ما رو گذاشتین سر کار :biggrin1:
در یک حرکت ضربتی نشستم تا سیزن 4 رو هم دیدم عجب چیزیه خدایی :biggrin1:
==
این قضیه مایکل و لینکلن و تفاوت فامیلشون رو هم بهزاد درست میگه فامیلی لینکلن برا پدره بود و مایکل برا مادره :smile:
==
هیچ شخصیتی تو این سریال به باحالی مایکل نیست :love:
یکی به من بگه این پل ت شورینگ دیگه سریال دیگه ای رو تو دست نداره ؟

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اقا این ساراه که زندس !!! ما رو گذاشتین سر کار :biggrin1:
از همون اول من حدس زدم که زنده باشه ... اصلا تابلو بد که نمرده !

یکی به من بگه این پل ت شورینگ دیگه سریال دیگه ای رو تو دست نداره ؟
نه در حال حاظر !

آخرین ویرایش:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
خب مثلا جایی که رفتن واسه سیلا...:biggrin1:
آره هی اومدم اینجارو بگم دیدم اسم این لامصب یادم نمیاد(سیلا):biggrin1:
==
من داشتم تو imdb دنبال کارای William fichtner (الکس ) میگشتم چند چیز باحال دیدم گفتم بیام بگم. تو صدای گذاری turok نقش logan رو داشته(من که بازی نکردم نمیدونم لوگان کی بود) تو صدا گذاری gta:vc هم بوده ( Ken Rosenberg). تو 2تا فیلم خیلی خفن هم بوده ولی من نقششو یادم نیست یکی crash بود یکی هم heat . من فقط تو اول دارکنایت یادمه که اون اول با شاتگان اومد بعدشم مرد:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر