همراه اول vs رایتل

uu.s.a

کاربر سایت
Jan 16, 2014
13
من از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم و بی اندازه ناراضیم..اکثر اوقات قطعه و به هیچ دردی نمیخوره..
یکی از دوستان رایتل رو پیشنهاد داد و گفت سرعت خوبی داره ولی مشکلش اینه که فعلا همه جارو پوشش نمیده
یکی دیگه هم همراه اول رو پیشنهاد داد گفت سرعت خوبی داره و قطعی نداره.
نظر شما چیه؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اول اینکه مرگ بر تو ! :d چطوری خوبی لیتل مَن ؟! "همون مردک خودمونه:d"

جابجایی زیاد داری ؟! چون تو بیشتر مناطق تهران بد نیست اما اگه از استان بزنی بیرون وضعیت قاراشمیش میشه ! البته تو خوده استان هم همچین وضع خوبی نداره و خیلی وقتها قطع میشه یا سرعت پایین میاد
همراه اول سرعت رایتل رو نداره اما مشکلات و قطعیش به مراتب کمتره

پ.ن: در کل اینترنت موبایل در ایران چرتی بیش نیست و بیش از حد اعصاب خورد کن ، اگه بودجشو داری یه وایمکس بگیر حداقل موهات کمتر سفید میشه ...

uu.s.a

کاربر سایت
Jan 16, 2014
13
جابجایی زیاد داری ؟! چون تو بیشتر مناطق تهران بد نیست اما اگه از استان بزنی بیرون وضعیت قاراشمیش میشه ! البته تو خوده استان هم همچین وضع خوبی نداره و خیلی وقتها قطع میشه یا سرعت پایین میاد
همراه اول سرعت رایتل رو نداره اما مشکلات و قطعیش به مراتب کمتره
من همینکه توی تهران خوب آنتن بده برام کافیه.سرعت اینترنتش برام مهمه
همون رایتل بهتره همراه اول مثل dial up میمونه

البته فکر نمیکنم تفاوتشون انقدر زیاد باشه چون مثلا وقتی varzesh3 رو با دوتاشون باز کردم حدود 30درصد سرعت بیشتری رایتل داشت.

mojtaba76

کاربر سایت
Jun 2, 2014
13
نام
mojtaba

من همینکه توی تهران خوب آنتن بده برام کافیه.سرعت اینترنتش برام مهمه

البته فکر نمیکنم تفاوتشون انقدر زیاد باشه چون مثلا وقتی varzesh3 رو با دوتاشون باز کردم حدود 30درصد سرعت بیشتری رایتل داشت.

سرعت اینترنت رایتل معمولی تقریبا 5 برابر ایرانسله و اگه بخوای میتونی با یه طرح با سرعت 128 واقعی دانلود کنی!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
از ابتدای شهریور ماه ایرانسل و همراه اول نیز نسل سوم 3G رو فعال میکنن و طرح ها و سرعت های بسیار بهتری از رایتل آماده کردن،
تقریبا در تمامی شهر های کشور تجهیزات آماده هست. بزودی راه اندازی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر