هفته نامه ی «کلیک» روزنامه ی جام جم- Missed Issues

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
سلام دوستان عزیزم من از 7 سال پیش تا الان تقریباً همه ی شماره های هفته نامه ی کلیک (ویژه نامه ی یکشنبه های روزنامه ی جام جم) رو گرفتم به جز شماره ی 1 و 19 و 14 و 83 و 150 و 69 و 126 که به دلایلی از دستم در رفتن. کسی نسخه ی PDF این شماره ها رو نداره که واسم آپلود کنه یا اصلاً کسی می تونه لینک دانلود سالم این شماره ها رو واسم پیدا کنه؟
هر چی توی اینترنت جستجو کردم نتونستم این شماره ها رو پیدا کنم؛ خواهش می کنم من رو یاری کنید. :thanks:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
شما یه سر به سایت jamejamonline.com بزنید . اونجا از قسمت "ضمائم" ، ضمیمه کلیک رو انتخاب کنید . فایل های PDF همه صفحات رو برا دانلود گذاشته . همونجا میتونید "آرشیو ضمائم" رو انتخاب کنید تا نسخه های قدیمی تر رو هم بگیرید. متأسفانه شماره های اول رو دیگه نداره ولی از شماره 176 کلیک(تاریخ 1386/11/23) به اینور همه نسخه هاش موجوده ..

ویرایش : شرمنده کامنتتون رو درست نخوندم! تازه از خواب پا شدم چشام درست نمیبینه هنوز!:d .... الآن دیدم که فقط چند شماره خاص و قدیمی رو میخواین!! اگه خود سایت جام جم اون شماره ها رو نداره پس خیلی بعیده جای دیگه بشه پیداشون کرد! .... حالا باز من میگردم چیزی پیدا کردم خبرتون میکنم ;)

آخرین ویرایش:

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
چطوري جستجو كردي كه پيدا نكردي؟ همشون هستن كه! حتي شماره 1 هم هست. اولين سايتي كه هست همه شماره ها رو داره:
https://www.google.com/search?hl=en...6j1j1.18.0.les;..0.0...1c.1.8flUdRaoYU0&pbx=1

دست گلت درد نکنه برادر والا من چند ماه پیش جستجو کرده بودم و هیچی پیدا نکردم به جز یه سری لینک های Rapidshare که البته ناقص بودن (فایل ها پاک شده بودن). الان تعجب می کنم این ها رو چه طوری پیدا کردی به هر حال خیلی ممنونم. :)

mehdi ps3 @
.: Darkness :.@
ممنون به خاطر راهنمایی، مشکلم حل شد.

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
آه کلیک یادش بخیر..سال 80 وخو رده ای و اینا که دنیای بازی و این خونگی ها نبودن ..فقط کلیک بودش فقطم یه صفحه راجع به بازی بودش:D
نسخه فیزیکی حال میده چیه باوو دانلودی:D

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
غير از كليك
يه ضميمه هم روزنامه خراسان داره بنام بايت كه روزهاي چهارشنبه همراه روزنامه ميومد
الان ديگه نميدونم هنوز چاپ ميشه يا نه
ولي من اونو بيشتر از كليك ميپسنديدم

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
غير از كليك
يه ضميمه هم روزنامه خراسان داره بنام بايت كه روزهاي چهارشنبه همراه روزنامه ميومد
الان ديگه نميدونم هنوز چاپ ميشه يا نه
ولي من اونو بيشتر از كليك ميپسنديدم
هنوز هم میاد.
به زودی یه عکس از آرشیو کلیک-م براتون میذارم!
من چند بار اقدام به جمع آوریشون کردم ولی دوباره ریختمشون دور...
فکر کنم حدود 100 تا بودن...
بعدش هم کلی گرفتم ولی نگه نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر