هفته آینده از Battlefield 5 رونمایی خواهد شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به گزارش IGN، از جدیدترین عنوان سری Battlefield جمعه هفته آینده؛ یعنی 6 می رونمایی خواهد شد.

yupyw81y9y1xgpgoj9gi.jpg

بازی پیش از رونمایی جهانی در مراسمی به شرکت کنندگان آن نمایش داده خواهد شد.
چندی پیش نیز گزارش‌هایی مبنی بر بازگشت بازی از جنگ‌های مدرن به جنگ‌ جهانی اول به بیرون درز کرده بودند.
EA در گزارش مالی سال 2014 اعلام کرده بود که این عنوان در تعطیلات 2016 عرضه خواهد شد.

منبع

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
جنگ جهاني اول اسلحه اتوماتيك هم داشته نصفشون lmg هستن ولي بازم بد نيست ، مشكل اصلي جنگ جهاني Attachment هاش هست كه چيزي نداره زود تكراري ميشه
اينم اسلحه ها:
Maschinengewehr 1908/1915
Maschinenpistole 1918
Fusil Mitrailleur Modele 1915
The "Chaucha
Lewis Automatic Rifle 1914
Hotchkiss M1909 "Benét–Mercié"
U.S. CSRG .30-06 M1918 "Chauchat"
Madsen
Machine Gun Model 1914 "Lewis"

--

• Like
Reactions: NaViiDii

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
نه این شکلی نیست به طور مثال اسلحه ی معروف آلمانا MP40 تو هر خشاب 32 تا فشنگ داشته
MP 40 - Wikipedia, the free encyclopedia
منظوره رفیقمون مرضه ریلوده مداوم از سوی خود گیمرا هست که خودمم گرفتارشم:Dالن یکی میزنیم حالا میخواد 400 تا گوله بخوره خشاب یا 1 دونه،برو رو ریلود عمو:D حالا حساب اینکه ریلود این اسلخه های گلن گدنی طول میکشه اینا منظور بحث هست در کامنت ایشان:D به شدت از فضای جنگ جهانی چه اول و چه دوم استقبال میشود از سوی شخص بنده:D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مطمئنا تجربه دلچسبی میشه آنلاین 64 نفره جنگ جهانی اول رو توی لایو بازی کردن:x تا حالا که واسم بد کمپانی 2 روی Xbox 360 بهترین تجربه آنلاین گیمینگ بوده

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم موافق جنگ جهانی هستم تجربه خوبی یا سلاح ها و تجهیزات قدیمی میشه یه نظرم جنگ زمان حال دیگه امتحانش را پس داده اخرین مورد هم که هاردلاین بود دیدیم چیز دندون گیری نبود و اما زمان اینده که هیچ جوره تو کتم نمیره یا یه مشت سلاح های مصنوعی و مسخره !

• Like
Reactions: mdtnt and agent 360

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خو این مالاه جنگ جهانی دومه اگه بازی بره جنگ جهانی اول دیگه همش تو ریلودیم
احتمالش هم هست که بازی بره زمان تیر کمون شاه که دیگه اسلحه ای نیست که شما ریلود کنی :D
تانک های جنگ جهانی اول شبیه به تراکتور با اسلحه بودن غیره ممکنه چنین حماقتی کنن
این همه مشکل اساسی رو ول کردی چسبیدی به ریلود اسلحه ؟!:)
بهترین کار هم این هست که بازی نسخه ی اصلی نباشه منظورم این نیست که یه نسخه ی فرعی مثل bfh باشه ولی میتونه یه نسخه ی فرعی مثل bfbc2 باشه که شاید برابر و یا بهتر از نسخه ی اصلی بود
بتل که تو گذشته باشه شماره دار نیست که کار منطقی هم هست چون نبرد ها به احتمال زیاد معطوف میشه به زمین بتلی که شماره دار باشه نمیتونه نبرد هاش تاکید زیادی رو زمین کنه(مثل bfbc2 که تاکید روی اینفنتری بود با وجود بودن نیروی هوایی)
در کل به نظرم این نسخه از بتل که به احتمال زیاد قدیم هست شماره دار نیست و جنگ ها تاکید روی اینفنتری دارن

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
یعنی دوباره میخوان برگردن به نسخه شماره یک خودشون جالبه واقعا بازیهای کامپیوتری هم مثل مد شده نسل 6 جنگ جهانی اول و دوم از اوایل نسل 7 جنگ های امروزی اواخر نسل 7 و اوایل نسل 8 جنگ های اینده و الان که اواسط نسل هشت داره میاد دوباره جنگ های جهانی اول و دوم
دقیقا فیلم های سینمایی هم از همچین الگوریتم هایی استفاده میکنن
واقعا ارزش دنیاهایی که ساخته شده و خاص هستن و میشه گفت همیشه نو و پرمحتوا مثل starwars, halo, lord of the ring, bioshockرو اینجاها میشه فهمید و همین طور تفاوت داستان سرایی رو
البته battlefield 1942 بازی خوبی بود یادش بخیر خیلی امیدوارم کارشون روی این یکی رو هم خوب انجام بدن

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
منظوره رفیقمون مرضه ریلوده مداوم از سوی خود گیمرا هست که خودمم گرفتارشم:Dالن یکی میزنیم حالا میخواد 400 تا گوله بخوره خشاب یا 1 دونه،برو رو ریلود عمو:D حالا حساب اینکه ریلود این اسلخه های گلن گدنی طول میکشه اینا منظور بحث هست در کامنت ایشان:D به شدت از فضای جنگ جهانی چه اول و چه دوم استقبال میشود از سوی شخص بنده:D
دقیقا این بیماری ریلود کردن که منم گرفتارشم باور کنید با ماشین گان (150 -100 تیر تو توشه ) رفتم تو R6 یه گلوله زدم CAMERA از کار بیفته (قشنگ با 1 تیر که مثلا از 100 تیر میشه 99 تا ) نشستم دارم ریلود میکنم بعد دردیه قدری که من سر ریلود کردم مردم ریلود نمیکردم اینقدر نمیمردم واسه همین اگه بره جنگ جهانی با این موضل خیلیا روبه رو میشن

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
دقیقا این بیماری ریلود کردن که منم گرفتارشم باور کنید با ماشین گان (150 -100 تیر تو توشه ) رفتم تو R6 یه گلوله زدم CAMERA از کار بیفته (قشنگ با 1 تیر که مثلا از 100 تیر میشه 99 تا ) نشستم دارم ریلود میکنم بعد دردیه قدری که من سر ریلود کردم مردم ریلود نمیکردم اینقدر نمیمردم واسه همین اگه بره جنگ جهانی با این موضل خیلیا روبه رو میشن
من که ول معطل میشم کفه اونجا=)) تیر میزنم تست کنم ببینم چه صدایی میده، ریلود، تق!نفله شدم رف!:D لول

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر