هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
من سال 2008 یه Ps3 fat 60 gig گرفتم
تا الانم مثل بنز کار میکنه
چند روز پیش گفتیم ببریمش خونه رفیقم که تلوزیون 3D داره Killzone 3 بزنیم
الان که اوردم به تلوزیئن خودم وصل کنم نمیدونم چرا صفحه نمیاد ؟ با کابل HDMI وصل کردم مثل قبل ..
نمیدونم شاید چون تنظیمات Setting بهم خورده این جوری شده ... نمیشه بدون تصویر این رو ریست کلی کرد ؟؟
من یه زمانی وقتی نوع کابل خروجی رو عوض می کردم اینجوری می شد
avi به hdmi بعد همیشه رو اتو گذاشتم دیگه مشکلی پیش نیومد
اونم نوعی ریسته که پاور رو نگه داری تا چندتا بوق بزنه.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام
من سال 2008 یه Ps3 fat 60 gig گرفتم
تا الانم مثل بنز کار میکنه
چند روز پیش گفتیم ببریمش خونه رفیقم که تلوزیون 3D داره Killzone 3 بزنیم
الان که اوردم به تلوزیئن خودم وصل کنم نمیدونم چرا صفحه نمیاد ؟ با کابل HDMI وصل کردم مثل قبل ..
نمیدونم شاید چون تنظیمات Setting بهم خورده این جوری شده ... نمیشه بدون تصویر این رو ریست کلی کرد ؟؟
شاید تنظیماتش بهم خورده !
دستت رو بزار رو دکمه پاور نگه دار تا 2 تا بوق بزنه بعد دستت رو بردار خودش میره رو Auto Detect !

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من هارد كنسولم 40گيگ هست ولي بعد از يه مدت حدود 10 گيگ اضافه پر ميشه و مجبور ميشم كنسولم رو فرمت كنم.ميخواستم ببينم كسي راهي داره كه فايلهاي اضافي رو چه جوري ميتونم پاك كنم؟البته ربطي به سيو و گيم ديتاي بازيهام نداره چون اونارو هم كه پاك ميكنم بازم هنوز حدود 7 گيگ فضاي كنسولم الكي گرفته شده.اين مشكل رو هر چند وقتي يه بار دارم و مجبورم كنسول رو فرمت كنم!
لطفا يكي كمك كنه.
آقا تورو خدا يكي اين سوال منو جواب بده.:((
من مطمئنم اين مشكل رو خيليها دارن و فقط مشكل من نيست!
اصلا راهي هست كه نخواد هر چند وقت يه بار كنسول روفرمت كنم؟برنامه اي چيزي نيست كه اين حجم رو خالي كنه؟مثل Disk Defragmenter خود ويندوز برنامهاي براي Ps3 نيست؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
آقا تورو خدا يكي اين سوال منو جواب بده.:((
اصلا راهي هست كه نخواد هر چند وقت يه بار كنسول روفرمت كنم؟برنامه اي چيزي نيست كه اين حجم رو خالي كنه؟مثل Disk Defragmenter خود ويندوز برنامهاي براي Ps3 نيست؟
عزیز چیز خاصی نیست یه مقدارش برای Trophy هست .
اونایی هم که کپی خور کردن این مشکل رو دارن .
در مورد Defrag هم هیچ برنامه ای نیست Defrag کردن هم فقط اطلاعات روی هارد رو مرتب میکنه رو حجم هارد تاثیری نداره و فقط سرعت خوندن هارد بیشتر میشه !
شما کنسولت 40GB Fat هست یه مقدارش Unuseble هست !
برای منم تقریبا همینطوریه هارد کنسول م 250GB هست که از این حجم فقط 232GBش قابل استفاده هست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

به نظرتون این قیمت خوبه واسه این کنسول :

Sony PlayStation 3 (Slim)- 160 GB
کپی شده (نرم افزار کپی ، یک عدد بازی اورجینال ، 4 عدد بازی کپی)
قیمت : 510 تومن

کنسول نو هست

چون من شهرستانم و اینجا قیمت ها بالاست باید از اینرنت بگیرم.به نظرتون گرون نیست یا از یه جای دیگه بگیرم؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام

به نظرتون این قیمت خوبه واسه این کنسول :

Sony PlayStation 3 (Slim)- 160 GB
کپی شده (نرم افزار کپی ، یک عدد بازی اورجینال ، 4 عدد بازی کپی)
قیمت : 510 تومن

کنسول نو هست

چون من شهرستانم و اینجا قیمت ها بالاست باید از اینرنت بگیرم.به نظرتون گرون نیست یا از یه جای دیگه بگیرم؟
قیمت کپی رو نمیدونم (این تاپیک هم مربوط به مسائل هک و کپی نیست ) اما تهران قیمت
160GB ریجن 2(PAL) کپی نشده حدود 430-450 تومن هست !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا قیمت فروشگاه حقیقت PS3 160 گیگ 455 تومنه

داداش این قیمت رو شما چند روز پیش پرسیدی؟
آخه همین 2 روز پیش قیمت 20 تومن رفته روش

داداش نگاه واسه من که شهرستان هزیننشو که حساب میکنم تقریبا همون میشه

450 خود دستگاه+هک+هزینه پست + هزینه یه دونه بازی اورجینال دسته دوم(که البته اون نو هست)

فکر کنم همین حدودا بشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
نه اصلا شما هارد کنسول رو فرمت نکن! تا جایی هم که من اطلاع دارم معمولا این فضایی که غیر قابل استفادست حدود 5 گیگه ! شما اگر مشکل حجم داری میتونی خیلی راحت هارد کنسولت رو ارتقا بدی.
عزیز چیز خاصی نیست یه مقدارش برای Trophy هست .
نه عزیزم ربطی به تروفی نداره . تروفی با سرورهای PSN به اصطلاح Sync میشه و اونجا ذخیره میشه در ثانی تروفی حجم قابل توجهی رو اشغال نمیکنه.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
نه اصلا شما هارد کنسول رو فرمت نکن! تا جایی هم که من اطلاع دارم معمولا این فضایی که غیر قابل استفادست حدود 5 گیگه ! شما اگر مشکل حجم داری میتونی خیلی راحت هارد کنسولت رو ارتقا بدی.

نه عزیزم ربطی به تروفی نداره . تروفی با سرورهای PSN به اصطلاح Sync میشه و اونجا ذخیره میشه در ثانی تروفی حجم قابل توجهی رو اشغال نمیکنه.

و کسی که به اینترنت وصل نیست و اکانت PSN نداره تروفی هاش کجاست ؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
خب شما که کنسولت فت هست از طریق فن خودش تمیزش کن !
شما دکمه پشت کنسول رو بزن رو 0 باز دوباره بزن رو 1 کنسول رو روشن کن دستت رو همینطور روی دکمه Eject بزار وقتی دور فن کنسول رفت بالا(صدای هواپیما داد:d ) دستت رو از روش بردار کنسول بعد از چند ثانیه خودش خاموش میشه !
کلی هم گرد و خاک ازش بیرون میزنه !
من با اجازه دوستان يه تصحيحي بكنم اين پست رو روش دقيقش اينه
سوييچ كنسول رو از پشت روي حالت خاموش ميزاريم
دستمون رو روي دكمه eject نگه ميدارم هم زمان كه دستمون رو نگه داشتيم سوييچ كنسول رو از پشت روشن ميكنيم(اصلا كاري به كليد پاور لمسي نداريم)
وقتي سوييچ رو روشن كرديم كنسول به قول اين دوستمون شروع ميكنه به صداي هواپيما دادن اينجا ديگه ميتونيم دستمون رو از روي eject برداريم
بعد از اينكه اين صدا تموم شد دوباره كليد سوييچ رو از پشت خاموش ميكنيم و براي استفاده بعدي دوباره روشنش ميكنيم
اين پستو براي اين زدم چون من طبق گفته ي دوستمون خواستم گرد گيري كنم هركاري كردم نشد يه سرچ زدم تو سايتاي خارجي پيدا كردم تست كردم جواب داد گذاشتم اينجا

• Like
Reactions: Medusa

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
با درود
ميخواستم بدونم كه PS3 بازهاي Pc و يا PS2 رو هم اجرا ميكند؟:d
مرسي>:d<
خیر بازی های PC رو که هیچ کنسولی اجرا نمیکنه !
بازی های PS2 رو هم PS3 های سری اول که چیپ شبیه ساز PS2 روشون بود اجرا میکرد اونم نه بازی کپی PS2 بازی اریج :d

• Like
Reactions: big soldier

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
نه من وقتي هارد رو فرمت ميكنم حجمم ميشه 37 گيگ ولي وقتي چندتا بازي ميريزم روي دستگاه بعد از يه مدتي ميشه حدود29 گيگ.
در ضمن من هميشه BackUp ميگيرم از سيوها و تروفيها و بعد كه فرمت ميكنم و ميريزمشون سرجاش شايد 500 مگ هم حجم نميگيره و بازم همون 37 گيگ ميمونه(نهايتا ميشه 36 گيگ)ولي بعد از يه مدت حدود 9 گيگ از فضاي هاردم الكي اشغال ميشه هرچي هم ميگردم توي فايلها فايلي نميبينم كه باعثش باشه!
ميخواستم ببينم راهي هست كه اين مشكل رو رفع كرد؟
در ضمن شما اگه خودتون هم تمام بازيهاتون رو پاك كنيد بازم ميبينيد كه مقدار زيادي از هاردتون الكي اشغال شده(به جز مقداري كه براي سيستم عامل نيازه!)مثلا اگه هارد 250 باشه حدودا يكي از دوستان گفتن 230 گيگش قابل استفاده هست.ولي بعد از يه مدت همين 230 گيگ ميشه 220 مثلا!
من اين مشكل رو روي دستگاهاي ديگه هم ديدم.حتي هارد PC هم اگه يه درايتون روش برنامه نصب كنيد بعد از يهمدت ميبينيد كه دچار اين مشكل ميشه.ولي Pc برنامه ها و راههاي مختلفي براي حل اين مشكل داره و لي PS3 رو من ميخواستم ببينم راهي هست يا نه؟
دوست عزیز به احتمال زیاد شما Data های بازی هارو روی هاردتون دارید که معمولا زیاد فضا اشغال می کنند. مثلا هوی رین 5 گیگ Data داره.
نه عزيزم توي پست قبليم كه گفتم همه رو هم پاك كردم!

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
نه من وقتي هارد رو فرمت ميكنم حجمم ميشه 37 گيگ ولي وقتي چندتا بازي ميريزم روي دستگاه بعد از يه مدتي ميشه حدود29 گيگ.
در ضمن من هميشه BackUp ميگيرم از سيوها و تروفيها و بعد كه فرمت ميكنم و ميريزمشون سرجاش شايد 500 مگ هم حجم نميگيره و بازم همون 37 گيگ ميمونه(نهايتا ميشه 36 گيگ)ولي بعد از يه مدت حدود 9 گيگ از فضاي هاردم الكي اشغال ميشه هرچي هم ميگردم توي فايلها فايلي نميبينم كه باعثش باشه!
ميخواستم ببينم راهي هست كه اين مشكل رو رفع كرد؟
در ضمن شما اگه خودتون هم تمام بازيهاتون رو پاك كنيد بازم ميبينيد كه مقدار زيادي از هاردتون الكي اشغال شده(به جز مقداري كه براي سيستم عامل نيازه!)مثلا اگه هارد 250 باشه حدودا يكي از دوستان گفتن 230 گيگش قابل استفاده هست.ولي بعد از يه مدت همين 230 گيگ ميشه 220 مثلا!
من اين مشكل رو روي دستگاهاي ديگه هم ديدم.حتي هارد PC هم اگه يه درايتون روش برنامه نصب كنيد بعد از يهمدت ميبينيد كه دچار اين مشكل ميشه.ولي Pc برنامه ها و راههاي مختلفي براي حل اين مشكل داره و لي PS3 رو من ميخواستم ببينم راهي هست يا نه؟
دوست عزیز به احتمال زیاد شما Data های بازی هارو روی هاردتون دارید که معمولا زیاد فضا اشغال می کنند. مثلا هوی رین 5 گیگ Data داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر