هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام امروز صبح ps3 رو روشن کردم درانره ی hdmi یه چیزی اومد بعد من no رو زدم وبعت از حلت hdmi درومد چیکار کنم دوباره به همون حالت برگردونم؟
شما اگه تصویر داری برو به این قسمت
settings>display settings>video output
روبزن و کیفیت رو مشخص کن
و اما اگر تصویر نداری کنسول رو خاموش کن و بعد دکمه پاور رو تا موقعی که صدا داد نگه دار و تا صدا داد ول کن دوباره شاید اون پیغامه بیاد و yes رو بزن

کلا 2 دقیقه کار میبره !
بیار من برات عوض میکنم 10 تومن هم میگیرم!:d
کی از پول بدش میاد
برادر من کلا یدونه پیچ داره باز میکنی و میبندی
این دیگه حال نمیخاد عزیز !
به اندازه یه دست فیفا 11 زدن 5 دقیقه ای هم طول نمیکشه!

چه هاردی باید بگیرم؟

در ضمن مجبور نیستی شما که جواب بدی . :(

1 - دوستت میتونه مشکلشو خودش بیاد مطرح کنه !( جدیدا تو بازیسنتر چقد از این دوستا زیاد شده )
2 -- اینجا یه مکان عمومیه میتونی بیای سوال کنی یا مشکلت رو مطرح کنی ولی اجازه نداری با سوالات بیهوده و تکراری تاپیکو شلوغ کنی ! الان تو هر تاپیک ps3 میری 10 تا پست تو دو روز زدی !
والله ماهم کارمندیم
والله ماهم درآمد میلیونی نداریم

برای خریدمون اومدیم یه سری مطالب اینجا خوندیم دو روز بعد هم حقوق دادن رفتیم لباف خریدیم !
دیگه این همه دنگ و فنگ نداره که ...
تازه ما معدل مدرکمون تازه تو دانشگاه اونم فیزیک محض 19.16 بود هیچکی یه فحش هم بهمون نداد:( حالا تو که 200 رو هوا بهت داره میده شرکت بابات ( بقول خودت )
من تو تهران نمیتونم با اینترنت 1 مگابایت Sattlite درست آنلاین بزنم واسه همین رفتم هک کردم حالا شما با 256 بوشهر دیگه نمیدونم چجوری میخای آن بزنی

در ضمن اگه همه مث شما از بقیه طلبکار بودن با این طرز صحبت تا الان نسل فروم فارسی دراومده بود ...

سلام
من ps3 slim خریدم
وقتی وصلش کردم به تلوزیون رزولوشن رو که 1080p میکنم تصویر نمیاد ( همچنین وقتی ری استارتش میکنم و خود دستگاه اتوماتیک میخواد تنظیمش کنه هم تصویر نمیاد) ولی وقتی روی 1080i میذارم تصویر میاد
تلویزینونم هم سامسونگ A650 هست که فول HD هست
چی کار باید کنم ؟
من ایکس باکس رو با همین کابل که میزنم به تی وی راحت 1080p بازی میکنم و کیفیت عالی داره ولی این ps3 رو روی 1080i که میذارم خیلی رزولوشنش از ایکس باکس کمتره و کیفیتش خیلی پایین تره اصلاً حال نمیده (من GOW و L.A Noire رو امتحان کردم) ، مگه بین 1080i با 1080p خیلی فرق هست ؟

سلام
من ps3 slim خریدم
وقتی وصلش کردم به تلوزیون رزولوشن رو که 1080p میکنم تصویر نمیاد ( همچنین وقتی ری استارتش میکنم و خود دستگاه اتوماتیک میخواد تنظیمش کنه هم تصویر نمیاد) ولی وقتی روی 1080i میذارم تصویر میاد
تلویزینونم هم سامسونگ A650 هست که فول HD هست
چی کار باید کنم ؟
من ایکس باکس رو با همین کابل که میزنم به تی وی راحت 1080p بازی میکنم و کیفیت عالی داره ولی این ps3 رو روی 1080i که میذارم خیلی رزولوشنش از ایکس باکس کمتره و کیفیتش خیلی پایین تره اصلاً حال نمیده (من GOW و L.A Noire رو امتحان کردم) ، مگه بین 1080i با 1080p خیلی فرق هست ؟
والا دقیقا همین مشکل در تلویزیون داداشم بود و حتی اونم مثل شما 360 رو 1080p تنظیم میکرد اما وقتی پلی3 روی 1080p میذاشت تصویر نمیومد ولی روی 1080i میذاشت میومد(((دقیقا از همه لحاظ شرایطش جفت شماست))))
اما توی تلویزیون خودم قشنگ فول اچ دی ساپورت میکنه(البته تلویزیون داداشم مثل شما روش نوشته فول اچ دی)
من تا جایی که میدونم بهتون میگم تلویزیونتون پلی 3 رو در بهترین حالات نمیتونه نشون بده!!!!
بله بین i وp تفاوت وجود داره اما نه زیاد مشخصا p بهتره و کیفیت بالاتری رو داره

والا دقیقا همین مشکل در تلویزیون داداشم بود و حتی اونم مثل شما 360 رو 1080p تنظیم میکرد اما وقتی پلی3 روی 1080p میذاشت تصویر نمیومد ولی روی 1080i میذاشت میومد(((دقیقا از همه لحاظ شرایطش جفت شماست))))
اما توی تلویزیون خودم قشنگ فول اچ دی ساپورت میکنه(البته تلویزیون داداشم مثل شما روش نوشته فول اچ دی)
من تا جایی که میدونم بهتون میگم تلویزیونتون پلی 3 رو در بهترین حالات نمیتونه نشون بده!!!!
بله بین i وp تفاوت وجود داره اما نه زیاد مشخصا p بهتره و کیفیت بالاتری رو داره
خیلی جالبه به یه پرت HDMI دیگه ی تلویزیون وصل کردم درست شد
ولی باز هم کیفیت بازی هاش مثل ایکس باکس نیست (البته الان دیگه نه خیلی) و به نظرم وضوح پایین تری دارن مخصوصاً GOW3

ممنون

یه سوال :
این سیم USB کنترلر من خیلی کوتاهه
اگه کنترلرم شارژ نداشته باشه و بخوام باهاش بازی کنم و سیم دسته رو بزنم باید از فاصله 1 و نیم متری به تلویزیون 40 اینچی نگاه کنم که چشم هام میترکه
آخه من نمیدونم سیم دسته های ps2 انقدر کوتاه نبود اینو چرا انقدر کوتاه ساختن ؟
حالا بگید چه کار باید کرد ؟ سیم بلند تر تو بازار نداره ؟

1 - دوستت میتونه مشکلشو خودش بیاد مطرح کنه !( جدیدا تو بازیسنتر چقد از این دوستا زیاد شده )
2 -- اینجا یه مکان عمومیه میتونی بیای سوال کنی یا مشکلت رو مطرح کنی ولی اجازه نداری با سوالات بیهوده و تکراری تاپیکو شلوغ کنی ! الان تو هر تاپیک ps3 میری 10 تا پست تو دو روز زدی !
والله ماهم کارمندیم
والله ماهم درآمد میلیونی نداریم

برای خریدمون اومدیم یه سری مطالب اینجا خوندیم دو روز بعد هم حقوق دادن رفتیم لباف خریدیم !
دیگه این همه دنگ و فنگ نداره که ...
تازه ما معدل مدرکمون تازه تو دانشگاه اونم فیزیک محض 19.16 بود هیچکی یه فحش هم بهمون نداد:( حالا تو که 200 رو هوا بهت داره میده شرکت بابات ( بقول خودت )
من تو تهران نمیتونم با اینترنت 1 مگابایت Sattlite درست آنلاین بزنم واسه همین رفتم هک کردم حالا شما با 256 بوشهر دیگه نمیدونم چجوری میخای آن بزنی

در ضمن اگه همه مث شما از بقیه طلبکار بودن با این طرز صحبت تا الان نسل فروم فارسی دراومده بود ...

اگه دوستم میتونست بیاد که از من نمیخواست بپرسم . شما میشه بگی سوالات تکراریم رو چی بوده ؟ شما ماشالله 19.16 تو دانشگاه چی بگم والا اگه تو یکی از ادارات دولتی بودی حتما پول میگرفتی . چون داداش بزرگرم تو دانشگاه هست بابام گفت برای بالای 17 تو دانشگله هم پول میدن . من هم امروز کارنامه گرفتم شدم 17.32 :d
در مورد انلاین هم اگه اینطور باشه که شما میگید و با این سرعت بالا نمیشه بازی کرد منم مرض ندارم برم اون کارو بکنم .
در مورد قسمت اخرت هم چیزی نمیگم :|

در ضمن شما هم مثله اینکه نگرانی پست های من زیاد بشه

هه

ببین هیچ کس نگرانی نداره ولی من الان نزدیک چهار ساله که توی بازی سنتر هستم خوب و پست های که شماها دوستان گرامی میزنید خیلی هاشون تکراری و به خودتان زحمت نمیدید که صحفه های قبلی را بگردی و جواب سوالتان را پیدا کنید
و این برای ما یکمی اذیت میشیم که هی جواب سوالهای تکراری بدیم باور کن برای خودتت میگم پست زیاد اصلا ارزش نداره و پست مفید خلی ارزش داره
حالا شما سوالت را بپرس تا من جواب بدم موفق باشی:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or