هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من الا تو بعضی پست ها خوندم که میخوان بازی رو رو هارد بریزن!یعنی بدون CD اجرا کنن؟؟؟؟
بعشی بازیها مثل PES یا یه سری بازی قدیمیتر مثل VF5 و NGS نصبشون روی هارد اجباری نیست ولی اگر نصبشون کنید زمان لودینگها کمتر میشن .
در بازیهای جدید دیگه اینطور نیست یا نصب اجباری هست یا اصلا نصبی وجود نداره .قبلا هم خیلی توضیح داده شده که (بازی رو نمیشه رو هارد ریخت. کل محتویات یک BD نصب نمیشه ) مقدار فضایی که نصب بعضی از بازیها میگیرن از زیر 1 گیگ تا حداکثر 5 گیگ هست .

پ.ن.این CD چیه دیگه! زمان PS2 فرمت بازیها DVD شد الانم که Blu-Ray شده شما هنوز تو CD موندید !

حالا بحث به اين جا رسيد يه چيزي بگم اين KZ2 رو هارد نمي ريزه ولي اگه ميريخت بهتر بود!اون لودينگ وسط بازي(هرچند كم)ولي يه خورده تو ذوق ميزنه!
اميد ما به هر حال هر چند يه باري بايد يادي از فرمت هاي قديمي بكنيم :biggrin1:
CD جزو پيشكسوتهاست:biggrin1:

یه سوال دارم شاید مسخره باشه چون تازه کارم تو PS3. گرافیک بازیها رو میشه بیشتر کرد؟یعنی تنظیمات خاصی هست که تاثیر بزاره تو گرافیک؟؟
چون من Resident Evil 5 رو که بازی کردم به نظرم گرافیک تریلرهایی که قبلا دیده بودم از این بیشتر بود.

یه سوال دارم شاید مسخره باشه چون تازه کارم تو PS3. گرافیک بازیها رو میشه بیشتر کرد؟یعنی تنظیمات خاصی هست که تاثیر بزاره تو گرافیک؟؟
چون من Resident Evil 5 رو که بازی کردم به نظرم گرافیک تریلرهایی که قبلا دیده بودم از این بیشتر بود.
نه بابا نمیشه این کارو کرد ولی اگه ال سی دی full hd داشته باشی شاید نسبت به بقیه ال سی دی ها یه کم کیفیت بهتری بگیری. تنظیم که داره اگه بازی 1080p ساپورت کنه میتونی رو 1080p بزاری و کیفیت بهتری بگیری......

نه عزیزم بازی ها روی کنسول ها روی تنظیم خاصی اجرا میشن و قابل تغییر نیستند.
در مورد RE5 احتمالا اون موقع توهم زده بودی یا زیادی شاد بودی ! :دی

اول بگو ببینم با چه تلویزیونی بازی میکنی و با چه کابلی PS3 رو وصل میکنی؟

دوستان سلام
میخوام PS3 بگیرم و احتمالا 80 گیگش! قیمت می خواستم و همینطور چه ریجنی باشه(میخوام آنلاین بازی کنم)؟قیمت بازی ها از چند تا چند؟ killzone2 چنده؟ برای اجرای بازی های ps2 هم باید دیسک اریجینال داشت؟ در مورد شبکه هم توضیح بدین لطفا.یه مدل مواس و کیبرد خوب(نه خیلی گرون) و چند تا بازی توپ هم بهم معرفی کنید.من مانیتور فول اچ دی 32 اینچ دارم، بهترین کابل براش چیه؟
اگه چیزه خاصی هم در مورد ps3 هست که باید بدونم ممنون میشم بهم بگین.
یه سوال دیگه:
اختلاف بین 40 گیگ و 80 گیگ به غیر از فضا چیه؟
با تشکر

آخرین ویرایش:
دوستان سلام
میخوام PS3 بگیرم و احتمالا 80 گیگش! قیمت می خواستم و همینطور چه ریجنی باشه(میخوام آنلاین بازی کنم)؟قیمت بازی ها از چند تا چند؟ killzone2 چنده؟ برای اجرای بازی های ps2 هم باید دیسک اریجینال داشت؟ در مورد شبکه هم توضیح بدین لطفا.یه مدل مواس و کیبرد خوب(نه خیلی گرون) و چند تا بازی توپ هم بهم معرفی کنید.من مانیتور فول اچ دی 32 اینچ دارم، بهترین کابل براش چیه؟
اگه چیزه خاصی هم در مورد ps3 هست که باید بدونم ممنون میشم بهم بگین.
یه سوال دیگه:
اختلاف بین 40 گیگ و 80 گیگ به غیر از فضا چیه؟
با تشکر
40 گیگ 370 تومن هست 80 گیگم 440 تومن

ریجن هم پال بگیر

قیمت بازی ها نو از 40 داره تا 80 تومن... killzone2 رو من از مجید خریدم 62 تومن

کابل HDMI بهترین تصویر رو میده..

اقا فقط پال بگیر نه چیزه دیگه اخه این فروشندها که ندارن میان میگن یک ریجن دیگه بگیر گوش نکنی هر چی گفت تو فقط پال بگیر
در مورده بازی هم بازی های انصحاری را بگیر که فقط ماله پلی 3 هستند :biggrin1::love:
برای بازی های پلی 2 هم نمی توانی اجرا کنی اخه این مدله جدیدها این امکان را ندارن:-"

Back