هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام دوستان چند تا سوال دارم.
1- من حدود 1 ساله که psvita دسته دو گرفتم که بازی موست وانتد به صورت دیجیتالی خریده شده بوده.اولا چه طور میتونم بازی رو از اول شروع کنم؟؟؟؟؟!!!چون هرچقدر گشتم new game نداشت.
2- چه طور میتونم بازی رایگان براش دانلود کنم و بریزم توش چون شاید باورتون نشه هنوز باهاش 10 دقیقه هم بازی نکردم.بیشتر ترجیح میدم غیر از روش اینترنتی باشه.
3-چه استفاده ای میشه ازش کرد با توجه به این که ps3 کپی خور هم دارم غیر از ریموت پلی میشه چیز دیگه ای استفاده کرد؟؟؟؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان....بازی GOD OF WAR : ghost of sparta این ماه رایگان شده تو پلاس دانلودش کردم...این بازی برای PSP بوده پورت شده ؟ به غیر از این god of war دیگه ای برای ویتا امده که کیفیتی بالاتری نسبت به Ghost of sparta داشته باشه ؟ کیفیت ghost of sparta جالب نیست...این god of war collection کیفیتش بهتر از sparta نیست ؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام دوستان....بازی GOD OF WAR : ghost of sparta این ماه رایگان شده تو پلاس دانلودش کردم...این بازی برای PSP بوده پورت شده ؟ به غیر از این god of war دیگه ای برای ویتا امده که کیفیتی بالاتری نسبت به Ghost of sparta داشته باشه ؟ کیفیت ghost of sparta جالب نیست...این god of war collection کیفیتش بهتر از sparta نیست ؟
این بازی مال psp هستش و اون دو تای دیگه مال ps2 البته psp یکی دیگه هم داره به نام god of war chainas of olampya

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
اقا کسی درباره ios on vita چیزی میدونه؟
iOS On PS Vita

من که چیزی از این نمیدونم
الان ios تو اینترنت سرچ کنی کلی خبر میبینی درباره اجرا بازی و برنامه ها ios روی blackberry - روی windows phone 10 - روی pc و ...............
اما اکثرا خبرها فیکن

آدرس این سایتی که لینکشو گذاشتی , خود ادرس ساینت قشنگ آدرس کپ فیکه

بعد ویتا هنوز درست حسابی هک نشده که بازیا خودشو بشه با رم روی کنسول بده صورت کپی خور اجرا کرد چه برسه ios

تو تاپیک ها یه شبه یا همون روح زندگی میکنه به اسم se.phi.roth :-?:D میاد لایک میکنه میره
کلا بی آزاره >:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بچه ها امروز بازی valkyria chronicle 2 برای ویتا تخفیف خورده بود من هم با خوشحالی خریدم
بعد از خرید گفت بازی برای سیستم شما نیست در صورتی که تویه استور نوشته قابل اجرا در psp و vita !!!
حتی تویه استور ویتا هم به عنوان بازی های مشترک کلاسیک بین ویتا و psp دیده میشه
حالا من نمی دونم جریان چیه ؟؟؟:-?:-?:-?
کسی هست کمک کنه؟
اوه عجیبه
چیزه یکبار دیگه دانلود کن بکن و دوباره بذارش ببین اجرا میشه یا نه خیلی عجیبه نباید مشکلی داشته باشه میتوانی با خوده ویتا دانلود کنی امکانش رو داری

• Like
Reactions: tpouria

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تو استور برام به صورت دانلود قرار داده ولی وقتی روش میزنم میگه این بازی برای سیستم شما نیست واقعا گیج شدم تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده بودم
منم دقیقا همین مشکلو دارم، نه از سایت میشه بزنی Download to your psvita کنی نه خود ویتا :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
به نظرم باید به ساپورت سونی مشکل رو ایمیل کنیم
احتمالا خودشان هم نمی دونن همچین مشکلی هست
شما هم ایمیل بزن
من ریپورت کردم، به احتمال زیاد ریپورت زیاد شده به سونی سر این مسئله، امیدوارم رسیدگی کنن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه چه جوری برای من این مشکل بوجود نیامده
من الان خیلی از بازی های اروجینال psp رو از طریق ps3 دانلود کردم و انتقال دادم به ویتا اونم باز هم از طریق ps3 اصلا بدون هیچ گونه مشکلی توانستم بازی کنم نمیدونم شماها چه جوری این مشکل رو پیدا کردید عجیبه خیلی عجیبه

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اخه چه جوری برای من این مشکل بوجود نیامده
من الان خیلی از بازی های اروجینال psp رو از طریق ps3 دانلود کردم و انتقال دادم به ویتا اونم باز هم از طریق ps3 اصلا بدون هیچ گونه مشکلی توانستم بازی کنم نمیدونم شماها چه جوری این مشکل رو پیدا کردید عجیبه خیلی عجیبه

مشکل کل بازیهای Psp نیست، من خودم خیلی بازی Psp دانلود کردم روو ویتا، هیچ‌ مشکلی هم نبوده، این بازی مشکل داره.

شما برای امتحان برو دموی بازیو دانلود کن ببین Could not download میده یا نه

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
بچه ها امروز بازی valkyria chronicle 2 برای ویتا تخفیف خورده بود من هم با خوشحالی خریدم
بعد از خرید گفت بازی برای سیستم شما نیست در صورتی که تویه استور نوشته قابل اجرا در psp و vita !!!
حتی تویه استور ویتا هم به عنوان بازی های مشترک کلاسیک بین ویتا و psp دیده میشه
حالا من نمی دونم جریان چیه ؟؟؟:-?:-?:-?
کسی هست کمک کنه؟

یکی از دوستامم همین مشکل رو داره , گفت اگر با ps3 دانلود شه درسته

نقد و بررسی فارسی بازی Valkyria Chronicles II
نقد و بررسي بازي هاي psp

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
پس با این صحبت های که دوستان کردن مشکل از ویتا ست که نمیذاره مستقیم از ویتا دانلود کنی
با پلی4 من امتحان نکردم یعنی ندارم که امتحان کنم خودتون یه تستی بزنید ببینید میشه یا نه

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
پس با این صحبت های که دوستان کردن مشکل از ویتا ست که نمیذاره مستقیم از ویتا دانلود کنی
با پلی4 من امتحان نکردم یعنی ندارم که امتحان کنم خودتون یه تستی بزنید ببینید میشه یا نه
ای کاش میشد با ۴ بازی رو ویتا ریخت اما نمیشه.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
منم هم با ps4 تست کردم ولی مثل اینکه کلا ویتا با ps3 مچ تره
من خیلی این بازی رو دوست داشتم ولی متاسفانه سونی خیلی داره اذیت میکنه

از این هک هایی که میشه بازیا psp روی vita بازی کرد رو اجرا کن

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
منم هم با ps4 تست کردم ولی مثل اینکه کلا ویتا با ps3 مچ تره
من خیلی این بازی رو دوست داشتم ولی متاسفانه سونی خیلی داره اذیت میکنه
اگر هک psp میکردید راحت میشد من خودم خیلی از بازیهایی که تو استور نبود رو رو ویتا راحت اجرا کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر