هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
آموزش خاصی نداره ، ویتا رو که می خری ازت اکانت می خواد مشخصات اکانتی که روی PS4 زدی رو بهش می دی

والا این داستان خر و خرماست ، نمی شه هر دوتاش رو باهم روی ویتا داشت :d
بازی های رایگان اروپا بهتره و تخفیف های آمریکا ، کاریش نمی شه کرد البته بعضی ها برای حل این راه حل می رن سراغ اکانت امارات که من توصیه نمی کنم چون قیمت یک سری بازی ها توی امارات بسیار بالاست و یک سری بازی ها توی استور امارات نمیان :-??

به نظر شما من چیکار کنم ؟ 150 تا 180 تومن هزینه کنم و یک اکانت جدا UK برای PS VITA بگیرم ؟؟ آیا ارزش داره این هزینه رو انجام بدم؟؟
چون خودتون هم میدونید که با همین پول میتونم کارت 50$ دلاری بخرم و باهاش از تخفیف ها در همون اکانت PS4 استفاده کنم !
یا اینکه از همون اکانتی که روی PS4 دارم که US هست استفاده کنم ؟؟
واقعا بین این دو موضوع موندم !

آخرین ویرایش:

MASOUD_H

کاربر سایت
Aug 6, 2012
46
نام
Telegram: @Coldplay1996
راستش منم موندم واقعا کدوم باسه ما بهتره از همه نظر اکانت uk یا us :-/
هردوتاش مناسبه اگه امریکا داشته باشی بازیهای رو زودتر انجام میدی و یه سری امکانات بیشتری داری اما بازیهاش نسبت به اروپا گرون تر در میاد شاید چند برابر اکانت اروپا پول یه بازی باید بدی.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
به نظر شما من چیکار کنم ؟ 150 تا 180 تومن هزینه کنم و یک اکانت جدا UK برای PS VITA بگیرم ؟؟ آیا ارزش داره این هزینه رو انجام بدم؟؟
چون خودتون هم میدونید که با همین پول میتونم کارت 50$ دلاری بخرم و باهاش از تخفیف ها در همون اکانت PS4 استفاده کنم !

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

تصمیم با خودتونه ، بهترین تصمیم رو خود شما در این شرایط می تونی بگیری
من به شخصه خودم استور اروپا رو ترجیح می دم چون اصلا از خرید دیجیتال روی کنسول خوشم نمیاد ، اما دوستی دارم که عاشق خرید دیجیتاله و همین چند ماه پیش کیلزون حراج خورده بود خرید 9$ در صورتی که با این قیمت تا 200 سال دیگه هم توی استور های اروپا نمی تونی کیلزون بخری :d
امارات هم که قبلا گفتم :-??

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستمون اراش دیگه از صفحه قبل و پسته بالا جواب سوال در جهته راهنمیی دادن . بهتره خودتون برید استورها رو ببینید و ببینید محتویاته کدومش به صرفه تره . نهایتا ما فقط راهنمایی میتونم بکنیم و تصمیم نمیتونیم بگیرم
تصمیم نهایی با خودت هست با پرسیدن سوالات مشابه جوابی نمیگیری D:
موفق باشی D:
لول

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان الان روی PS VITA خودم یک اکانت دارم که ریجن US هست و از پلاس این اکانت یک ماه اعتبار باقی مونده و تعدادی بازی هم با پرداخت دلار خریداری شده !! سوالاتی برام پیش اومده که در زیر پرسیدم :

1- اگر من بخوام یک اکانت ریجن UK بگیرم میتونم آدرس اکانت US رو UK تغییر بدم و PLUS یک ساله UK‌ روش فعال کنم یا باید اکانت جدید با آدرس UK رو بسازم ؟؟
2- اگر من بازی هایی که با استفاده از اکانت US خودم که خریداری کردم و دانلود کردم و دارم بازی میکنم مثل Killzone که بخش آنلاین داره میتونم وقتی اکانت پلاس UK گرفتم ادامه آنلاین بازی رو با همین اکانت اروپا انجام بدم ؟؟ یا حتی آفلاین بازی کنم ؟؟

RaminRP

کاربر سایت
Nov 27, 2013
18
نام
Ramin
دوستان الان روی PS VITA خودم یک اکانت دارم که ریجن US هست و از پلاس این اکانت یک ماه اعتبار باقی مونده و تعدادی بازی هم با پرداخت دلار خریداری شده !! سوالاتی برام پیش اومده که در زیر پرسیدم :

1- اگر من بخوام یک اکانت ریجن UK بگیرم میتونم آدرس اکانت US رو UK تغییر بدم و PLUS یک ساله UK‌ روش فعال کنم یا باید اکانت جدید با آدرس UK رو بسازم ؟؟
2- اگر من بازی هایی که با استفاده از اکانت US خودم که خریداری کردم و دانلود کردم و دارم بازی میکنم مثل Killzone که بخش آنلاین داره میتونم وقتی اکانت پلاس UK گرفتم ادامه آنلاین بازی رو با همین اکانت اروپا انجام بدم ؟؟ یا حتی آفلاین بازی کنم ؟؟
1.ریجن اکانت رو نمیشه تغییر داد...
2.شما هر چیزی که خریداری میکنی فقط با همون اکانتی که خریدی میتونی دانلود یا بازی کنی نمشه اطلاعات یه اکانت رو به یه اکانت دیگه انتقال بدی...

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
1.ریجن اکانت رو نمیشه تغییر داد...
2.شما هر چیزی که خریداری میکنی فقط با همون اکانتی که خریدی میتونی دانلود یا بازی کنی نمشه اطلاعات یه اکانت رو به یه اکانت دیگه انتقال بدی...

دوست عزیز یه سوال : به عنوان مثال میشه بازیهای اکانت US خودم رو روی یک مموری 8 گیگ به طور مثال دانلود و نصب کنم و همینطور بازی های اکانت UK رو روی یک مموری 8 گیگ دیگه دانلود و نصب کنم و هر موقع خواستم مثلا مموری کارت بازی های اکانت US رو بذارم و از بازیهاش استفاده کنم و بعدش بیام مموری بازیهای UK‌بذارم و بازی کنم !! میشه همچین چیزی ؟؟
چون نمیخوام یکی از اکانتها بیکار بمونه و میخوام از هردو استفاده کنم ... راهی هست ؟؟

RaminRP

کاربر سایت
Nov 27, 2013
18
نام
Ramin
دوست عزیز یه سوال : به عنوان مثال میشه بازیهای اکانت US خودم رو روی یک مموری 8 گیگ به طور مثال دانلود و نصب کنم و همینطور بازی های اکانت UK رو روی یک مموری 8 گیگ دیگه دانلود و نصب کنم و هر موقع خواستم مثلا مموری کارت بازی های اکانت US رو بذارم و از بازیهاش استفاده کنم و بعدش بیام مموری بازیهای UK‌بذارم و بازی کنم !! میشه همچین چیزی ؟؟
چون نمیخوام یکی از اکانتها بیکار بمونه و میخوام از هردو استفاده کنم ... راهی هست ؟؟
فکر کنم بشه از این روش استفاده کرد که باید رمت رو خارج کنی و بعدش ریست سیستم رو بزنی و وارد اونیکی اکانتت بشی و اونیکی رمت رو تو PS Vita بزاری..
شما فردا از دوستانی که وارد ترن بپرس...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فایده خاصی نداره . در هر صورت میخوای اکانت رو عوض کنی باید از اول همونطوری که پیشتر گفتم ویتا رو factory reset و format کنی تا بتونی اطلاعات اکانت جدید رو بدی در غیر این صورت قبول نمیکنه.
برای استفاده از دو رم هم میتونی این کار رو بکنی و یا مثلا هر دفعه از data هات روی Content manager بکاپ بگیری.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
IGN امروز PS VITA SLIM رو مورده نقد بررسی قرار داده :
PS Vita Review (2014) - IGN
اتفاقا خیلی هم ازش تعریف کرده. بیشتر قابل توجه دوستانی که مونده بودن کدوم رو انتخاب کنن
امتیاز 8.7 داده
نکاته + :
1. طراحی جمع و جور و سبک
2. زما باطری بهبود یافته
نکاته - :
1. کیفیت نمایش کمتر به نسبت OLED
2. کیفیت ساخته معمولیتر

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
IGN امروز PS VITA SLIM رو مورده نقد بررسی قرار داده :
PS Vita Review (2014) - IGN
اتفاقا خیلی هم ازش تعریف کرده. بیشتر قابل توجه دوستانی که مونده بودن کدوم رو انتخاب کنن
امتیاز 8.7 داده
نکاته + :
1. طراحی جمع و جور و سبک
2. زما باطری بهبود یافته
نکاته - :
1. کیفیت نمایش کمتر به نسبت OLED
2. کیفیت ساخته معمولیتر
http://gamefa.com/wp-content/uploads/2014/05/2524663-psvita2.jpg
فقط رنگ های روشن این مدل خوبن مخصوصا سفید لیموییش به خاطر کیفیت ساخت پایینش رنگ مشکیش اصلا خوب نیست...نمیدونم ولی احتمال معرفی یه مدل جدید ویتا تو e3 به خاطر این مدل اسلیم خیلی کم شد واقعا سونی تغییرات چشم گیری نداده اصلا خوب نیست خود سیستم عامل هم نیاز به یه ابدیت درست حسابی داره سونی تا الان بیشتر پچ امنیتی داده تا بهبود کارایی سیستم عامل...فقط امیدوارم چندتا بازی انحصاری خوب مال ویتا معرفی بشه که نابود شدیم;)

آخرین ویرایش:

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام ببخشید وقتی من مرم به پی اس ان همهی بازی هارو نشون نمیده مثلا 8 تا از بازی های ویتا رو نشون میده علت چیه بعد اگه بخوام یک ویتا بخرم که مشکلی برای به پی اس ان وصل شدن واینجر چیز ها پیش نمیاد یا میاد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام ببخشید وقتی من مرم به پی اس ان همهی بازی هارو نشون نمیده مثلا 8 تا از بازی های ویتا رو نشون میده علت چیه بعد اگه بخوام یک ویتا بخرم که مشکلی برای به پی اس ان وصل شدن واینجر چیز ها پیش نمیاد یا میاد
از کجا میری psn که 8 تا از بازیهای ویتا رو نشون میده !؟
از طریقه وب هم بری گزینه ps vita رو بزنی همه رو نشون میده
اگر احیانا load نمیشه ممکنه مشکل از net باشه . یا از browser اگر با pc هستی. cache و cookie ها رو پاک کن .
والا Ps vita که مشکلی توی اتصال به نت نداره . اگرم پیش بیاد در واقع مشکله نته خودت میشه که باید دید راه حلش چی هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر