هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
3.3 داشتم رو 2.6 مثل هلو کار میکرد رو 2.10 و 2.11 نمیدونم چه مرگش شده اصلاً از رو PC فایلا رو دانلود نمیکنه

لینک فایل ها رو کامل می دی بهش؟

مثال می زنم:

این غلطه

این درسته، بعضی ها آخرش رو می زنن

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام
من یه ویتا دست دوم ‍‍‍‍‍‍پیدا کردم صاحبش هیچ چی ازش نمی دونه.میگه می خوام بدمش ۵۰۰.واسه خرید به چه چیز هایی باید دقت کنم؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
من یه ویتا دست دوم ‍‍‍‍‍‍پیدا کردم صاحبش هیچ چی ازش نمی دونه.میگه می خوام بدمش ۵۰۰.واسه خرید به چه چیز هایی باید دقت کنم؟
ببین از این مشکل دارا نباشه که مثلا پیکسل سوخته داشته باشه یا باطری ـش فاسد باشه یا یک دفعه تاچش خراب نباشه
خیلی ارزون نیست ولی خب یکم شک برنگیزه

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
عامل فتنه رو پیدا کردم این قسمته:

Code:
serverIpAddr=80.239.148.201

برای همینه توی نسخه های جدید کار نمی ده، چرا برای من کار می ده؟

چون من خودم قبلا ادیتش کردم سر یک کاری، احتمالا یکی بنویسم بدم بیرون

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
عامل فتنه رو پیدا کردم این قسمته:

Code:
serverIpAddr=80.239.148.201

برای همینه توی نسخه های جدید کار نمی ده، چرا برای من کار می ده؟

چون من خودم قبلا ادیتش کردم سر یک کاری، احتمالا یکی بنویسم بدم بیرون
یعنی از همین پروکس بنویسی ؟
خب بکن این کارو هر چه زودتر که منتظریم !:D

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
الان کاری از دست خودمون بر میاد ؟ :d

چند راه هست، یکی این هست که هی بازی رو resume و pause کنید، در نتیجه تعداد زیادی آدرس با serverip های مختلف به دست میاد، اون ها رو اد کنید توی ps3prox شانس این که serverip در بین اون ها موجود باشه بالا و بالاتر می ره
راه بعدی این هست که در مدت بسیار کوتاهی لینک رو کپی کنید و اضافه کنید به ps3prox ، آدرس serverip در زمان خاصی تغییر می کنه و اگر قبل از تغییرش بتونید سریع به ps3prox اضافه کنید می تونید دانلود رو از روی pc ادامه بدید اما باید بسیار سریع باشید برای این رو
راه دیگه این هست که شما می زارید دانلود resume شه بعد اینترنت رو قطع می کنید به کل، دانلود stop می شه بعد دوباره resume اش کنید یک لینک ثابت به شما می ده اون لینک ثابت رو به ps3prox می دید دوباره resume اش که بکنید بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه بعد دانلود شروع می شه
راه دیگه هم ور رفتن با http header ها هست بر برنامه های pr0xy server مثل charles,fiddler,...
راه حل آخر هم این هست که صبر کنید من پچ ریلیز کنم :d

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بچه ها من تونستم با pr0xy server دانلود کنم ولی هرکاری میکنم نمیتونم بازی رو روی ویتا منتقل کنم کسی راه حلی داره
بخاطر فریمورم هستش که 2.11
اگه کسی راه حلی داره بگه میخوام Soul Sacrifice رو بازی کنم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
بچه ها من تونستم با pr0xy server دانلود کنم ولی هرکاری میکنم نمیتونم بازی رو روی ویتا منتقل کنم کسی راه حلی داره
بخاطر فریمورم هستش که 2.11
اگه کسی راه حلی داره بگه میخوام Soul Sacrifice رو بازی کنم
داداش یک پست بالاتر رو بخونی راه حل همین مشکلو گفته این دوستمون

چند راه هست، یکی این هست که هی بازی رو resume و pause کنید، در نتیجه تعداد زیادی آدرس با serverip های مختلف به دست میاد، اون ها رو اد کنید توی ps3prox شانس این که serverip در بین اون ها موجود باشه بالا و بالاتر می ره
راه بعدی این هست که در مدت بسیار کوتاهی لینک رو کپی کنید و اضافه کنید به ps3prox ، آدرس serverip در زمان خاصی تغییر می کنه و اگر قبل از تغییرش بتونید سریع به ps3prox اضافه کنید می تونید دانلود رو از روی pc ادامه بدید اما باید بسیار سریع باشید برای این رو
راه دیگه این هست که شما می زارید دانلود resume شه بعد اینترنت رو قطع می کنید به کل، دانلود stop می شه بعد دوباره resume اش کنید یک لینک ثابت به شما می ده اون لینک ثابت رو به ps3prox می دید دوباره resume اش که بکنید بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه بعد دانلود شروع می شه
راه دیگه هم ور رفتن با http header ها هست بر برنامه های pr0xy server مثل charles,fiddler,...
راه حل آخر هم این هست که صبر کنید من پچ ریلیز کنم
yahoo_4.gif

الان اینا رو چی کار کنم ؟ چطور میشه IP رو تو Ps3Prox ادد کرد ؟ :d
من یه Netstat گرفتم زمان دانلود این IP رو دیدم
2.16.216.200 این همون server ip ؟
راه حل دائمی وجود نداره از شر این مشکل واسه همیشه راحت شد ؟ امون منو بریده .

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955

توی لینک دانلود serveripaddr هست
راه حل دائمی اش کمی صبر :d

hxxp://ares.dl.playstation.net/cdn/EP9000/PCSF00143_00/LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg?country=gb&downloadId=20187dc4&q=5b0dc83a2e5321c3e2555c2c574f4767d87f6f0cd8a3f7b05e79f52df39476da&serverIpAddr=208.44.23.90&downloadType=vb

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125

من الان صدبار اینارو تست کردم کار نکرد هربار که رسیوم و پیس میکنم بازم همون آدرس سروری که دانلود ازش کردم رو میده وقتیم که میزنم واسه اینکه فایل دانلودیم رو تو ویتا انتقال بدم بازم انتقال نمیده و خودش شروع میکنه به دانلود از ابتدا اگه کسی راه حل بهتری داره بگه

---------- نوشته در 01:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ----------

آدرسی که من دیشب دانلود کردم اینه
http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...6&serverIpAddr=80.239.178.137&downloadType=vb
یعنی باید انقدر ریسم و پیس کنم تا این آدرس رو بهم بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر